Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a kome si to planirao reci da ostavi u postu, pa u postu svakako dolazi i onda postari rade svoj posao. da imas postanski fah mozda bi i moglo, ovako ne znam kako si to zamislio, sumnjam da seedsman ili neko drugi ima opciju post-restant, jedino da ih direktno pitas preko maila
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Zanimljivo, podsjeća me na fazu u životu kad sam se sramio da starci znaju da se dopisujem sa jednom slatkicom sa kojom sam se upoznao na moru....
Riješeno je bilo tako što sam ipak nekom morao priznati, pa sam priznao poštaru, a ovom bilo ful drago pa mi pismo znao nositi po par dana u torbi dok me ne sretne na putu u školu i onda su sve sje..li kompijuteri sa mailovima, fejsbukovima i viberima...
Hoću reći da se probaš dogovoriti sa poštarom! Sretno
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma ja ponekad sumnjam u poštare, u biti mi nikad neznamo dali bude gratis sjembi unutra i koliko. Zadnji put mi poštar donosi kovertu koj je bila prorezana pa zaljepljena. Na 600 kuna narudžbe bude obično 3 gratis, nekad i više, e taj put kad je koverta bila otvarana samo jedna gratis sjemba bila. Znam isto poštara, ali ono kako sad da ga pitam, pa da on mene nešta pita, i na kraju zaključim da je najbolje šutiti :D
 
01.06.2015
44
14
8
Sa seedsmena su mi kratko odgovorili citiram :You would need to arrange for a PO Box at your local post office for this to work.
Pa pocu ih onda pitat bi li mi mogli to tamo ostavit i cekat par dana da ja dodjem u postu... :D
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Da li bih mogao od seedsmana da narucim na lazno ime,i neku adresu u industriskoj zoni,.. pare bi im poslao kovertom,npr... ako posiljka prodje carinu,prosla je, a ako ne nikom nista... jel vidi neko rupu u ovom planu?:murija:
 
Poslednja izmena od urednika:
23.11.2015
15
11
3
29
Znaci ja sa semenjem imam problem ne mogu ga nikako nebaviti to je strasno , a stvarno imam zelju, kolki mi je rok i kad najkasnije moguda zasadim seme neke domaje ? :(
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Vec kasnis al do kraja meseca mozes,bice dima... a imas i vodic kako naruciti seme... koristi malo trazilicu i obrati paznju gde postas pitanja...:) stej haj
 
26.06.2016
5
1
3
34

There has been an error processing your request
Exception printing is disabled by default for security reasons.

Error log record number:


Magento is a trademark of Magento Inc. Copyright © 2016 Magento Inc.

Jel imao neko ovaj problem,ili sam samo ja to uspeo,sta se desava,ovo mi je izbacilo na 2 koraku,address...:udarac:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
na osnovu toga sto vidim u postu ne mogu ti reci nista. greske su moguce, raznih ima, koju si napravio i sta je drugi korak ne znam niti je vidljivo iz tvog posta, nesto si ocigledno preskocio, prevideo, pogresno napisao... di da znam, probaj ponovo
 
26.06.2016
5
1
3
34
Uspeo sam da narucim,imam 14 dana da izvrsim uplatu,izabrao sam Bank transfer placanje,e sad:
1.Da li moram da imam otvoren racun u banci(i koji racun da otvorim devizni ili obican)
2.Moze li bez racuna u banci,tj samo udjem u bilo koju banku i uplatim na njihov racun(da ne otvaram racun bzv,jer mi samo za ovo treba)
3.Gde da prilozim br narudzbine koju sam dobio
4.Iz Srbije sam,recite odma ako cu pasti da se ni ne cimam i ovako sam isparanoisan:murija:
5.Dobio sam vise free menki nego ovih sto sam platio,al ajd nece se baciti u svakom slucaju hvala sponzoru:clap::

to je to za sada,ako bude nekih komplikacija pitacu,hvala unapred
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
tesko da mogu da pomognem, nikad nisam radio bank transfer, verovatno je najbolje da odes do neke banke pa se raspitas, treba ti swift i iban brojevi, a da li ti treba racun, takodje ne znam, verovatno jer sumnjam da novac moze "iz ruke" da se prebaci na neki racun u inostranstvu. lakse bi bilo da si otvorio virtuon karticu, uplatio na nju lovu i jednostavno platio online sa te kartice. ovako, moras do banke da se raspitas kako poslati pare za "sportsku opremu" koju si porucio :) za broj narudzbe, gde sa njim takodje ne znam a obzirom da si iz srbije, sanse da paket prodje su kolike i da ne prodje. i obavezno racunaj na neku proviziju koju ce banka da pokupi, koliko je to kinte takodje moras pitati direkt u banci. ako je neko radio bank transfer, nadam se da ce se javiti pa objasniti. sretno
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
izabrao sam Bank transfer
Na seedsmanu napravis naruzbu,kada dobijes order kopiras ga na printeru i odneses u banku,ne znam dali trebas imati racun(mislim da mozes i platiti odmah bez racuna ali provjeri,ja sam preko vize platio)-Kada si dosao u banku das kopirani papir sa naruzbom i napomenes da napise broj naruzbe(order) i to je sve.Nakon pet do sedam dana ti je u kuci(hrvatska).:thumb:
Sluzbenica u banki ti uopce ne gleda sta narucujes nego samo prvi dio oko adresa i broja rnaruzbe,to ona sve ljepo upise,posalje i rijeseno.Samo opusteno.Ako sta treba dodatno objasniti pitaj.;)
 
04.07.2016
1
0
1
31
poz svima :) kada popunjavam i pise mi housenumber/name ,da li tu stavljam stana i adresu stana?ili stavljam u prozorcicu ispod gde pise street name ?unapred zahvalan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.