Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Seedsman - online kupovina sjemenki / semenki

Diskusija u 'Uzgoj FAQ' započeta od Tarzan, 26.05.2015.

1. bigeskalibur

bigeskalibur Aktivan Član

Učlanjen(a):
    25.01.2015
    Poruka:
    532
    Sviđa im se:
    445
    Trofej poeni:
    83
    Ratings:
    +539 / 0 / -0
    E da je sa srecom brate...;):joint2:

2. portoriko123

Učlanjen(a):
    24.01.2014
    Poruka:
    87
    Sviđa im se:
    28
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +35 / 0 / -0
    fala bato, konacno skupio m**a. Da se pohvalim stize lemon sk, super sk i cheese od ghs-a (chiz je azdaja) :D

3. lukas

lukas Aktivan Član

Učlanjen(a):
    20.06.2015
    Poruka:
    166
    Sviđa im se:
    565
    Trofej poeni:
    93
    Ratings:
    +636 / 0 / -0
    E hvala ti na informaciji,zvuci mi malo komplikovano,sa visa karticom vise ne moze,mislim da cu se odlucit za postu i preporuceno pismo,rizicno jeste zbog love i bla bla ali je najjednostavnije,javim vam kako je sve proslo,bem ti balkan,ko cir na dupetu

4. ubica zmajeva

Učlanjen(a):
    27.06.2016
    Poruka:
    93
    Sviđa im se:
    62
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +73 / 0 / -0
    jeste rizicno,i ja sam lovu spakovao u obicno pismo tj cestitku i poslao nisam hteo preporuceno nego obicnom postom,nadam se dobrom:D

5. bigeskalibur

bigeskalibur Aktivan Član

Učlanjen(a):
    25.01.2015
    Poruka:
    532
    Sviđa im se:
    445
    Trofej poeni:
    83
    Ratings:
    +539 / 0 / -0
    E sad bro da znas da si duzan dnevnik ovde na forumu...dobre sorte jako mirisu pogoto cheese...:joint2:

6. portoriko123

Učlanjen(a):
    24.01.2014
    Poruka:
    87
    Sviđa im se:
    28
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +35 / 0 / -0
    Dnevnik tesko al nadam se kojoj slicici u outdoor albumu. :)

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  7. PaDabom

Učlanjen(a):
    20.05.2014
    Poruka:
    27
    Sviđa im se:
    11
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +11 / 1 / -0
    Pozdrav ljudovi, jedno pitanje za nekog mozda smesno i glupo al za mene nije. Nego planiram naruciti koju semenku za ovu sezonu out i nije mi jasno sta znaci #1 recimo u nazivu strejna ili #2 bi li mi neko to strucno objasnio?

8. amsclassic

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    22
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Za sve novajlije i ostale koji ne znaju sa koje seedbanke naruciti. Prosle godine sam narucio sa seedcity 4+1gratis sjemenku. Moje iskustvo s tom bankom je lose. Sjemenke su stigle tek nakon 3 tjedna i od toga niti jedna kica nije nikla. Ove godine sam narucio sa seedsmana i same rijeci hvale i pohvale! Moja osobna preporuka za sve koji su skepticni jer neznaju odakle da naruce, uzmite sa seedsmana! Sjemenke su stigle unutar tjedan dana, a jos sam kupovao sam nacinom ''cash by post''. Uzeo sam 2 sjemenke fem, a oni su mi poklonili jos 2 fem. Kad sam otvorio kuvertu unutra su bile i rizle na poklon. Same rijeci pohvale i slave. Ubuduce samo seedsman !!!!!

9. Atox

Učlanjen(a):
    11.03.2017
    Poruka:
    22
    Sviđa im se:
    3
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Poz, planiram za prvi grow da kupim menke sa seedsmana, sve sam resio, odabrao, upoznat sa sajtom i sve, stealth shipping, bla bla.. Ali me zanima da li je neko odavde placao telefonom jer sad ima opcija da se plati preko telefona, pa me zanima kako ide proces itd..? Hvala unapred

Poslednja izmena: 20.03.2017 u 00:14
  10. Atox

Učlanjen(a):
    11.03.2017
    Poruka:
    22
    Sviđa im se:
    3
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Ispostavilo se da vise ne naplacuju preko telefona, posto nisam u stanju da platim ni karticom ni kesom (jer jedan clan porodice radi u posti), uplatnicom cu uplatiti za bitcoin i BC-om platiti.. Tako da to je to :thumb:

