Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sativus

Aktivan Član
10.10.2018
183
993
93
40
Kada bi trebalo da krene isporuka pre 3 dana sam platio karticom stoji na sajtu Processed – In Transit to local Shipping Depot
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ovdje niko ne radi niti u Seedsmanu niti u pošti i ne može znati kad će tačno Seedsman ili pošta poduzeti koju radnju. Ako pitaš šta znači to što piše na stranici, piše da ti je narudžba obrađena i upućena u lokalni poštanski depo, što znači da je isporuka počela. Kako vam više ne dosadi postavljati glupa pitanja na koja je nemoguće znati odgovor?
 

sativus

Aktivan Član
10.10.2018
183
993
93
40
Pogresno sam postavio pitanje mislio sam na zadnje vreme posto sam citao na sajtovima da seedman kasni nesto zadnje vreme ako je neko skoro narucivao. A ti ako su ti glupa pitanja nemoras da se smaras da pises nismo svi pametni kao ti
 
Poslednja izmena od urednika:

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Mogu samo ponoviti ono što sam već rekao, ovdje nema uposlenika kompanije Seedsman, i mi ne možemo znati kakve oni interne probleme imaju, i da li će isporuke kasniti. Dalje, ja nisam bog i ne dijelim ja pamet ljudima. Ali pogledaj to s vedrije strane, možda si lijep, ili imaš sreće u ljubavi ili novcu, nije sve u pameti.
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
U redu je ljudi cemu prepirka, ovde smo da pomognemo jedni drugome a ne da nabijamo na nos nekome jer mu nesto nije jasno... In transit to local depot bi trebalo da znaci, koliko me pamcenje sluzi, da je na putu do njihovog depoa gde oni to salju, a sledeci status posle tog bi trebao da bude shipped, tkd ukratko, tvoj paket jos nije poslat
 
06.08.2019
24
5
3
Interesuje me da li je vama blokirana opcija placanja karticom, ja je nemam nikako. Nisam iu EU.

i

Koliko je sigurno placanje kriptom, neko vec placao tako ?
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.639
13.727
358
Kripto je sigurno! nisam placao nikad karticom pa neznam
 

sativus

Aktivan Član
10.10.2018
183
993
93
40
Stvarno neznam mozda nema ta opcija za bih meni je srbija i sve je proslo bez problema ujutru mi je na adresi. Imam jedno pitanje za one koji su narucivali vec dali vi licno preuzimate posiljku ili postar moze da je da nekom od ukucana posto nisam kuci vracam se tek u sredu
 

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
186
634
93
Ako te ne bude kuci, postar bi trebao da ostavi obavijest (sanduce ili ukucani) na kojem ti pise kad i gdje mozes podignuti posiljku. Ne brini, na tom papiru ne pise nista o sadrzaju i(li) posiljaocu pa nemas problema sa ukucanima..
 

sativus

Aktivan Član
10.10.2018
183
993
93
40
Ako te ne bude kuci, postar bi trebao da ostavi obavijest (sanduce ili ukucani) na kojem ti pise kad i gdje mozes podignuti posiljku. Ne brini, na tom papiru ne pise nista o sadrzaju i(li) posiljaocu pa nemas problema sa ukucanima..
Ipak je postar predao caletu sad me je zvao nadam se da nece otvarati ja sam rekao da ne otvaraju
 
  • Haha
Reactions: grouchy
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.