Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr.420

Aktivan Član
21.07.2017
122
571
93
Ma narucio Pax 3 complete kit i jos sam par rezervnih djelova posebno uzo,samo cekam da dode:banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg

KARTMEN

Aktivan Član
13.06.2015
115
434
63
pokusavam(iz srbije) da narucim sa seedsmana.ali nemam opciju placanje sa kartice
dodjem do _ select a payment metod_ i ne znam sta dalje,pomagajte
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    112,3 KB · Pregleda: 68
31.07.2018
0
3
8
43
Isti problem kao i KARTMEN, ceo dan... Ima li neko neki koristan savet, sta raditi, koju poruku poslati?

@KARTMEN:

Da li si resio problem i na koju foru?
 
09.03.2015
136
88
28
U Srbiji postoji radnja koja prodaje semena ponistoj ceni kao bushdoctor iz Austrije, zapravo saradjuju sa njima. Ja sam se odusevio kada sam ovo cuo od lika iz te prodavnice. Da ne bi bioo da reklamiram nekoga ako nekoga zanima koja je radnja neka me kontaktira preko pp. :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ja sam kupovao u Austiriji.U takvim radnjama ima klonova,sjemena..ma svega.Malo mi "demokraticno":Dzvuci da je legalno.Al ja kolegi vjerujem..nikada neznas ciji sin vodi obrt;)Kod nas u Hr smart shopove zatvaraju radi onih osvijezivaca sto klinci puse..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
U austriji je zakon takav da smijes posjedovati biljke sve dok ne pocnu proizvoditi thc, znaci samo vegetacija, a naravno da je inace zabranjeno posjedovanje vutre i kazne su rigorozne.. I sjeme je skoro pa svugdje legalno po eu, ak nista, mozes ga deklarirat da je hrana za tvoje neke egzoticne papige..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: chika Bika

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Ugasite adblockere i te fore
Kako brate da se ugase ti adbloceri i sta jos treba pogasiti jer ja obicno saljem kes u pismu i sad uopste nemam tu opciju.Ranije je sve bilo ok nikad problema nisam imao oko narudjbine.Evo mucim se vec neko vreme,mozes li da objasnim sta kako treba uraditi ja nemam blage veze...
 
19.02.2018
45
36
18
29
A ljudi ja sam narucio dosta sjemenki i dobio 3 gratis preko seedsmana ali nije mi jasno zasto nemaju pune karakteristike od tih gratis sorti na seedsman stranici.Pise samo da je feminizirana i da je fotoperiodna ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.