Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
seoski postari znaju i da zavire u paket, ako je stelt dobar seljanin moze da blene i 2 dana al dzabe, to ce i dalje biti spansko selo za njega.
 
19.11.2018
10
23
3
43
Pozdrav svima na forumu!

Hocu da narucim semenke preko seedsman-a ali ne vidim nigde kada se trazi stealth paket...jel to uopste treba da se posebno naruci ili sve stize kao stealth?
 

Uduvan

Aktivan Član
19.09.2018
140
455
63
34
Ako se dobro secam, pre nego sto dodjes do dela oko nacina placanja, imaces ponudjeno da biras da li ces stealth packet ili stealth Packet + orginalno pakovanje. Prva opcija je 8€, a druga 15€
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gondolar
19.01.2019
16
14
3
39
Zašto seedsman odbija visa karticu koja je vezana za dinarski račun? To jest - da li je iko imao ovakav problem?
 

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
219
2.527
143
Koja je VISA kartica u pitanju? Revolving, debitne sa odloženim plaćanjem kao i kreditne često ne prolaze (od banke do banke) jer procedura nije jednosmerna (da tako kažem) već zahteva, makar i fiktivnu, obradu i odobrenje (kredita) banke pre nego što sredstva budu na raspolaganju što često dovodi do odbijanja od strane prodavnice, naročito ako je u pitanju "osetljiva" roba. Ovo je usled zakonskih pretumbavanja koja traju cc dve decenije. Moj ti je savet da uzmeš neku od onih internet pre paid kartica. Kod njih čak ne moraš da imaš višak novca na kartici (obaveznu rezervu). Jednom mi je na toj kartici ostalo 0.09din :D Možeš da je vežeš za tekući pa da mob. aplikacijom prebacuješ sredstva. Mada ja sam više da je ne vezujem nego direktna uplata keš ali to je do tebe.
Ovo važi za Srbiju i dinarske račune, da ne bude zabune. Nadam se da sam pomogao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gondolar and Nogud
19.11.2018
10
23
3
43
Meni nije prosla uplata iako kartica nije vezana za dinarski racun a inace mi se to ne desava ali bice da je ovo sto kaze Planer80, prodavnice osetljive robe rade malo drugacije. Znaci, drugacije cemo.:idea:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Atox

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Zašto seedsman odbija visa karticu koja je vezana za dinarski račun?
debitna kartica vezana za dinarski tekuci racun ne moze da prodje, virtuon (internet) i revolving (kreditna) bi trebala da prodje ali uglavnom treba na racunu imati vise nego sto ces da potrosis da bi proslo. ako je cifra npr. 30e i imas 30e na racunu moguce da ne prodje, dodaj jos 30 i trebalo bi biti ok, kasnije digni sa kartice tih 30+ ako ti treba kinta, da ne objasnjavam sad bankarske fazone al probaj. ako imas samo debitnu otvori virtuon, mislim da treba biti 20e uvek na kartici al kad je gasis dobijes depozit nazad
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
639
93
Moguce je dobit oko 45% popusta na narudzbe preko seedsmana ali potrebno je ispuniti sljedece uvjete;

1. Iskoristit kupon "20AS-791689" koji daje 20% popusta na narudzbu. Ne znam do kada traje kupon.
2. Narucit vrijednost preko 200 eura da dobijete dodatnih 10% popusta. Ako je vrijednost menki bez drugih popusta 220 eura, i ubacite popust iz koraka 1 - to ce onda bit 176 eura, i dalje ce te dobit ovih 10% iz koraka dva jer je u startu vrijednost narudzbe bila preko 200 eura.
3. Platite bitcoinom da dobijete dodatnih 15% popusta + 10% ako vam je prva narudzba . Ako vec imate racun na seedsmanu i koristili ste ga za bilo kakvu narudzbu, bilo ako ste ju platili ili samo napravili a niste platili, napravite novi racun da dobijete jos tih dodatnih 10% jer se i neplacene narudzbe racunaju kao narudzbe pa necete dobit tih 10%. Na placanje sa bitcoinom dobijete jos 4 gratis menke neovisno o vrijednosti narudzbe.
4. Za jos 2 eura popusta, iskoristite loyalty points - dobijete 100 komada na registraciji. 2 eura su 2 eura, ako nista barem pivo.. ili dva. :)

Discount (Redeeming Loyalty Points, 15% Off Bitcoin, 20% Discount, Get 10% Off Your First Bitcoin Order, 10% off all orders over €200, 20AS-791689)
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
Više k..ca ne kupujem od seedsmana. Ja mislim da oni te pošiljke dobrano ozrače u poštanskom prometu (možda i namjerno), to ne klija k..ca.
Nek se jebu svi skupa. Ne dam toj bandi koja zarađuje na nama budalama za precjenjeno sjeme ni eura više. To sjeme ne vrijedi ni 10 kuna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Influence

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jest, stiglo u englesku:"GBLAA is the international code for Heathrow so it's going through Customs. Unfortunately, there are some delays in Customs which Royal Mail has no control over. " sad jos da stigne do primaoca, samo ako skontaju da su pare u pitanju moz biti problematicno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur
14.03.2019
8
2
3
32
jest, stiglo u englesku:"GBLAA is the international code for Heathrow so it's going through Customs. Unfortunately, there are some delays in Customs which Royal Mail has no control over. " sad jos da stigne do primaoca, samo ako skontaju da su pare u pitanju moz biti problematicno :)
Tesko da ce skontati u debeloj cestitci za rodjendan :D Ali koliko sam ja procitao oni su otpremili iz GBLALA:)Valjda ce stici pre nego sto mi istekne narudzbina.Bice dobar dnevnik,3 moby dicka,purple moby dick,blue widow i alaskan purple...Ajde sad sto pre to da zavrsi.

ima li netko iskustva sa royal queen seeds?
Automati su im inferiorni u odnosu na mephisto genetics.fotoperiodne nisam gajio.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: bubinho
14.03.2019
8
2
3
32
Pismo je stiglo u petak prosli sa lovom.Koliko im treba otprilike da procesuiraju posiljku,zuri mi se,april na izdisaju?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ko zurio noge slomio :) nekih 5 do 7 radnih dana bi trebalo biti dovoljno da ti stigne, al govorim o situaciji kad sam placao karticom. ako je stiglo u petak verovatno danas salju, prijem naredni petak il ponedeljak uz pretpostavku da ide preporuceno (registered)
 
14.03.2019
8
2
3
32
Atox sad si mi pokvario dan:DAko mi ne posalju za nedelju dana,zesce sam najebo,moracu da odustanem od manifolda :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.