Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
186
634
93
Kad vec spomenu rqs, nikad goru klijavost nisam imao (vec ranije sam spominjao da sam direkt od njih menke dobio nakon 2 mjeseca):
WW 1/3
Cr. Kush 0/3
SQ 2/3
NL auto 1/3 (cak ni ova jedna nije bila autos nego foto.. skontalo se nakon mjesec i po vege)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djonideep
21.03.2018
1
0
1
34
Izvinjavam se sto ovako upadam ali listam danima sajtove i ovde teme a nemam pravih odgovora , naime interesuje me koja su streinovi dobri za pocetnika, uzeo bih 5 automata i 5 regularnih zenki.Naisao sam ovde na Hempatiu iz Slovenije kakva su iskustva sa njima za koliko odprilike dodju semena i koliko naplacuju dostavu ?( video sam ono da je free preko porudzbine 41 bez PDV ) za koju sumu treba da porucim da ispunim ovaj uslov.Pls help!
 

Ljubisa livac

Aktivan Član
22.08.2019
75
705
83
31
Ali koji strain njihov je dobar po prinosu i radu ako mozes da mi preporucis, hteo sam da narucim ali nemaju opciju placanja karticom a paypal bukvalno ni ne znam sta je
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
ne znam šta da ti kažem, ne pamtim mnogo strejnove, dobio sam zadnji put od linde na dar Jack Harera i odličan je.
sativa, (od sad samo sativu ću i uzimati). a i to koja po prinosu, snazi bla,bla, sve ti je to relativno, vidi dnevnike, kod nekog odličnan i prinos i rad kod nekog slabo i problemi sa istim strainom. zavisi od uvjeta, iskustva sa uzgojem, mnogočega je tu u igri.
Kad kupujem gledam jeli Auto ili foto jeli više sativa ili indica.
ako ćeš prinos uzimaš fotoperiodnu, ali ćeš se načekati dok zapališ. ako ti se ne čeka uzmeš "Auto" nema nekog prinosa ali brzo bude, pa staviš više njih.
Ako hoćeš kretanje, zezanje, energije, kreativnosti, onda sativu,
a ako opet hoćeš da "zujiš" zavaren na kauču, onda indicu.
U biti je to to. Bar za mene.
P.S kontaktiraj ih mejlom. nisam ni ja mogao da platim karticom pa su mi poslali link paypalla svog. dogovorićete se nije problem.
 
Poslednja izmena:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Ali koji strain njihov je dobar po prinosu i radu ako mozes da mi preporucis, hteo sam da narucim ali nemaju opciju placanja karticom a paypal bukvalno ni ne znam sta je
Uzmi neke koje brzo cvetaju!
Sative mogu cvjetata od 9-14 tjedana i više.
NL od 00seeds ili bilo koje druge banke 45dana cvate!
Blue cheese od Barney's farm, odličan strain, cvate 45-50dana. Negdje piše 55 dana, ali meni nije ni jedan preko 50 dana išao!
Liberty haze od Barney's farm, odličan strain, stabilna genetika.
Ta tri straina ti mogu preporučit. Lagani su za uzgoj, ne zahtjevaju puno, a sve jake i potentne sorte. Blue cheese imam mamu i skidam klonove s nje. Odličan dim!
 
17.01.2020
85
231
33
27
Mozda malo glupo i noob pitanje: Jesu li svi automati femnized?

Vidim na vecini stranica seed bankova da ima podjela na feminized i automati. Medutim, nigdje ne pise jesu li automati feminized.

Npr. za white widow xxl automat od dinafema pise:
Sex: Autoflowering
Jel bi to znacilo da je feminized?
 
27.12.2009
6
11
3
Na skoro svakom sajtu seed banke imas stranu gde pise u koje drzave salju, vrstu placanja koju prihvataju i tako dalje... Ja sam skoro narucio preko "Delicious Seeds". Primaju kartice iz Srbije, pored njihovih menki imaju i ogromnu ponudu ostalih banaka. I da-salju za Srbiju! :D