Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Valjda smo svi pocinjali sa nirvanom : )

ja mislim da je moja prva narudjba bila nirvana - hindu kush. Ne znam kakvi su danas volio bi probat a opet ne usudim se :D

@ GFS dobro si se odlucio, ako nemas bas iskustva definitivno gledaj da bude neka indika ili bar 75% indika
 

gfs

16.05.2014
3
0
1
E a sta ako ne salju u tvoju zemlju..ovi iz royalqueen samo u Hrvatsku salju od ovih balkanskih zemalja,Ima li neka fora tu?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
samo naprijed sa OG od RQS, imam samo riječi hvale za njega. vrhunski rad, miris, okus, lak za uzgoj...
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Nisam bio siguran gdje da ovo stavim ali valda ce biti dobro ovdje.
Ugl htio sam samo skrenuti paznu na Special deals ponudu u Alien grow shopu. Cini se da sada uvijek imaju hrpu seed bankova i strainova na popustu a neki i 50% npr. daju neke seedove od Nirvane za 10 Eura, najeftinji.

Ugl bas je to ljepo za vidjet, kada sam prvi put narucivao iz aliena prije 7-8 godina toga nije bilo : ) pa da podjelim s vama, mozda nekom pomogne. - http://growshopalien.com/onlineshop/contents/en-uk/specials.html

I jos nesto, do jucer je sensi seeds imo akciju na sve seedove 30% zbog 30 godina postojanja. Nazalost Sensi ne salje direkt u Hrvatsku ali zato salje u Srbiju.

Nema bolje nego kad trazis koji ces strain sljedeci posaditi.
Probao sam dosta strainova do sada ali cini mi se ko da nisam probao nista ili jako malo.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
@ powerseed, ne znam ali eto kazu salju u cijelu EU i imaju kartu na web stranici u koje zemlje salju i Hrvatska je oznacena da ne salju tamo dok je Srbija oznacena sa tamno zelenom bojom znaci da salju seedove u Srbiju. Ja sam bas htio sebi naruciti Sensi skunk posto je sve bilo na 30% i onda nisam mogo pa sam im slao mail i potvrdili su mi sve sto sam sad reko.

Edit: a bas sam htio narucit direkt od njih jer sam cuo da dobjes casopis : )
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa to i pricam, ne znam da postoji i jedan distrubuter menki za srbiju, a preko k******.o**-a bi moglo da se dobavi u slo i hr, zato ne kontam kako ne ide za hr a ide za sr
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
kontam zato što možda sensi ima neki poseban ugovor s k. o. za H i Sl
a vjerojatno im je u ostalu ex-yu prerizično i komplicirano slati
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
bilo kako bilo ja sam htio bas direkt od sensija ali moze se iz aliena ako netko bas zeli. Ovi iz Srbije ocito mogu direkt. Naravno da je bolje uzimat seedove direkt od breedera ili bar od poznatjih pretprodavaca kao sto su Alien jer tako je veca sansa da su svjezi seedovi i da nisu nekom stajali u podrumu ili na polici 5 godina. Bolja klijavost i bolja kvaliteta.
Pogotovo ako su neki skupi seedovi poput "sensi seeds" koji se bas ne prodaju kao ovi jeftinji pa je moguce da dobjete staru zalihu.

Sensi je po meni najbolji seed bank ukoliko je kvaliteta na prvom mjestu, cijene su malo paprene ali na kraju se isplati.

Volio bi probat njihov Super skunk ili sensi skunk samo jer je jeftinji inace super skunk je za sada na vrhu popisa. ima jos par sorti ali te necu ni gledat jer su preko 100 eura.



Ja sam bio u krivu kad sam reko da je Sensi seeds popust zavrsio. Srbija I Slovenija mogu naruciti trenutno direkt od sensi seeds sa 30% popusta do 14.03.2015 znaci jos 2 dana.

To je prilika za upecat kvalitetne i svjeze seedove, evo meni je zao sto ne salju u HR inace bi uzo nesto 100%
 
Poslednja izmena od urednika:

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Dal je moguće da sam u paketu od 5 automatika dobio jednu regularnu sjemenku?
Radi se o ww iz rqs-a.danas je dan 50 a ona još nine procvjetala dok druge jesu i to još prije 3tj :rolleyes:
 

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Razmišljao sam o tome no ne vidim neke prevelike koristi.Da mi baš i žele poslati neki paketić ja jednostavno to ne želim da mi dolazi na adresu.