Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pogledao sam malo po netu sta je uopste ta kartica... koliko vidim trebalo bi da mozes platiti sa njom u ovim seedbankama
2015-10-28_134237.jpg
dalje lolo istrazuj sama :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mar1o
26.10.2015
2
0
3
30
Sve sam pregledala te i nigdje ne prima istražujem sama ali nemam vise živaca već 10 dana ništa mora ću im onda uplatiti novce i ove s paysafe potrošiti na nešto drugo :)
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Da li neko ima iskustva sa "Ripper Seeds" ? imam dva feminizirana straina "Criminal+" i drugi "Sour Ripper" u atraktivnom pakovanju su sjemenke po 1 komad 6-7 eura je cijena. Mala plasticna kutijica u obliku zrna od metka sa poklopcem sjemenka je u vrhu tog "zrna" onda ide vata i odozgo silca gel preko nje, koliko znam on upija vlagu, sve to je zalijepljeno za karton sa informacijama (deklaracija :D). Na spanskom je napisano sve, za ovaj "Criminal+" pise da je 80 % indika, floracion interior: 50-55 dias pretpostavljam da je cvjetanje 50-55 dana u indoru, production: Muy Alta, effecte: Potent/social. koliko sam shvatio ovo je dobiveno ukrstanjem "Critical+" i "Double Glock". Drugo sjeme "Sour Ripper" je 60 % sativa i 40 % indika, cvjetanje indor: 65-70 dana, urod: srednji, efekat: potentna. Interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim "Ripper Seeds" kao sto navedoh na pocetku, kakve uslove zahtjevaju ovi strainovi, i da li je ovo autoflowering, nigdje ne pise nista ali da provjerim za svaki slucaj ukoliko neko zna, konacno da i ja dobijem pravo sjeme da se ne maltretiram sa domajama, mada mi je zadnja domaja ispala odlicna i ogromna, samo moze doci i do velikog razcarenja kad od 5 biljaka dobijes sve mud*nje sto mi se jednom desilo, a zadnji put od 6 komada srecom ona najnaprednija je bila zenka, izvukoh 185 grama od nje, od tih 6, jos 2 su uspjele opstat ali su "zakrzljale" mada su bile u istim uslovima, tako da sam sretan jako sto imam ovo sjeme sad da izbjegnem igranje LUTRIJE :D Hvala unaprijed na odgovorima.
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nisu losi spanci a te sorte nisu autoflowering. sour ripper ti je zapravo cist sour diesel ako posmatras genetiku, a taj criminal je to sto si napisao, critical+ i njihov double glock, koji je opet cist afghani :) uzivaj, fine sorte
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
E hvala puno na odgovoru, za sad imam dvije sjeme samo, nadam se da ce obje proklijat, i da ce bit sve ok. Svakako sam ih dobio na pokon, a poklonu se ne gleda... za koji dan ih stavljam na klijanje. Uskoro cu dobit vise komada Northern Lights-a, tako da ako ovo i ne uspije bit ce nesto valjda od polarne svjetlosti. Poz.
 

marko42o

Aktivan Član
28.02.2016
105
492
63
pozz u laganoj sam zurbi pa nemam vremena bas citat sve stranice..jel mi moze neko rec iskustva sa narucivanjem sjemenki sa royal queen seed bank? jesu li pouzdani i kakva im je kvaliteta onog stealth pakiranja(nebi bas htio da mi dođe u obicnoj kuverti)?
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Pa cim je stealth nece doci u obicnoj koverti, nemam iskustva ali svi oni pakuju na slicnu foru, neki predmet obican i u njemu je dosta dobro sakriveno posto su semenke malene :) Slobodno narucuj :)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
pozz u laganoj sam zurbi pa nemam vremena bas citat sve stranice..jel mi moze neko rec iskustva sa narucivanjem sjemenki sa royal queen seed bank? jesu li pouzdani i kakva im je kvaliteta onog stealth pakiranja(nebi bas htio da mi dođe u obicnoj kuverti)?
Drug ako si u HR naručiš iz hempatie od RQS i ne cimaš se je li stealth ili ne. Ako nisi u hempatiji pakuju stealth od bilo koje banke.
 
