Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Pa evo stari imas tu neke sveze odgovore i svi su pozitvni.. I ja planiram da uzmem, ali iskreno moje misljenje, bolje preboli tih 8 evra nego da ne mozes da spavas dok ti ne stigne.. A i za tolko ako ti je stalo do tih 8 evra, kupi karticu na kiosk i iskoristi je za tu porudzbinu, stavi neku adresu na drugu stranu grada i cekaj postara da naidje ili nek dodje na adresu nekog u kog imas poverenje a koj nikad ne bi bio sumnjiv za tako nesto.. Tako da, razmisli :)
 

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
evo neko moje iskustvo za seedsman
sjembe stigle 6. dan od naruđbe s tim da ih je zapao vikend (odlično),plaćeno deviznom (mislim da se tak zove)
stiglo sve oke kak piše,nešto u kartonćićima nešto u kesicama kao stealt pakovanje pa su pakirali kak su htjeli.Što se tiče stealtha katastrofa,veća kuverta sa balonćićima i unutra nabacane sjebme,rizle i mala kutijica ko pola cigara,lažne trepavice.Mogo sam tako i u kuverti bez trepavica.Sve ostalo oke,ima jeftinog sjemenja i ima i free dosta,kakva je klijavost javim :spliff::vutra:
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Ma vazno da je proslo kako treba.. Meni je danas potvrdjena porudzbina, poslato je, verovatno sutra krece, tako da javicu..
Ispravka:
03/04/17 21:19 ON ITS WAY TOHEATHROW WORLDWIDE DCSWINDON MAIL CENTRE
03/04/17 20:15 ITEM COLLECTEDSWINDON MAIL CENTRE,
tako da je na putu do mene :)))))
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
Zaboravio si napisat broj posiljke,hehe,meni poslali 29.og.bas me zanima kad ce stici.al moram da ocrnim one iz seedcityja,djubrad,slao postom i kao nisu nasli lovu unutra i kao ljepilo je unbroken itd.ja zamolim da mi slikaju kovertu da vidim jel moj rukopis,oni ne odgovaraju,ja opet zamolim isto,kazu ,zao nam je ali ne zadrzavamo dugo pisma:grrr:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ubica zmajeva
27.06.2016
149
216
43
81
i ja definitivno narucujem od seeds man,ovi su iz seed citya bas ono dileje nevidjene,tako da ih i ja ocrnjujem,olos i bagra.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Atox

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Jeste, i cene su ok, jos kad zahvatis neke sezonske akcije, posalju ti brdo freebies ne znas sta ces sa njima..
Meni ukupno stizu 13 semena.. A planiram ove sezone prvi grow, ostale cu da cuvam za sledecu sezonu ako je to moguce..
 
23.07.2016
79
86
18
Los Angeles,California
Poz ljudi,planiram da narucim ali ne znam sta da izaberem pod ovo delivery method izbacuje mi dvije opcije koja je razlika?

Royal Mail International Signed Large Letter - 9.35 eura

Royal Mail International Signed Small Parcel - 9.94 eura
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
PowerSeed
-Hvala na odgovoru.
Thugsta
-Ne znam tacno, ali po mom misljenju, small parcel ti je mala parcela u prevodu, znaci neka kutija, a large letter neko pismo, jer letter ti je u prevodu pismo.. Ne drzi me za rec..
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
Seedsman je najbolji tu nema sumnje,ali razlog zasto sam probao nabavit od seedcitya su super stinky i supercali haze,bas sam imao pik na njih ali neda se,bice dobar i critical jack,prosle god imao jednu menku,prezadovoljan
 

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Vidim da su ovi strejnovi sto si pomenuo super auto sorte.Imas i kod seedsmana izbor super auto pa mozes pogledati :)
Ako vec nisi video :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.