Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.05.2012
178
169
43
39
Evo za Female Seeds na prvu mogu reći samo riječi hvale. 4 kom. Auto Bubble stavljene na klijanje. Razlog pohvali je taj što u paketu Auto Bubble x 10 sam dobio 20ak sjemenki. Ne znam jel to slučajno, il je to neki gift ili nešto, ali sam cijeli paket istresao, prebrojao i cca 20-21 sjemenka, i svaka izgleda sasvim okej. Neke malo veće, neke manje, svijetlije, tamnije itd.

Vidjet ćemo kakva će klijavost bit :)
 
04.09.2015
36
33
18
33
znaci piramid seeds se pokazala kao solidna firma koja nema namjeru zajebat potrosaca ? isto tako barney farm,a kontam da su oni svi ok jer su vec duze vremena prisutni na sceni pa da su i provjereni..ja krecem u svoju prvu in door sadnju sredinom ovog mjeseca.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Kakve su to gluposti "zajebat potrošača" ? Svim njima je u interesu da kupac bude zadovoljan. Ja neznam stvarno za nekog proizvođača da mu je u cilju da izlevate nekog.
 
19.04.2015
52
71
18
Mogu reci da RQS super , preko Hempatije sve super !

Jedina "zamjerka" na hempatiju , mogu neki seed mix napravit i mozda neke gratise :D
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Ja sam uzimala od Herbiesheadshop. Ukratko: pošiljka je stigla brzo i dobro sakrivena i ponovo bih naručivala od njih.

Duže objašnjenje: naručila sam 2 vrste semenki, izabrala superstealth opciju i doplatila oko $10 za praćenje pošiljke.
Kada sam platila, stigao mi je kod za praćenje pošiljke međutim kod nije bio validan. Kontaktirala sam ih i oni su me obavestili da mogu ponovo da mi pošalju istu pošiljku ili da mi vrate novac. Ja sam sačekala par dana, pošiljka je stigla (10 dana od naručivanja) i htela sam da ispadnem fer i rekla sam im da je pošiljka stigla, ali da hoću da mi refundiraju novac koji sam dala za praćenje pošiljke, jer mi tu uslugu nisu pružili.
Njihov odgovor je bio odprilike: sve je isporučeno kao po dogovoru.
Onda sam se naljutila i objasnila im da sam mogla da prećutim da je pošiljka stigla i da zatevam povraćaj pune sume. Ali da to nisam uradila i da mislim da je fer sa njihove strane da mi vrate novac koji sam dala za praćenje.
Tada su mi vratili novac, tako da je na kraju sve ispalo OK.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dovlacrozg
24.01.2014
80
33
28
Do sada probao prosle godine sensi seeds skunk#1 i early skunk i ove godine od ghs-a cheese. Na osnovu ovo malo mog iskustva sa brendiranim semenom, sensi seeds pa 3 stepenika pa ghs. Mozda ovo bude pomoglo nekome prilikom kupovine.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
trebalo bi da ima negde u foto album galeriji, al ne pamtim bas godinu a da kopam po mojih 19.000 postova zaista ne bih imao zivaca. uz to nije bas imala "pravi" tretman, radjena je u improvizovanom box-u pod 110w hps bez ventilacije, no pamtim je kao mirisljavu i lep dim, samo malo vise "filozofski" i introspektivno okrenut rad :)
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Onda cu ja malo procackat pa ako se nađe. Pitam zato što sam probao SD, i od tada sam zaljubljen u diesel family. Neznan jel samo zbog drugacije arome i mirisa cvijeta opcenito, ali i rad mi je ostao u jako lijepom sjecanju :)
 
24.01.2014
80
33
28
Daj to malo argumentiraj ! Zasto je GHS toliko ispod SS ??

Ne znam da li je sorta nestabilna (cheese) ili je ghs los ali sve biljke se razlikuju, dosta deformiteta, mada ima i dobrih deformiteta. Jedna biljka verovao ili ne je se sama topirala. Zapravo ne znam dal da nazovem to toping. Glavna stabljika je se na jendom ipo metru sama podelila i to je ispala jedna dvoglava azdaja. Dalje, 3 hermija mi ispala, losa klijavost. Kao sto rekoh nije neko iskustvo ali ovako generalno kad se povuce paralela znatno je bolji SS. Bar iz mog ugla. :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Fem seeds auto bubble, prepiruka,bila gotova za 70dana,4/4 proklijale,nirvana cheese 1/1 proklijalo a kao preporukka world of seeds af kush ryder 3/3 rastu ko na trenu!! Loode..
 
03.10.2015
4
0
1
Pozdrav svima,nov sam na ovom forumu(enciklopediji znanja o ovoj prelepoj biljci).
Pa prvo pitanje koje bih postavio jeste,da li neka od seed banka salje za srbiju ?
Hvala :)