Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.03.2012
42
73
18
Beograd
Jel neko narucivao Visa karticom preko seedsman jel sigurna varijanta placanja i koliko treba posiljka da stigne u Srbiju?
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Ja sam narucivao par puta,nema apsolutno nikakvih problema.Hrvatska 6-8 dana,nazalost za srbiju neznam.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale0111
14.05.2015
4
0
3
40
stigo mi je neki dan paket od rqs-a i kad sam ga pogledao vidio sam da je ljepljiva traka bila prerezana i da je paket otvaran i opet zaljepljen ,ima li tko kakvu ideju sta bi to moglo biti, nisam dosad ni kaznjavan niti privođen
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
meni je jednom kuverta izgledala ko da ju je krava zvakala(cak i pocjepana na mjestu)...isto nisam dosad kaznjavan nit privođen:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ima li tko kakvu ideju sta bi to moglo biti
ajd shvatite da carina ima pravo da otvori svaku posiljku, tako da ako vidis da je otvaran onda su verovatno zavirili unutra. nista neobicno, ja se vec ne secam kad mi je iz vana stiglao bilo kakav paket a da nije bio otvaran, za seme paprika koje sam porucivao sam cak i platio neku "carinu" il taj carinski pregled, pojma nemam, nije bio velik iznos, nisam isao ni da se raspitam
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a vidi sad, opcija je dosta. mozda su oni tamo nesto pogresno odradili pa otvarali da srede pa zatvarali. mozda je samo otvoreno na carini pa zatvoreno. nismo ista drzava al kod mene kad otvore na carini lepe zutom trakom na kojoj pise posta il carina il... bem ga. trebalo bi da se zna da su oni otvorili obzirom da imaju pravo. al treba i da naznace ako su to uradili sluzbenom lepljivom trakom. ako je stiglo sve sto treba eventualno da kontaktiras rqs i objasnis, pa samo pitas da li su poslali ok ili je kod njih bilo nekog "prepakivanja" (sto nesto sumnjam). e sad najgori scenario je da su na carini otvorili i videli sta je pa pustili ali ti zabelezili adresu. nisam cuo za takve situacije zato kazem scenario. ako je kolicina za licnu upotrebu mislim da ne bi trebalo biti problema. i za kraj odgovor bi bio da :) mozes
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Francogrow

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
e sale..i ostali rodjaci ovde..

narucivao sam ranije preko seedsmana,al sad ne kontam u cemu je problem..
ne da mi par dana program da narucim menke..

imam visa internet karticu kao sale..narucivao sam ranije od njih,nikada nije bilo problema.

sada mi kaze da je neki problem sa karticom kao..
iako imam 9e vise na racunu(za proviziju njihovu glupavu,koja je valjda oko 6%)

uvek ostavim 4-5e za tu proviziju..al kaze da je neki problem sa karticom,na kartici uredno vidim stanje i aktivna je..

ono sto je cudno je da mi je skinuo loyalty points..sad mi pise kao da nemam dovoljno poena za narucivanje..nista mi nije jasno..kontaktirao sam ih pa cekam ponedeljak..ima neko mozda neki info,se desavalo nekome slicno?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Sada po novom od prije mjesec dana trebaš viša karticu prvo uprogramirat u neki 3d.Nisam stručnjak ali nakon narudžbe sam trebao karticu logirat kako bi banka neki novi program ubacila.Ali za dan,dva sve je bilo ok.A za poene stvarno nemam pojma.Nista,upit i odgovoriti će ti taj dan.
Edit;ne kuzim ovobza proviziju.Sta ti ne piše iznos na orderu?Ne uzimaju nakon toga ništa.
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
kad kazem proviziju..mislio sam da banka rezervise onih 6% za rezervaciju..ili sta vec..kako bi mogla kupovina da se obavi..nisam mislio na sam seedsman..lose sam se ja izrazio :)
onako casual :D

ajde vicem ti na pm hejzeru..pa ce mi objasnis st ai kako :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
opjet ja ljudi..ovako,zvao sam banku..bio do poslovnice..kazu da je sve u redu sa karticom,sve u redu sa racunom..da ima para..

iz seedsmana opet kazu da je kod njih sve u redu i da proverim da l mi je kartica ok i da l imam para na njoj..

ja sam pokusao cak da ostavim i 15-20e za proviziju banke..opet mi ne prepoznaje karticu..

a ne bih da idem na hempatiu..imam losa iskustva sa njima..

sa nirvanom jos nemam iskustva..
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Pa druze ako je kartica u redu,ako iz seedsmana javljaju da je sve ok onda ili si kokos ili je gadno zakomlicirana stvar.Malo se salim..znam da si u problemu ali stvarno ne kuzim gdje je problem.Pokusaj nekom tko ima puno iskustva poslati sta ti tocno pise kada odbija karticu.Mozes ovdje pa ce se netko naci..hebemu misa!:thumb:
 
22.09.2016
34
50
18
Hocu da narucim Afghan Skunk i Amnesia Haze preko Seedsman-a. Jel neko uzimao ove vrste? Sta mi vi preporucujete?
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Odlicne sorte,medutim ako hoces preporuke moras napisati sto te zanima,kakav rad i u adekvatnoj temi kao sto je "iskustva sa sortama".:):thumb:
A seedsman je odlican!
 
22.09.2016
34
50
18
Mislio sam da uzmem i Indicu i Sativu. Za 50 evra ukupno sta je najbolje? Za te 2 vrste pise da se moze dobiti 900-1.000g po biljci (ja bi bio srecan sa 100). Nikad nisam sadio do sad i ne razumem se nesto puno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.