Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ja sam radio samo auto bio diesel mass i ranije black diesel, al za svaku preporuku, jedino sto miris ubija u cvetanju tako da po tom pitanju nije za one kojima to moze napraviti problema
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mars1987

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
Dali netko ima iskustva sa : miris ? , kloniranje ?...i općenito za uzgoj u indooru ..

Critical Kush-Barney’s Farm

Developed by the Barney’s Farm team. An unusual blend of fine genetics. Critical Kush is a blending of the famous Critical Mass with OG Kush. This is a powerful and extremely vigourous indica plant, yielding huge amounts of beautiful stoney kush. Flowers in just 8 weeks indoors, and grows medium height with great flower-to-leaf ratio. Take pleasure in it's sticky feel, aromatic sent, crystal-covered buds and knockout-stoney high. The kush taste is unmistakable, and the yield per plant phenomenal. This new hybrid is a significant advance in modern marijuana breeding. It's Indica-dominant nature makes it ideal for relaxation, pain relief, and late night smoking.
information
type: Indica
yield: 750gr/m2
height: 80-90cm
flower time: 55-60 days
harvest time: End September
thc: 25%
cbd: 2.1%
genetics: Critical Mass X O.G. Kush
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Ja sam iz češke dofuro ww i chees od fair seeds.probano još:royal dworf,vanilla kush barnys,pineapple express barnys,kalašnikova auto od ghs,greenspoon barnys i trenutno og kush od royala!Spoon daleko najbolji,ali i zafrknut za grovanje!A ww i chees su bili čak i po duplo jeftiniji od ovih ostalih,a dali najveći yild i kvalitet!!
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
doživio sam jedno jako lijepo iskustvo i rado ću ga podjelit sa vama iako možda kršim par forumskih zakona al toliko san oduševljen da sam spreman riskirat i kaznu :)
Učeći novo gradivo naletio sam na zanimljiv site koji daje besplatni download biblije za uzgoj :
www.bez direktnih linkova, reklamiranje je zabranjeno.com
skinuo sam knjigu i prošvrljao siteom ima krasnih vrsta sjemena i zanimljivog štiva jedino što je malo skupo za nas što radimo za siću a ne bavimo se dilanjem i zgrtanjem para pa sam im malo kukao da naprave neki povolnji paket ko što je bio nirvana indoor mix u svoje vrijeme za nas siromahe sa druge strane svijeta a oni su mi vjerovali ili ne poslali nešto i to mukte (besplatno,đabe.) čak su i poštarinu platili sad što će točno doć neznam :)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
vodi racuna da vise ne krsis pravila foruma, dva su ovog puta u pitanju:

11. Reklamiranje je zabranjeno

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
upiši u forumsku tražilicu pa vidi. ja prvi put čujem za njih, a i nisam vidio do sad da ih netko spominje na ovom forumu...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Bulk Seeds is listed as "gray" at the SeedFinder. This means we do not have very much info about this seedbank - you should have a view to the user-reviews or try by self at your own risk. Btw... This company is listed as a breeder at the SeedFinder...
 

Cer

22.02.2015
5
0
1
27
Pozdrav dobri ljudi
Prvi put naručujem sjemenke..odabrao sam preko ghs-a...ugl. Zanima me jel ja njima mogu uplatiti u kunama?
Znam da je pitanje glupo, al stvarno ne zelim nest da smrdam bezveze
 
30.08.2012
12
0
1
53
Pozdravljam
Jel ko naručivao seme od
Nirvana Seeds
???
Zanima me koliko traje dostava od dana naručivanja, kako je seme upakovano i koliko je to bezbedno (za naručioca, tjst mene)?
Hvala za svaki detaljan info.
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Nirvana ti je pouzdana. Dostava može trajat od jednog pa do četiri tjedna, sve ovisi do kuda ide. Ako i zapne na carini, neće ti se ništa dogodit :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ShHead

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ja sam narucivao iz Nirvane. Dodje kroz par dana. Zapakirano u kartonsku razglednucu(odlicno).
Meni je klijavost bila 3/5. Jos sam od dvoje ljudi cuo da imaju problem sa klijavosti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ShHead

gfs

16.05.2014
3
0
1
Pozdrav.Nisam do sad narucivao online,pa me interesuje kako to ide.Narucio bih sa royalqueenseeds(njihove sam kupio kad sam bio u amsterdamu).Koliko treba da stignu i tako to,uospteno vasa iskustva sa njima...I ako bi mogli da mi pomognete u dilemi koju da trgujem...Trenutni favorit mi je O.G.kush.:)