11. malimarko

malimarko Aktivan Član

Učlanjen(a):
    08.07.2012
    Poruka:
    148
    Sviđa im se:
    77
    Trofej poeni:
    28
    Ratings:
    +79 / 0 / -0
    ljudi molio bih malu pomoć,dakle složio sam listu za kupnju,prošao sve,sad trebam uplatiti novac,odabrao sam kao sa banke da uplaćujem,sa tekućeg,zanima me dali mogu uplatiti u kunama?nemam devizni...
    i još jedno pitanje ta potvrda o transakciji što bi im trebao poslati?šta je to i šta s time?jer sam misllio uplatiti internet bankarstvom,pa dali da im šaljem screenšot ili?
    evo možda su bezveze pitanja,ali nije mi jasno
    hvala,volio bih to odraditi,to bi mi bile prve frule da znam šta je :)
    edit:također sad imam problem uopće mi njihov iban ne stane u to polje za iban,a promjenim valutu u eure,help

Poslednja izmena: 20.03.2017 u 23:11
  12. lukas

lukas Aktivan Član

Učlanjen(a):
    20.06.2015
    Poruka:
    166
    Sviđa im se:
    565
    Trofej poeni:
    93
    Ratings:
    +636 / 0 / -0
    poz hortikulturasi,
    skoro sam narucio sjembe preko seedcityja,fino zapakovao lovu u pismo,kamuflirao razglednicom i bla bla,preporuceno itd,danas stize odgovor,,primili smo vase pismo ali nazalost nismo nasli novac u njemu,jeste li sigurni da neko nije otvarao pismo.lol.i sta ja sad da radim pisem zovem.ispaljen sam i to je to.al ajde,na greskama se uci,ne saljite nista postom,jer su adrese na koje stize nasa lova vjerovatno provaljene.nikad vise postom.probacu jos jednom preko banke i obavezno biram seedsman.:confused:

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  13. Atox

Učlanjen(a):
    11.03.2017
    Poruka:
    22
    Sviđa im se:
    3
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Ako nije bila velika suma onda je dobro.. Ako je bila velika suma.. Mogu da zamislim kako se osecas... :mad:
    Inace, da li je mozda neko kupovao bitcoinima na seedsman?

14. portoriko123

Učlanjen(a):
    24.01.2014
    Poruka:
    87
    Sviđa im se:
    28
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +35 / 0 / -0
    Sve pohvale za seedsmena.... :let:

15. amsclassic

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    22
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    @lukas trebao si odma sa seedmana, i ja sam imao losih iskustva sa seedcityjom i nikad vise.. Nebi se ni cudio niti da su ti oni uzeli pare

16. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    22.551
    Sviđa im se:
    31.705
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +35.037 / 1 / -0
    nisu, postari tu uzmu dzeparac, a ti se onda buni pa opet nista jer ne moz slati pare tako, a da je zvanicno i legalno

• Slažem se Slažem se x 2
  17. lukas

lukas Aktivan Član

Učlanjen(a):
    20.06.2015
    Poruka:
    166
    Sviđa im se:
    565
    Trofej poeni:
    93
    Ratings:
    +636 / 0 / -0
    Portoriko123 citat iskopirasporudzbinu koja ti obicno stize na mail. takodje im naglasis da ti u transakcijipomenu order number.
    Morao i ja devizni vadit,sve sredio i sad mi radnica kaze da mi treba faktura ili racun od njih kako bi mogao izvrsit uplatu jer su kompanija.poslali su oni meni to u mail ali kako da odnesem u banku na salter fakturu na kojoj pise early skunk i white widow itd,moze se kao uplatit i na ime nekog od njihovih radnika pa onda uplata moze proci na konto poklona,,a joj komplikacije,sto nam visa card ukinuse,,sta da radim

18. hazeri

hazeri I came,i saw,i loved...
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    25.01.2016
    Poruka:
    2.695
    Sviđa im se:
    8.725
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +10.852 / 2 / -0
    Niakav problem.Ja bas tako uplatio dva puta.Samo napomenes da upise tvoj order.Nemas beda;)

19. 540golupce

Učlanjen(a):
    18.09.2015
    Poruka:
    9
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +3 / 0 / -0
    Pozdrav svima, koliko vas ima. :) Zanima me da li je neko skoro iz srb. narucivao preko sedsman-a ? I kako je sve proslo sa carinom ? Posto imam neki gadan trip...sve kao hocu, necu da narucim. I hocu da narucim : Berry bomb auto feminised seends... da li je neko ovo probao ? :) Pozdrav

20. amsclassic

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    22
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Ja sam svaki put do sada narucivao bez stealth shippinga i nikad nikakvog problema. Bas mi je netko nedavno reko dobru recenicu tu na forumu. Ne skaci u prazan bazen. Ako ti je vec trip uzmi stealth i nemas brige.. Rizik nas drzi mladima ;)

Preporučite stranicu