Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
dinafem ima takvo pakovanje da se unutra moze turit sto bilo,ako nije direkt od njega naruceno...a ne vidim zasto bi to itko radi,al ima svega,neujednaceno sjeme nije problem a boju mi nisi docara,jer postoji i svjetlije i tamnije,prosarano i svakakvo sjeme,svi hvale dinafem ode na forumu...mozda je problem odakle se narucuje neznam:)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Hempatijo bajna ti biseru.....prva tura 2x5kom...pa druga istovjetna e tu su greškom poslali non autose (ma i preko toga sam prešao)
zatim ponovljena tura 10 kom...no iskreno kako reko jadnije sjeme u životu nisam vidio a kamoli glasoviti Dinafem:gled:
da bude gore u međuvremenu još jedna kutija 5 kom...tu nisam otvarao . No sve viđeno je OGROMNO razočaranje u Dinafem...valjda sad kad su se probili
mogu kutijce prodavati :mad: u startu mi je bilo krajnje sumnjivo nedozrelo bljedunjavo nejednoliko...plivalo duuugo duugo...ma RAZOČARANJE TOTAL :fuck:

te još nema odgovora na moj mail...ma fino Dinafem moju lovu više nećeš vidjeti .
Žališ se Hempatiji jer si od njih naručio. Na slijedeću narudžbu poslaće ti gratis sjeme kako bi se porefenali.;)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Moze bit svasta evo ja sam uspio sjebat 5 sour crackova od Mephista a on na glasu kao 10001% germination.. u biti i meni su svi germin, al nisu sproutali... Meni recimo sjeme s ****.org nije proklijalo , od onda samo direkt narucujem..
 

chaktus

Aktivan Član
16.12.2015
120
290
63
54
Tjedan-dva max....no Hempatija i pritužbe..JOJ, pa poslali su mi krivo sjeme i cijeli tjedan sam se dopisivao i objašnjavao s njima na kraju ni žao nam je
a kakvo extra sjeme...da se ne gnjavim s reklamacijom koju u svom trošku trebam slati nazad itd. naručio sam autose ponovo samo svakako ću razmisliti
hoću li i tamo ostaviti lovu još koji put....ne bih baš u detalje no kad potrošiš 600eu u trgovini i tjedan dana prijepiske da bi oni uopće shvatili svoju grešku
pa još ovo sa Dinafemovim sjemenom...kap too much...no ni Dinafemov support nije ni za K... još nema nikakvog odgovora od njih.
No ne vidim razliku vendor ili direkt...samo ako imaju dvije klase sjemena samo ako je popularna sjemenarna dakle nema ni starog sjemena
u samo pakovanje nemam razloga sumnjati kutije su došle zapečaćene folijom ...samo ako su inn i imaju hiper produkciju to je moguć razlog padu kvalitete
i kvaliti kontrole...hebiga prodaju se pa ide sve APP.

Ha ja Kobaja...evo gledam jednog Criticala autosa klicu je pustio fino u zemlju i kleči već 3 dana
jednostavno neće da sprouta...temp je 24C ma sve fino i krasno...recimo prekjućer
sam namočio Sweet seeds Big devila u 3 verzije auto,XL i fast te jednog criticala +2.0 (normal)
devili su več danas u gazi s 5mm klicom a Critical se tek stidljivo otvorio...e Dinafem ,Dinafem
 
Poslednja izmena:

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Ja imam Blue Widow i Purple Afghan Kush od Dinafema i mogu reci samo pohvale, eno ih pedeset i neki dan :thumb: nisam ih sa hempatie narucio neg da se nadovezem za njihovu komunikaciju, katastrofa (i to nije bilo jednom samo..) dobili su ban sto se mene tice :)
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
S ovim za Hempatiu se i ja slažem. Imali su pred neko vrijeme grešku u sistemu gdje nisi mogao stavit opciju 'plaćanje pouzećem' i trebalo mi je otprilike 5 telefonskih poziva da mi to promjene. Nevjerojatno su nesusretljivi.

Inače, ne znam jel se to ikome od vas događalo ali ja sam mogao Hempatiu u dva navrata zakinut za po 200€ jer ljudi uopće nisu bili naznačili otkupnu cijenu na paketu.
 
09.03.2015
136
88
28
Da li je neko primetio da na royal bank seed ne moze da se registruje ko je iz Srbije, kako onda naruciti seme? Moze li uopste raja iz Srbije tamo naruciti seme?
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
DNA genetics smeće njihov holy grail kush, hermiji.
Ito kao i pyramid seeds tutankhamon, isto hermi. Jaja..pelud i čupanje. tolike pare za DNA hype precjenjeno smeće od sjemenja.
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
Ne pljujem bezveze, dao sam u dva navrata po preko 500kn, dva paketa sa po 6 sjemenki i u oba puta u različitim razmacima uzgoja ispali hermiji, znači da je smeće i to dobro precjenjeno.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ne pljujem bezveze, dao sam u dva navrata po preko 500kn, dva paketa sa po 6 sjemenki i u oba puta u različitim razmacima uzgoja ispali hermiji, znači da je smeće i to dobro precjenjeno.


BRale moj ja sam ubio 10 pazi dobro 10 ako ne i vise mephisto sjemenki u germinaciji... Imo sam ratio od 30% uspjesnosti , svi drugi seedbankovi mi bez jebb uvjek izbace klicu samo sam s ovim imo sranja..zasto ne znam.. I nisam pljuvo po njima jer sudeci po AFN samo sam ja imo problema.. jedna mephisto sjebma ti je 100kn..pa racujan care kolko sam ja love prohebo..

Evo ti primjer jedan seedling stagnira vec danima, a druGu sjembu cekam da proklija vec 2 tjedna...
slija2.jpg
 
30.05.2015
13
0
8
35
kako u bih najbolje narucit sjemenke ove godine carina i murija pohvatala dosta raje sto im islo zapakovano u dvd-kutijama kao filmovi iz spanije i engleske ima tko iz bih da pomogne kako naruciti najsigurnije i odakle tanx :banana123::mario::
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Imas naseg sponzora Nirvanu,bez beda naruci,doci ce sto posto.Nema Dvd-a i tih gluposti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jozovutra
30.05.2015
13
0
8
35
hvala mozes mi link stavit vidim gore samo seedsman empatia i grown farm nemogu nac link za nirvanu
 
Poslednja izmena od urednika:
30.05.2015
13
0
8
35
hvala ma nasao sam tu nirvanu zbuni me sa onim nas sponzor ma nema sanse to iz nizozemske pascu ko kruska u bih je ove godine nekoliko palo iz nizozemske je automatski sumnjivo ja mislim da svaku provjeravaju na carini otamo
 

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Ja san uzima od .org slovenaca i nikad problema, sve proklijalo i ono sta san kupija i free dobija. Sad zadnju turu san direkt od Sweet Seeds 3 paketa sa po 4 sjemenke i zasada sve sta san stavija je proklijalo. Doduse ovih 3 paketa nisan ni naruciva nego san od njih dobija na poklon priko kolege sa stranog foruma koji radi za njih.