Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.08.2013
29
14
3
Posto sam se opredelio za Nirvana seeds i to preko pay with cash, da li neko ima iskustva, ili zna slucajno koji je prosek dana cekanja kada novac posaljem postom. Znaci koliko se ceka da oni dobiju taj novac iz Srb. Hvala unapred :vutra:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e sve im yebm da im ... svi ih ovde hvalite, a ima i stelt, pa ajd i ja da narucim, a ima i free semenki :drull: kad...?

kazem ja devojci sta i kako, posaljem link semenki koje da mi naruci i sve prodje ok, stigao joj konfirmejsn email, kad ne lezi vraze, dodje novi mejl od sidsmana, par dana kajsnije, fraud check bla bla ser ser kenj kenj, ona odgovori, kad ono opet ali sad traze i fotokopiju??? karte i zadnja 4 broja?

Please can you send us a copy of your card statement clearly stating just the last 4 digits of the card number, and the name and address of the card holder. You can upload it to this email.

problem je sto ona narucuje iz eu a salje se ovde, ali nek zajebu stvar, ovo traje vec dvadeset dana, dopisuju se vec 4ti put i umesto da su vec nikle nisu ni stigle :grrr:
i sad aj sto se ja nerviram, nego sto i ona ima problema :respect: a jos guska iznervirana, poslala im i kopiju pasosa odozgore sa srpskim pecatima unutra da im dokaze da dolazi ovamo :lol:

znaci nikad vise sidsman

e da, platila je iDeal-om, to je isto bank transfer ali odmah, nema cekanja par dana da stignu pare.
 
Poslednja izmena:

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
427
63
svi ti rade provjeru kad adresa platitelja i primatelja nisu jednake, radi prevara sa karticama, hakiranja bankovnih računa itd... tako da nije ti to do seedsmana
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e bas jeste, jer kad mi je slala iz ghs ili sensija nije bilo tih zajebancija. problem je bio taj iDeal transfer, jer je u mejlu navedeno da ostali nacini placanja ne podlezu proveri

Please note that fraud checks are not necessary on orders placed using Bitcoin, Bank Transfer or Cash.

plus nekoliko mejlova, cetiri ??? kao sto rekoh sve u svrhu neke provere,

znaci prave se englezi.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ja sam na Seedsmanu placao Master karticom. Nikakvih provjera nije bilo. Moguce da je kod tebe problem jer posiljka ide na tvoju adresu, a platitelj je druga osoba.
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma nemam pojma vise, kao sto rekoh, nije prvi put da mi salje/kupuje, ne samo semenke nego trista svasta jos, cak i iz amerike i nikad provera nije bilo ali je prvi put kod sidsmane i sranje.
kako god, stigao novi mejl

Many thanks for the attached, I will get this processed now and it will be sent out shortly for you.
Kind regards
Ruth @ Seedsman

ali brate to od 12 maja do danas, sto je mnogo mnogo je.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ok, samo da kazem da cu sad da izjedem sva govna koja sam izasrao o sidsmanu :lol:
stigao paket, ustvari dva?
da li je to neka greska od silnih provera i mejlova ili njihov nacin da se izvine, nemam pojama, u svakom slucaju:

DSCF7361.JPG

cak sam dobio i neke gejaste carape :fuck: :thumb: ali sam bar sa semenkama miran par godina :)
i to stiglo za tri dana!?! plus onih 18.

ziveo sidsman

 
13.02.2017
29
218
33
Ja sam ih kontaktira i rekli su mi da je im je prso server i da uplatu obavim pomocu bitcoina...
e sad problem lezi u tome sto nikad nisam koristio bitcoine i ne znam kako da uposte dodjem do njih?
zamolio bi nekog ko je dobre volje da mi ukratko objasni kako da kupim taj elektronski novac, tzv bitcoin..hvala unapred
 
Poslednja izmena od urednika:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ako si iz Hr onda imas bankomate u Zg,Split,Rijeka,Osijek..Malo proguglaj,moze ti i prijatelj kupiti bitove na bankomatu.
 
01.03.2017
59
202
33
Stigle semenke;)
Sve prošlo kako treba, plaćeno kešom pa sam zato malo duže čekao (19.05. poslate pare, 7.06. stigle semenke).Drugi put naručujem, oba puta keš, sve bez problema...Inače sam iz Srbije.

Special Queen #1 Fem x 10 (Royal Queen Seeds)
Sin Tra Bajo Auto Fem x 1 (Barney's Farm)
Liberty Haze Fem x 1 (freebie)
Diesel Moonshine Regular x 2 (freebie)
Šta da kažem sem - svaka čast za Seedsman!:clap::

Semenke.png
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e bas me interesuje kako ce ova godina proci sa liberty haze, svi imamo te ribice :D i sve pokloni.
moja izasla juce, ceka se kush, nadam se da nisam napravio pizdariju, nema, nema i ja danas daj da bacim pogled i ceprkam, ceprkam kad on krenuo, zatrpao i zalio :crazyd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GhettoGrower420

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Nikad na zelenu granu sa karticama i narucivanjem,platio Visom imao i viska na njoj sve detaljno provjerim kad ono corak: "202: Authentication error".
Sada gledam da respondaju od ponedjeljka-petka,dakle trebam da cekam..
Stvarno neznam u cemu je problem,mozda sto nisam danas tek stavio novce na karticu?
Mozda je do njih jer sam sve detaljno provjerio i billing i sve?
Iskustvo slicno tko? :upiii:
 
13.02.2017
29
218
33
Radi se o tome da je seedsman namerno poje*o opciju za placanje visom.Razlog tome je taj da seedsman zeli da se placanje vrsi preko bitcoina, jer kao sto znamo njegova berza je nestabilna i novac lako mogu da udvostruce.
Ovo je neki moj neki zakljucak o problemu sa visom i gotovo sam siguran da sam u pravu.
Dakle, nema nista od vise, ali tu je dobri stari nacin placanja preko deviznog racuna.Mozda je malo vece cimanje i kosta 10ak e vise, ali sta je tu je :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.