Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Evo ljudi na seedsmanu traje akcija, a i izbacio je dosta novih sjemenki.

https://www.seedsman.com/en/fourtwenty

I to masu americkih hitova po jako maloj cijeni. Traje do 23.4. Od seedsmanovih vrsta pušim blueberry i odlično je. Malo prejako za mene za svaki dan ali onima koji to vole će biti super. Ali rast, miris. okus, kvaliteta je tu... mozda nije old school ali je dobro.

Ne znam kako kod njih ide to breedanje ali ja bi rekao da oni samo selektiraju neki fenotip od gotovih sorti i samo preimenuju. Zato i mogu ici sa tako niskim cijenama. Mislio sam narucit dosta toga pa nek se nađe iako ciljan da dobije 8 sjemenki gratis "kandide" minimal THC.


Kakva su vaša mišljenja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
8 sjemenki Candide uopce nije lose.Upravo cucam njeno ulje...Blubery Seedsman je meni strava Trava,udara posteno,a srce ne igra od viska thc-a sto ti kao niti ja ne volis;):thumb:Ja se nebi mislio:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ma naručit ću 100 posto. Baš želim probat te "strawberry banana" i te bruce banner ili kuki...

Iako sad vidim da treba potrosit 100 eura, a mislio 50... možda samo naručim par novih vrsta i paket Candide... ma Dinamed me razočarao. Od tri sjemenke sve tri retardirane. Dovukao sam ja do kraja ali biljka petnaest puta manja i još mi i okus baš ne paše. Prekisel ali nekako loše...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ma u ulje cu stavit svega šta dobijem onako donje polovice biljke za leđa starom, ali sebi uzmem za pušit. Dosta puta popodne nakon posla dođe mi da zapalim, a ne želim da mijenjam stanje svijesti pa mi te minimal THC kao Dinamed dobro dođu. Čak dosta puta pomješam navečer dinamed i neku malo jaču sortu, itd... uglavnom meni za pušiti, a ulje radim od svega šta dobijem svaka dva growa. Jer me i ove CBD vrste isto omame, ne baš kao Blueberry :smoke:, ali napušim se i onda ako imam za obavljat "ozbiljne" stvari sa "ljudima" ne osjećam se ugodno.:joint:
 
23.04.2018
7
3
3
27
Ja sam narucila semenke od semena balkan 12.04. uplatila,nista jos nije stiglo a ni na poruke ne odgovaraju,tako da koga zanima meni ne deluje da su okej,ako u medjuvremenu nesto stigne javljam :)
 
23.04.2018
7
3
3
27
A dobro jeste bolje ako je provereno,ja sam htela da proverim njih i eto nisu se pokazali dobro,bar ne sto se online porucivanja tice.
Ne znam bas da li se isplati da zovem s obzirom da su na sve poruke odgovarali dok nisam uplatila,e tada su prestali i ignorisu.A na sajtu jos uvek stoji da je porudzbina na cekanju...Ja sam se vec oprostila i od tih menki i novca,ali eto moje iskustvo pa da se ne zezne jos neko :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dulelfc

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
stvar je tome sto to nije seed bank nego obicna trgovina, ducan tj. preprodavaci koji nikad ne mogu imat svjeze sjeme kao breeder..
e sad neki od njih su korektni i imaju toliko ljudskosti pa ti kazu ako nema i kad ce moci poslati dok te neki drugi opet zavlace sve dok ne naruce pa ti posalju..
ovo kad ignoriraju i zavlace kupca toliko dugo vremena je totalno supski i neprofesionalno...takvi ni ne opstanu dugo na kraju:D
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Od mene sve pohvale za Sensi seed imal Sensi skunk auto, Super skunk auto, Jack flash fem. ,trenutno u boxu Skunk #1 fem , klijavost 100% sve easy to grow .Zatim sve pohvale RQS (Diesel auto i quick one auto imal) ekstra dim ,easy to grow ,klijavost 100% .Bulk seed bank njihov Critical extra vutra i auto Mazar isto tako klijavost 100%. Zatim Barneys Farm(blue cheese) isto tak samo rjeci hvale .Violator kush sljedeci ili nest isto tako indikasto od Barney-a.Pozzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and Nogud

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
@Budfield isprva sam mislil da nebudu opće proklijali , već komentiral u temi o sjemenju .Ali nakon 7 dana u maramici i 3 u zemlji izašči su .Trenutno u negdi u out-u .Ja sam ti darežljiv naručim brdo prklijem podjelim ,eh takav sam:thumb: vidiš u boksiću ide jedan quick one RQS i skunkić SS pomalem.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ma naručit ću 100 posto. Baš želim probat te "strawberry banana" i te bruce banner ili kuki...

Iako sad vidim da treba potrosit 100 eura, a mislio 50... možda samo naručim par novih vrsta i paket Candide... ma Dinamed me razočarao. Od tri sjemenke sve tri retardirane. Dovukao sam ja do kraja ali biljka petnaest puta manja i još mi i okus baš ne paše. Prekisel ali nekako loše...
Njemački reseller sjemena sa njemačkim privatnim bank računom, plus primaju i paypal ako me sjećanje ne vara, imaju veoma dobre akcije, sjeme košta po 1,50€ u akcijama, stalno različiti strejnovi, zatim isto izbor je ogroman, a sve to šalju vrlo brzo, u najboljem slučaju za 4 do 7 dana stigne pošta, a paket bude diskretno zapakovan..
https://www.linda-seeds.com/
 

think_green

Aktivan Član
21.03.2015
35
369
53
38
pozdrav ekipa. mene zanima vasa iskustva sa bulk seed bank??ja za sada u ovom growu imam samo rijeci hvale..pitam zato sto na stranici oaseeds, sa koje ja narucujem sjemenke, vidim da su najjeftiniji i sve sorte su 5kom-17e,dok druge banke su puno vise cijene...