Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Pa kako ti nije jasna, obje vrste su feminizirane (cure), samo što je jedna automat a druga fotoperiodna. Šta ne kužiš razliku između automata i fotoperiodni? Sad ja ne kužim šta ti ne kužiš, kužiš :whato::.
 
17.04.2015
80
20
8
27
Ne ne ne, bile su znaci dve vrste foto. Fem. Jackova i dve vrste auto. Fem. Jackova, al sam skuzio da su drugi proizvodjaci i odlucio sam se na green house seeds, i sad bas malo proucavam o jacku i zbunila me ph od 5.5 zar nije to nesto prenisko?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nema te šta zbunjivat, od GHS je provjereno dobar, ja sam si uzeo njihovog autosa isto za do godine, a i prošle godine mi je Jack bio u outu milina. Ništa nije prenisko, pusti te sitnice i proučavanja.
 
17.04.2015
80
20
8
27
Bas sam cito tvoj dnevnik od prosle godine, i velis stvarno ti je taj jack najbolja sativa do sada? Vidio sam da si napiso da ne voli vodu, zastrasio si me s tim :/ al definitivno uzimam i automate i fotoperiodne za na proljece, da je bar sutra prvi dan proljeca :D :D
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Stigla narudzbina od Seedsmana nakon 5 radnih dana sto je vise nego pohvalno.
Extra upakovano, extra stealth.
Sve preporuke za Seedsmana.
Jos da vidimo genetiku.

Pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a genetiku si sam birao, sta si izabrao to si i dobio, uz mozda i neki mali poklon ;) hoce biti dnevnika, sta si porucio ako nije tajna :) 5 do 7 radnih dana je inace regularno vreme izporuke posiljki koje idu kao registered mail unutar evrope
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Mislio sam na Seedsmanovu genetiku jer je sponzor foruma pa mi je logicno da ljudi pocnu da narucuju vise jer su cene sasvim ok, shipping je extra stealth, a isporuka zaista brza dok za mene licno najveca prednost je to sto posiljke stizu iz UK pa nisu tako sumnjive kao one iz Holandije.

Nije tajna, a dnevnik kada proklijaju.
Narucio sam svasta nesto..
Ovo je sve Fem:
Mazar od Dutch Passion i Mazar od Seedsmana.
Blueberry od Dutch Passion i BB od Seedsmana.
White Widow(cisto da imam) od Seedsman.
Jack Herrer-Seedsman.
Chemdawg Humbolt.
A dobio 2 Og Kush, 2 WW Automatika i 2 Bubba Kush.

Takodje sam narucio i dobio Sannies njegov (Sensijev) Jack H, Herijuanu-Mota, i Selene reg koje mi je poslao kao freebies i + jos 10 regular Escobarovih hibrida(vecinom Soma+ Positronic).Verujem da su ti poznati njegovi uradci.
Za sad idu ovi od Smana, dok se smiluju ovi iz Hempatije da mi posalju full grow kit, ili odem do Trsta ili Beca.
p.s
Dnevnik otvoren u GrowBuddy a ovde otvaram cim se izmigolje :)

Ajt uzdravlje
 
18.09.2015
8
3
3
Postoji li mogucnost kada narucim menke da carinik otvori paket i pregleda ga. Bez obzira sto sam naznacio „Stealth shipping product
: seedsman nas upozorava da je moguce da uklone sjemenke iz original pakiranja radi lakse dostave u neke zemlje iz kojih narucujemo, oznacimo kvadratic da smo upoznati s tom mogucom opcijom.

Ispod imamo ponudenu opciju „Stealth shipping product“ koja kosta dodatnih 10.64€. Stealth znaci da nam sjeme dolazi diskretno i u nekom drugom obliku npr. cd, vhs kazeta, knjiga i sl. ovisno o velicini paketa. seedsman kaze da ce uz ovu opciju u slucaju ne primanja paketa prvi puta, poslati novi paket bez naplate. Ako vam nije veliki trosak mislim da se svakako isplati izabrati ovu opciju, najvise radi sigurnosti. Kada smo se odlucili na nacin dostave kliknemo na „Continue“ i nastavljamo kupnju.
I ako se kojim slucajom to dogodi kakava je kazna ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
carina ima pravo da otvori bilo koji paket, al stealth znaci i to da ako se otvori ne vidi se bas "na prvu" tako da je veca sansa da prodje dalje. kazna... obicno jednostavno konfiskuju "zabranjen" materijal. ako do toga dodje lako je moguce da ti ostatak posiljke stigne. npr. salju ti uz majicu, carina otvori i nadje menke, konfiskuje ali ti majica stigne na adresu, ona nije "nedozvoljen materijal koji se unosi u zemlju"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 540golupce
18.09.2015
8
3
3
Ne znam kolike su mogucnosti da ne provale, zato sto paket dolazi iz Holandije. Koliko je praktican taj sajt sa kojeg cu naruciti, da li je nako vec narucivao i kako je sve proslo ? Koliko je potrebno cekati posiljku ? Hvala
 