01.06.2015
1
0
1
44
Pozdrav svima,da li je neko imao iskustvo i kakvo(prinos, visina,zahtevnost) sa OG kush od RQS i sa auto super bud od GHS . Prosle godine dinafem og i blue su me odusevili i ne bi ih menjao ,ali ove godine se ovako poklopilo.
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
pozz u laganoj sam zurbi pa nemam vremena bas citat sve stranice..jel mi moze neko rec iskustva sa narucivanjem sjemenki sa royal queen seed bank? jesu li pouzdani i kakva im je kvaliteta onog stealth pakiranja(nebi bas htio da mi dođe u obicnoj kuverti)?

Uzeo od njih nedavno, 100% ok. 5-6 vrsta placanja, ja izabrao najsporiji putem bankovnog naloga, placa se u firmu u spanjolskoj sto prodaje opremu za ******** (rofl :D), tjedan dana im je trebalo da verificiraju placanje, jos tjedan dana da mi posiljka stigne. Izabrao isto stealth slanje, naplatili extra 5 eura, dobio novi zapakovani ************ :) Sve u svemu skroz pozitivno iskustvo, brzo reagiraju na korisnickoj podrsci i FB stranici. Sjeme isto prva liga, strainovi izgleda isto, al to cu bolje prosuditi nakon harvesta. Pozz !
 
Poslednja izmena od urednika:

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
ljudi imam problem... do sada sam narucivao preko online aliena i nije bilo problema, ali sada vise ne mogu da primaju uplatu sa kartice. zna li neko gde prolazi uplata sa intesa debitne kartice? hvala
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Kad smo već kod iskustva s pojedinom bankom sjemena, Dinafem mi je svakako favorit postao. Prvi put sam uzeo Dinafem tamo 2013. i od tad gotovo uvijek samo njih uz izuzetak jednog growa di sam uzeo od Nirvane/GH.

Ažurni su maksimalno, klijavost im je fenomenalna, dosad imam s njima 23/23 kaj se tiče klijavosti. I to bi mi isklijale u roku od 24h u vlažnoj maramici. Kvaliteta dima da ne spominjem, a nisu ni zahtjevne za uzgoj.

Svakako preporuke za Dinafem, po mom mišljenju sigurno jedna od najboljih banki sjemena trenutno!
 

chaktus

Aktivan Član
16.12.2015
120
290
63
54
Onda mora da su ove godine gadno podbacili...naime uvjeren ovakvim preporukama naručio sam sebi i frendovima Critical +2.0 autose dakle cca više od 20kom
te sam prvim pogledom ustanovio da su sjemenke LOŠE jadne bljedunjave nezrele...a isto se ispostavilo klijanjem...jadno prejadno , bačen novac i utrošeno vrijeme
nisam baš novajlija kroz godine sam sijao i vidio svašta ali ovako loše sjeme NIKADA pogotovo je razočarenje veće jer je u pitanju 'jaki' Dinafem.
sad da je stvar pojedinačna no od dosta tih šmensi kutijica koje sam protjerao kroz ruke u svima je bilo na prvu jako loše i recimo nezrelo sjeme.
Sad poslao sam im mail na support da vidim kako dalje mažu oči jer ...za cijenu koju imaju izgleda kupujemo limene kutije.

2r3wj6b.jpg

24muh40.jpg
 
Poslednja izmena:

chaktus

Aktivan Član
16.12.2015
120
290
63
54
Otkud si naručio, od vendora ili direkt od Dinafema iz Španjolske?
Hempatijo bajna ti biseru.....prva tura 2x5kom...pa druga istovjetna e tu su greškom poslali non autose (ma i preko toga sam prešao)
zatim ponovljena tura 10 kom...no iskreno kako reko jadnije sjeme u životu nisam vidio a kamoli glasoviti Dinafem:gled:
da bude gore u međuvremenu još jedna kutija 5 kom...tu nisam otvarao . No sve viđeno je OGROMNO razočaranje u Dinafem...valjda sad kad su se probili
mogu kutijce prodavati :mad: u startu mi je bilo krajnje sumnjivo nedozrelo bljedunjavo nejednoliko...plivalo duuugo duugo...ma RAZOČARANJE TOTAL :fuck:

te još nema odgovora na moj mail...ma fino Dinafem moju lovu više nećeš vidjeti .
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Jebiga, nemam iskustva s vendorima. Ja naručim direkt i fenomenalno je, a koliko vidim po forumu rijetko tko ili nitko čak nije imao problem s Dinafemovim sjemenkama od njih direktno.

A i mislim da ti se nema smisla žalit Dinafemu, ako se trebaš kome žalit to je Hempatia pa nek oni imaju posla s tim jer su oni službeni zastupnik - vendor. Nego, prije koliko je to točno bilo?