Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.03.2021
39
53
18
38
Evo i mene sa iskustvom narudzbe od Seedmana. Prije svega cu reca da ni najmanje nisam zadivoljan pakovanjem. Ali da krenem izpocetka. Naruceno pocetkom marta, placeno karticom, meni poslano dva dana od narudzbe. 26 dana nakon toga dolazi u Bosnu, i 27.dan meni na adresu. Znaci za outdoor treba poruciti u decembru, da stigne na vrijeme. Postar donio, bez ikakvog peglanja. Narudzba je bila vrijednosti 40ak eura, sa ukljucenim ptt i onih 8eura za osiguranje paketa. Znaci naruceno je probno, samo par sjemenki. Danas postar donio i stvarno sam razocaran pakovanjem. Ne smijem napisati kako je spakovano, ali nije ni najmanje sigurno. Puka je sreca da je proslo carinu. Ocekivao sam da ce seedman to mnogo bolje odraditi. Eto ako nekoga zanima jos nesto pisite.
Takodje me zanima imate li za preporuku neku stranicu koja ima stelth pakovanje,
 
  • Haha
Reactions: grouchy

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Ajd nek ti je stiglo koliko si se bio razkukao :D
Moja prošla seedsman pošiljka je bila toliko dobra da sam jedva našao sjemenje, kontao sam da su zaboravili ubaciti ga. Doduše jeste bilo početkom prošle godine
 
05.03.2021
39
53
18
38
Jeste, najbitnije je da je došlo, ali sam mnogo vise ocekivao sto se pakovanja tice. S tim da sad nemaju u ponudi stelth pakovanje, ali mi je receno da ce biti diskretno... Medjutim, od diskrecije ništa
 
21.03.2022
10
11
3
24
Da li moze neko da mi pomogne.Ovo mi je prvi put da narucujem seme.Odlucio sam se sa sajta herbies.Sve sam podatke popunio tacno i kada idem pay prebaci me na ovu stranicu.Kada sam ih pitao na sajtu rekli su mi da je najverovatnije 3d secure code,zvao sam banku i rekli su mi da imam code.A i vec mi je stizao neki kod na telefon kada sam nesto placao. La.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Bizzzo

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ja nisam uspio platiti sa tim kodom, a navodno ga isto imam. Ponovno sam napravio narudžbu, odabrao opciju plaćanja "Bank transfer" i uplatio sam internet bankarstvom :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
I meni se desilo isto pa sam odustao od toga i narucio kod Some. On mi je osim toga sto sam poslao poslao duplu narudjbu plus sve ostale stvari koje salje dok traje promocija za nase clanove ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
21.03.2022
10
11
3
24
I ja bi vrv porucio sa some,ali trenutno nemam para.Odvojio sam oko 25 e, mislio sam da porucim sa linda pyramid ili linda seeds.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
23.20€ je paket automatika, jedino sto je stealth shipping 14. Neznam kako da drugačije pomognem. Ako javiš broj narudjbe kod Some, reci cu mu da ti ubaci 5 sjemenki, ako ti ista znaci :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Herbie ima neki bug na stranici i ne prolaze im transakcije. Ista stvar i meni bila samo sto je meni potegnulo i lovu, ali njima nije stiglo nista i tako su mi pare stajale nekih 14 dana u nekom poduzecu u francujskoj.. Najgore od svega sto imaju los support i ne priznaju svoju gresku. Nego koliko vidim vade se na taj 3d secure koji ni ne znaju cemu sluzi i kako radi..
 
  • Sviđa mi se
  • Haha
Reactions: šaran and Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
S obzirom da ova banka vise ne placa banner na forumu, na temu ide kljuc. Ostaje aktivna / ne ide na groblje jer ima hrpa informacija u njoj. Preporuka, informacija i nema cega nema ovdje i s obzirom na politiku foruma, reklamiranje na forumu se placa kako bi forum imao od cega financirati troskove.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Badi
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.