Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.07.2018
14
3
3
36
Dobijes jednostavno br za pracenje posiljke, i na sajtu za pracenje pise da je carina zadrala paket.

Pyramidseeds je u pitanju ali nikada nisam imao problema,bas vode racuna o posiljci tj smedje pismo.

Kako znaš da je zadržana, zvali su te ili šta??...daj više informacija :)
Pratim preko br posiljke,pise da je paket zadrzan na carini,poznjem dobro zakon tako da ce seme oduzeti ali ne mogu mi nista,pod izgovorom da ja ta roba stetna za nasu privredu. Naravno kada ovako nesto porucujete ako vas zovu,nemojte se pojaviti tamo.
 
09.07.2018
14
3
3
36
Sto se sedsmena tice ovih dana imate promociju narucite par semenki koje zelite, dobijete jos +3 po vasem izboru.
 

GreenScream

Aktivan Član
12.04.2015
78
308
53
bas preko njihove stranice si narucivao? do sad nikad nisam imao problema s nikakvim carinama sto se tice narucivanja sjemenja, a isprobao sam valjda 4-5 razlicite seedbanke i seed shopa, nisam nikad ni uzimao stealth posiljku niti ista slicno i svaki put je sve proslo bez ikakvih problema. a bome nisam nikad ni vidio da je itko pao prilikom narucivanja sjemenja. nadam se da ce sve biti okej i u tvojem slucaju, sretno :thumb:
 
09.07.2018
14
3
3
36
bas preko njihove stranice si narucivao? do sad nikad nisam imao problema s nikakvim carinama sto se tice narucivanja sjemenja, a isprobao sam valjda 4-5 razlicite seedbanke i seed shopa, nisam nikad ni uzimao stealth posiljku niti ista slicno i svaki put je sve proslo bez ikakvih problema. a bome nisam nikad ni vidio da je itko pao prilikom narucivanja sjemenja. nadam se da ce sve biti okej i u tvojem slucaju, sretno :thumb:
U najgorem slucaju mi mogu samo oduzeti seme,nista drugo,ko zna vise koja mi je ovo narudzbina. Valjda za sve ima prvi put.
 

GreenScream

Aktivan Član
12.04.2015
78
308
53
a jbg, ispada da je na kraju najisplativije i najsigurnije zaputit se osobno u neku od susjednih drzava i opremit se za neko vrijeme pa si miran.. i sam cu tako ubuduce pocet prakticirat nabavku, jer ovo s narucivanjem je samo zajebancija i lutrija, oce ili nece. :kafa:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
04.05.2015
23
12
3
Koliko je sigurno porucivati iz Srbije? Nisam porucivao do sad. Koji je najbolji nacin, ako ga ima?
Kako stize posiljka, preko poste, preporuceno pismo varijanta? licno urucivanje? moze li neka varijanta na tudju adresu..
 

sativus

Aktivan Član
10.10.2018
183
993
93
40
ja sam narucio od seedsmana platio karticom stiglo za nedelju dana stelt posiljka postar mi doneo kuci
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: LEDista and ljakse
02.04.2020
5
1
3
23
Hteo bi da pitam jel su nekom skoro stigle semenke u Novi sad ?
cuo sam da carina u novom sadu jako proverava pakete i da im retko sta promakne ...
 
02.04.2020
5
1
3
23
Hvala planiram da narucim preko seedsman ovih dana pa sam hteo da proverim samo posto sam narucio spore iz spanije proslog 19 i jos nije stiglo ...
 
Poslednja izmena od urednika:
14.07.2020
44
33
18
34
Semenke porucio 18.7. preko seedsmana, novac poslao u pismu. Danas 04.08. dobio mail da su primili novac i poslali semenke. Mozda ce nekom znaciti ova informacija obzirom na situaciju sa koronom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.