Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Zaboravio sam napisati skoro mi je bio rodjendan i od seedsmana dobio 200 nagradnih poena za popust na kupovinu kao poklon od njih.Mali znak paznje,ali neverovatno lep utisak ostavlja na kupca.Po ko zna koji put veliki :respect: za SEEDSMAN!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GreenCrack and L0oD
15.09.2012
66
156
33
36
Beograd
Ljudi kakva su iskustva za Srbiju sa seedsmana? Planiram naruciti pa me zanima da li je proteklo sve u redu ko je narucivao?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nema problema sa njima, problem moze biti samo carina ako budu otvarali posiljke. seedsman salje preporuceno, znaci potpisujes po preuzimanju
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Pozdrav, evo me posle 10 dana od placanja tj porudzbine i 7 dana od slanja posiljke.. Stigle su bebice, postar mi naplatio 400 dinara nemam pojma zasto ali nije ni bitno, kad sam poceo da otvaram video sam da je vec sve bilo otvarano, uplasio se, preseko se............ Unutra je sve bilo sto je trebalo da bude i cak su me castili sa 3x White Widow Feminised, tako da ko se premislja da li da uzme, neka uzme, moja preporuka.. Inace iz Srbije sam.. Evo i neke slikice kako je sta izgledalo..
Inked17841782_1828673317457729_1799327277_n_LI.jpg
:banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:
 
Poslednja izmena od urednika:

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Nije stealth predmet otvaran, znaci folija imala onaj kao break seal, i sve je bilo kako treba, radeo jedan od 'nasih' ili ne, super je proslo, ostalo je da se jos resim da sredim sajt, i eto ga dnevnik i prvi grow :banana_rasta::)
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Evo i ja bas namjeravam narucit nesto sjemenki sa seedsmana (kad ih vec tako hvalite), ali citajuci zadnjih desetak stranica, malo se zabrinuo u vezi carine, pregleda paketa i slicno. Ja sam u HR (zadarska zupanija). Narucio bi vjerojatno 3 x po 3 sjemenke i nadao se nekom pokloncicu pa da se ima za vise godina, ali eto malo me frka. Posto je seedsman baziran u Spanjolskoj, dali carina uopce igra ulogu? Koliko sam ja skontao, posiljke unutar u EU ne podlijezu carini i pdv-u, jer je isti vec placen drzavi iz koje dolazi, ali nisam siguran dali je to tako.

Jeli moze netko malo pojasnit kakva je situacija i kako najbolje narucit sa recimo seedsmana u HR?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Uzmes opciju stealth i dobijes osiguranje ako ti posiljka ne stigne iz bilo kojeg razloga, pa i ako stane na carini.
...iako u vecini slucajeva ne uzimam stealth opciju i sve stigne bez problema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
ok, zvuci dobro. uzeo bi obavezno stelth, za svaki slucaj. jeli se ikad dogodilo nekom ovdje da je zapelo? kako onda to izgleda?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Kod nas nije bas tako cesta pojava al ako stane na provjeri, dobijes poziv da dodjes na carinu sa racunom ili tako nesto slicno.
Jednostavno ignoriras to i narucis novo ili obavijestis seedsman da je zapelo na carini. To je procedura.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
e tocno to me brinulo. mislio sam da MORAM na carinu. znaci ako cak dode do tog i oni mi jave da bi trebao doci, jednostavno se oglusim i oni vrate paket natrag?

dali trebam pazit na iznos posiljke? ne planiram nesto puno uzimat. recimo 2x ili 3x po 3 sjemenke. sta mogu ocekivati za poklon? jos koju sjemenku neke druge vrste?
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Jeste Haz,imas opciju sta oni nude od free seeds i ti kliknes hoces auto ili fem.Zavisi sve sta imaju tog trenutka,cesto oni to menjaju,super je seedsman.
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
izmenjaj vise puta da vidis sta sve ima pa onda lovi sta ti se svidja. nude par sorti od sve tri i random obrcu cini mi se
Nema random.. Ako npr. taj dan/mesec/nedelju daju od autosa ww od foto blueberry od regular neki tamo, onda je uvek taj, pa onda promene verovatno vremenom.. Kada sam ja uzimao bilo je Auto WW, Foto Blueberry i ne secam se regulara.. Ali uglavnom uvek imaju neke akcije, dodatne freebies itd..
 
10.01.2017
35
156
33
110
pokusavam vec neko vreme da porucim sa seedsmana ali kad vec sve uradim i posaljem zahtev za kupovinu semenki kaze mi da pokusam ponovobez objasnjenja u cemu je problem. slao sam mejl seedsmanu ali mi ne odgovaraju.
jel zna neko mozda u cemu moze da bude problem.
uplatu vrsim preko visa kartice posaljem im broj kartice i onaj sigurnosni broj zadnje tri cifre aadresu broj telefona i sve ali nesto kao nije uredu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.