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Mislio sam na Seedsmanovu genetiku jer je sponzor foruma pa mi je logicno da ljudi pocnu da narucuju vise jer su cene sasvim ok, shipping je extra stealth, a isporuka zaista brza dok za mene licno najveca prednost je to sto posiljke stizu iz UK pa nisu tako sumnjive kao one iz Holandije.

Nije tajna, a dnevnik kada proklijaju.
Narucio sam svasta nesto..
Ovo je sve Fem:
Mazar od Dutch Passion i Mazar od Seedsmana.
Blueberry od Dutch Passion i BB od Seedsmana.
White Widow(cisto da imam) od Seedsman.
Jack Herrer-Seedsman.
Chemdawg Humbolt.
A dobio 2 Og Kush, 2 WW Automatika i 2 Bubba Kush.

Takodje sam narucio i dobio Sannies njegov (Sensijev) Jack H, Herijuanu-Mota, i Selene reg koje mi je poslao kao freebies i + jos 10 regular Escobarovih hibrida(vecinom Soma+ Positronic).Verujem da su ti poznati njegovi uradci.
Za sad idu ovi od Smana, dok se smiluju ovi iz Hempatije da mi posalju full grow kit, ili odem do Trsta ili Beca.
p.s
Dnevnik otvoren u GrowBuddy a ovde otvaram cim se izmigolje :)

Ajt uzdravlje

A jesi se obskrbio za zimu. :) Neki sa drvima za potpalu, a ti sa sjemenkama za growanje. Nek ti je sa srećom. Pratit ćemo dnevnik kad ga otvoriš. :)
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Mali update.

Dobio sam 5 fem pasulja iz Seedsmana kao izvinjenje zato sto sam cekao malo duze na dispatch.
Odabrao sam Northern Soul i nakon 4 dana postar zakucao na vrata sa paketicem.
Zaista im je reputacija second to none.

Svi oni koji imaju nedoumice odakle da naruce ili hoce da to urade prvi put slobodno odaberite ovu banku, a ja licno sledece narudzbine preskacem stealth i tracked.
Edit:
Za Northern Soul pisu na netu da je pravi two hitter pa ne mogu odoleti a da stavim jedan pasulj u vodu :)
 
30.01.2013
142
145
43
Prije svega, lijep tutorial!
Pitanje, preporucate li placanje bank transferom ili cash?
zahtjevaju li te opcije ime pošiljatelja?
nakon uzgoja domacice, prva je narudzba, a posto je uzgoj doma, pomalo sam sumnjicav..
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Licno preferiram placanje karticom jer bank transfer mi je smaranje cekati redove i popunjavati pun qrc formulara.
Cash mi je zajeb to sto treba da cekam mada je ok jer neki daju ok popust.
Bank transfer zahteva ime a kada saljes kes lovu moras isprintati broj narudzbine i podatke i adresu primaoca inace nece znati gde da salju.

Sumnjicavi smo svi ali ovisi koliko srece imas i odakle je posiljka.
Ja licno preferiram narudzbe iz UK ili Spanjolske jer su po defaultu manje sumnjicavi za razliku od Holandije.

Pozdrav.
 
30.01.2013
142
145
43
Dakle, razlika izmedu kartice i uplate u banci je samo u cekanju za šalter? Ako sam dobro povezao, obje opcije trebaju imati navedeno moje ime.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
brze prodje uplata karticom, a ime mora biti ono koje je na kartici (za billing info) a za shipping ono kome ide, pa sad koje god da je, zavisi ko je primalac :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.