Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa zar ti sidsman ne da da biras koje ces semenke za gratis?
ti si izabrao fem fp, imas ime pa guglaj, ako ih nema (a sumnjam) ne sajtu.
 
20.09.2018
1
0
1
47
U Srbiji postoji radnja koja prodaje semena ponistoj ceni kao bushdoctor iz Austrije, zapravo saradjuju sa njima. Ja sam se odusevio kada sam ovo cuo od lika iz te prodavnice. Da ne bi bioo da reklamiram nekoga ako nekoga zanima koja je radnja neka me kontaktira preko pp. :)
Molim vas mnogo bi mi pomogli bolest je u pitanju..! Kako da dobijem seme, pomozite mi molim vas..!
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
pokusavam(iz srbije) da narucim sa seedsmana.ali nemam opciju placanje sa kartice
dodjem do _ select a payment metod_ i ne znam sta dalje,pomagajte
Kako brate da se ugase ti adbloceri i sta jos treba pogasiti jer ja obicno saljem kes u pismu i sad uopste nemam tu opciju.Ranije je sve bilo ok nikad problema nisam imao oko narudjbine.Evo mucim se vec neko vreme,mozes li da objasnim sta kako treba uraditi ja nemam blage veze...
Isti problem imam,a kod njih imam preko 15 zavrsenih ordera..ne mislim se puno..odmah odo na Zamneziu...:)
 

Uduvan

Aktivan Član
19.09.2018
140
455
63
34
Narucio sam sa seedsmana 25.09. platio bitkoinom, a jos mi nisu poslali. nedelju dana okruglo. citam komentare da nema opcija placanja karticom za srbiju. pa se pitam, da li da brinem?

da priblizim jos malo sta me muci. seedsman je bio sponzor foruma, ovde sam cuo za njih. vidim sad da baner sidssa vise ne stoji, citam da je ukinuta opcija placanja karticom za srbiju. pa se pitam da li postoji neki razlog da se brinem. da li znate nesto sto ja ne znam? da li su seedsman i srbija zaratili

lazna uzbuna, nisu zaratili. upravo poslali. hvala u svakom slucaju
 
03.01.2019
80
162
33
33
Zdravo narucio sam menke preko linde,da li moze neko da mi kaze kada placam kesom da li saljem novac preporuceno u koverti ili prekovestern uniona ili vec kako?
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
piše ti na njihovoj stranici, pod FAQ
  • Cash only by registered letter (no coins please)
znači poštom preporučeno i stavi eure u nekakvu razglednicu ili karton kakav da se na svjetlu na vide, obavezno i svoju narudžbu spakiraj s novcima u kuvertu.

edit: i moli boga da im stigne
 
D

Deleted member 63729

Guest
treba slati preporuceno sa povratnicom,tako cemo bit sigurni da su primili pare.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.
16.10.2018
139
88
28
Ja ne bih slao običnom kovertom keš. Izvadit će 99% a niko neće odgovarati, jer ni jedna pošta ne podržava slanje keša u koverti.

Uplati na alternativni način.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Izvadit će 99% a niko neće odgovarati,
To se retko desava,ja stalno tako narucujem kad ne mogu licno da odem da uzmem i sve stigne normalno malo duze se ceka dok oni prime novac pa dok posalju,uredno jave na emil i to je to ,stim da sa novcem posaljem i svoj order numer.;)
 
16.10.2018
139
88
28
Ako imaš takva iskustva. Dosta osoba koje poznajem su slali novce, kada je došla koverta pošta uredno kaže da ne podržava slanje novca u koverti, te da ne može ni odgovarati.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
bezveze slati novac kovertom
Zavisi sa koje strane gledas druze,za mene je to jedan od najsigurnijih nacina jer neostavljas nigde nikakve podatke,mozda to zvuci konzervativno ali ja mirno spavam.Nekad treba biti paranojican jer je to ono sto te tera da budes siguran u vezi nekih stvari,svako ima svoje iskustvo i misljenja, ja sam old scoul i tu nista necu menjati.:):spliff:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.