Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.05.2014
27
1
3
Pozdrav ljudi
Imam problem sa nabavkom sjemena.Inace sam iz BiH i sjemena sam narucivao iz Slovenije uredno je stizalo sve do zadnje pošiljke koju sam narucio 12.02.2021.Ta zadnja nije dosla još.Sad me zanima gdje je najblize za kupiti ima li igdje u HR da se moze kupiti sjeme.U sloveniju ne mogu uci tako kazu a i daleko brate u jednom smjeru 500 km.
 
12.05.2014
27
1
3
@jacktheripper porucis sa Hempatie u najblizu postu u Hrvatskoj i nema problema.
Sve se nadam prolasci od Seedsmana ono svi pricaju o drugim
Šefe a kako mogu naruciti u neku poštu u hr nisam to nikako radio imaš li ti iskustva sa time ili da mi neki link dadneš?
A kada na hempatiu hocu ici:

Forbidden​

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache/2.4.25 (Debian) Server at www.hempatia.si Port 443

@jacktheripper porucis sa Hempatie u najblizu postu u Hrvatskoj i nema problema.
Sve se nadam prolasci od Seedsmana ono svi pricaju o drugim
Hvala evo uspio sam,cuo sam se s njima.Riješiti ce mi oni.
 
Poslednja izmena:

Perke94

Banned
Banovan
20.12.2018
37
26
18
32
Pitao bih vas za jedan savet.Sta vi mislite o opciji da narucim seme ali kod druga koji zivi u jednoj od zemalja EU, da to stigne kod njega, pa da mi on posalje za Srbiju u vidu obicnog pisma, eventualno on neki stelth odradi. Da li mislite da je ta opcija bezbednija od direktnog porucivanja od banke?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
sta je problem da on naruci za/na tebe?
tako ja radim u slucaju da nisam bio tamo i doneo sam.
 
  • Haha
Reactions: Сјај

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Njegovo pitanje se odnosi na verovatnoću da će pismo od nekog (tamo) pre proći nego pošiljka od banke. Zar je bitno ko šta misli, carina je ta koja pregleda pošiljke.
Ako imaš sreće, prolazi i jedno i drugo.
Tačnije rečeno, ako nemaš sreće otkriće baš tvoju pošiljku.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Perke94

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Ni banke semena ne salju kovertu sa natpisom Seedsman naprimer,nego stoji civilno ime nekog njihovog sluzbenika,tako da ne komplikuj nego probaj ako si procitao sve savete ovde,narucivanje je maciji kasalj
 
05.03.2021
39
53
18
38
Da li je neko u skorije vrijeme dobio paket od seedsmana?Naruceno prije 16dana i cijelo vrijeme na trackingu stoji da je u tranzitu. Koliko inace vremena treba da stigne?
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Jesi im slao mail da provjeriš? Meni je prije korone trebalo jako dugo da stigne, oko 20-ak dana ako se dobro sjećam :crazyd: za Bih pričam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.