Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Izgleda da su ovi ukinuli stealth opciju, zna li neko nesto o tome?
 
10.10.2019
1
0
1
34
Juce narucio semenke i platio karticom i skinuli mi pare sa racuna danas gledam order kaze order canceled... Jel imao neko ovakav problem??
 
09.07.2018
14
3
3
36
Ja iskljucivo uzimam od Pyramyd Seeds,do sada nikada nisam imao problem. Takodje je Spanska kompanija. Nemate potrebe da obelezavate da uklone orginal pakovanj,jer uvek salju diskretno u braon koverti bez oznaka!
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Postovanje drugari do sad sam bio pasivni posmatrac i odlucio sam da to promjenim :D
Nemam nikakvog iskustva u growing-u a planirao sam uzeti par menki preko Pyramyd Seeds-a pa me interesujeju vase preporuke sta da uzmem? Kontao sam uzeti autoflowering sjemenje kontajacu da je dosta jednostavnije ali opet kazem da sam totalni amater po tom pitanju pa bi mi dobro doslo par savjeta. Zabiravio sam reci da bi vjerovatno se odlucio na outdoor nacin uzgoja.
Hvala unapred :D
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Kako da mi znamo šta ti voliš?:)
Uzmi ono što se tebi sviđa, šta god uzeo nećeš pogriješiti...Pyramid Seeds ima odlične automatike.;)
Zima je vani, nije baš vrijeme za out :)...morat ćeš još malo promatrati, kreni ovako:
 
Poslednja izmena:

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Zato sto ne znam sta volim sam se i obratio posto je uvjek bilo daj sta ima xD izbor je veconom los i sveden na minimum, a volio bih da imam nesto sto je kvalitetno i sto znam kako je tretirano. Prvenstveno mi nije ugodno da se susrecem sa raznoraznim sumnjivim likovima :D
Svjestan sam da je jos van sezone ali zelim biti spreman kad dodje vrijeme za to ;)
Sad mi je mnogo lakse posto imam tvoj kostur u kojem smjeru da se krecem sa informisanjem. Hvala
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Izvrsio sam kupovinu automata od pyramid seeds karticom i maloprije kad sam provjeravao stanje skuzim da mi lova nije skinuta. Jel treba da prodje nekakva provjera ili sta posto sam opet narucio pa dobijem dvije identicne posiljke :zvezda::

Na mail sam ovo dobio
Thank you for your interest in Pyramid Seeds products. Your order has been received and will be processed once payment has been confirmed
 

Ljubisa livac

Aktivan Član
22.08.2019
75
705
83
31
Da li je neko narucivao ovih dana sa seedsmana, dodjem do onog kada izlazi packaging options i ja sam izabrao delivery insurance i to mi naplati 6.98e ali posle toga mi na ukupan racun doda jos 27e ali uopste ne znam zasto
 
09.07.2018
14
3
3
36
Izvrsio sam kupovinu automata od pyramid seeds karticom i maloprije kad sam provjeravao stanje skuzim da mi lova nije skinuta. Jel treba da prodje nekakva provjera ili sta posto sam opet narucio pa dobijem dvije identicne posiljke :zvezda::

Na mail sam ovo dobio
Thank you for your interest in Pyramid Seeds products. Your order has been received and will be processed once payment has been confirmed
Koju sortu si narucio? A i nacekaces se dok stigne,ovi nasi na carini ne rade svoj posao kako treba.
 
  • Haha
Reactions: Badi and grouchy

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Na kraju mi nikada nije skinut kes sa kartice pa sam onda obavio novu narudzbu na seeds-u i poslao kes kovertom u nadi da ce stici do njoh prije nego sto istekne narudzba koja traje 14 dana
A evo i narudzbe
Nl auto od pyramids-a
Haze expres auto, pheonix seeds
Alaskan purple auto, seedsman
I chocolate haze feminised rqs za koju ne vjerujem da cu i posaditi zbog njene velicine i vremenq koje joj je potrebno. Mada to nije jos definitivno
 
09.07.2018
14
3
3
36
Northen light ti je dobar izbor,ne treba mnogo truda! Samo redovno zalivaj i ne djubri u pocetku. Oko 100g po biljci.
 
Poslednja izmena od urednika:

inganjawetrust

Aktivan Član
22.02.2019
54
376
53
Naručio sam više puta, uvijek sve došlo uredno bez problema. Jedino dok imaju neke popuste ili akcije tipa black friday zna im se odužit slanje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kanabis_kid
09.07.2018
14
3
3
36
Ovoga puta je bas ispao problem,posiljka mi je zadrzana na carini,do sada nikada nisam imao problem,ako se je ovo nekome od vas desilo molim vas obavestite me o cemu se radi,mada mi je poprilicno jasno!
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
@K0m0d0 ako je seedsman u pitanju, mislim da toliko fino pakuju posiljke da je mala verovatnoca da je zato zadrzana. Mozda neka guzva ili vec nesto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.