Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
E hvala ti na informaciji,zvuci mi malo komplikovano,sa visa karticom vise ne moze,mislim da cu se odlucit za postu i preporuceno pismo,rizicno jeste zbog love i bla bla ali je najjednostavnije,javim vam kako je sve proslo,bem ti balkan,ko cir na dupetu
 
27.06.2016
149
216
43
81
jeste rizicno,i ja sam lovu spakovao u obicno pismo tj cestitku i poslao nisam hteo preporuceno nego obicnom postom,nadam se dobrom:D
 
20.05.2014
37
14
8
Pozdrav ljudovi, jedno pitanje za nekog mozda smesno i glupo al za mene nije. Nego planiram naruciti koju semenku za ovu sezonu out i nije mi jasno sta znaci #1 recimo u nazivu strejna ili #2 bi li mi neko to strucno objasnio?
 
01.03.2017
62
48
18
Za sve novajlije i ostale koji ne znaju sa koje seedbanke naruciti. Prosle godine sam narucio sa seedcity 4+1gratis sjemenku. Moje iskustvo s tom bankom je lose. Sjemenke su stigle tek nakon 3 tjedna i od toga niti jedna kica nije nikla. Ove godine sam narucio sa seedsmana i same rijeci hvale i pohvale! Moja osobna preporuka za sve koji su skepticni jer neznaju odakle da naruce, uzmite sa seedsmana! Sjemenke su stigle unutar tjedan dana, a jos sam kupovao sam nacinom ''cash by post''. Uzeo sam 2 sjemenke fem, a oni su mi poklonili jos 2 fem. Kad sam otvorio kuvertu unutra su bile i rizle na poklon. Same rijeci pohvale i slave. Ubuduce samo SEEDSMAN !!!!!
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Poz, planiram za prvi grow da kupim menke sa seedsmana, sve sam resio, odabrao, upoznat sa sajtom i sve, stealth shipping, bla bla.. Ali me zanima da li je neko odavde placao telefonom jer sad ima opcija da se plati preko telefona, pa me zanima kako ide proces itd..? Hvala unapred
 
Poslednja izmena:

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Ispostavilo se da vise ne naplacuju preko telefona, posto nisam u stanju da platim ni karticom ni kesom (jer jedan clan porodice radi u posti), uplatnicom cu uplatiti za bitcoin i BC-om platiti.. Tako da to je to :thumb:
 

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
ljudi molio bih malu pomoć,dakle složio sam listu za kupnju,prošao sve,sad trebam uplatiti novac,odabrao sam kao sa banke da uplaćujem,sa tekućeg,zanima me dali mogu uplatiti u kunama?nemam devizni...
i još jedno pitanje ta potvrda o transakciji što bi im trebao poslati?šta je to i šta s time?jer sam misllio uplatiti internet bankarstvom,pa dali da im šaljem screenšot ili?
evo možda su bezveze pitanja,ali nije mi jasno
hvala,volio bih to odraditi,to bi mi bile prve frule da znam šta je :)
edit:također sad imam problem uopće mi njihov iban ne stane u to polje za iban,a promjenim valutu u eure,help
 
Poslednja izmena:

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
poz hortikulturasi,
skoro sam narucio sjembe preko seedcityja,fino zapakovao lovu u pismo,kamuflirao razglednicom i bla bla,preporuceno itd,danas stize odgovor,,primili smo vase pismo ali nazalost nismo nasli novac u njemu,jeste li sigurni da neko nije otvarao pismo.lol.i sta ja sad da radim pisem zovem.ispaljen sam i to je to.al ajde,na greskama se uci,ne saljite nista postom,jer su adrese na koje stize nasa lova vjerovatno provaljene.nikad vise postom.probacu jos jednom preko banke i obavezno biram seedsman.:confused:
 
01.03.2017
62
48
18
@lukas trebao si odma sa seedmana, i ja sam imao losih iskustva sa seedcityjom i nikad vise.. Nebi se ni cudio niti da su ti oni uzeli pare
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
Portoriko123 citat iskopirasporudzbinu koja ti obicno stize na mail. takodje im naglasis da ti u transakcijipomenu order number.
Morao i ja devizni vadit,sve sredio i sad mi radnica kaze da mi treba faktura ili racun od njih kako bi mogao izvrsit uplatu jer su kompanija.poslali su oni meni to u mail ali kako da odnesem u banku na salter fakturu na kojoj pise early skunk i white widow itd,moze se kao uplatit i na ime nekog od njihovih radnika pa onda uplata moze proci na konto poklona,,a joj komplikacije,sto nam visa card ukinuse,,sta da radim
 
18.09.2015
8
3
3
Pozdrav svima, koliko vas ima. :) Zanima me da li je neko skoro iz srb. narucivao preko sedsman-a ? I kako je sve proslo sa carinom ? Posto imam neki gadan trip...sve kao hocu, necu da narucim. I hocu da narucim : Berry bomb auto feminised seends... da li je neko ovo probao ? :) Pozdrav
 
01.03.2017
62
48
18
Ja sam svaki put do sada narucivao bez stealth shippinga i nikad nikakvog problema. Bas mi je netko nedavno reko dobru recenicu tu na forumu. Ne skaci u prazan bazen. Ako ti je vec trip uzmi stealth i nemas brige.. Rizik nas drzi mladima ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 540golupce
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.