Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.03.2019
8
2
3
32
Meni je posiljka zaglavljena na carini od 17og.Izmenicna posta,faza za carinu.Jel se to desava stalno ili je moguce da je palo?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa to je 5 dana od danas a dva smo imali neradna. obzirom na uskrsnje praznike imaj malo strpljenja, ako ne stigne do maja onda... jos uvek je moguce ali ne znam za tvoj region kako to ide i kuda prolazi. u svakom slucaju, daj si strpljenja bar do kraja sedmice, mada i onda ulecu praznici... ebes ga strpljivo, il dodje il zaboravi
p.s. ne desava se stalno ali desava se kad uletis u praznicni (neradni) period
 
19.11.2018
10
23
3
43
Meni su stigle semenke, bilo je duze nego sto sam ocekivao ali je dobro proslo. Od trenutka kada su primili uplatu pa dok sam ih ja uzeo je proslo 18 dana - jedan praznik pa drugi prazink pa vikendi...no, najbitnije je da su tu. Da kompletiram opremu pa da se bacim na grow.
Sadice se, to je najbitnije!
 
19.11.2018
10
23
3
43
E, odlican ti je savet. I jesam se uzmuvao kad sam ih uzeo pa je bilo sta sad prvo, sta sa ovim, gde cu ono...treba polako. Jos da kazem da je stealth bio dobar. Mozda je moglo i mastovitije ali dobio sam sta sam narucio pa necu da zakeram.
 
19.06.2019
6
2
3
40
Zdravo.Nova sam i htela bih da narucim semenke(prvi put).Ima li nekih izmena,preko kog sajta mi je najbezbednije da narucim?Inace iz Srbije sam.Pozdrav
 
19.06.2019
6
2
3
40
Opet ja.Citam redom temu kako naruciti semenke.Pa sam malo zbunjena vezano za placanje,bank transfer izgleda dosta komplikovano,preporuceno pismo isto,mogu novac da nadju.Najbolje je visa elektrokt.karticom?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.