Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
I love, u hr se bank transfer plaća, ja sam na narudžbu od 50e platio 90kn(cca 12e)...
Svoje ime daješ svugdje, moraju ljudi znati gdje isporučit :D
 
30.01.2013
142
145
43
Ja sam i platitelj i primalac :)
Zna seedbank tko placa j kome salju, samo sam pitao mora li i banka znati tko salje, mislio sam da je dovoljno samo broj pošiljke

Nista, narucujem neku auto sortu, pa se vidimo u Pc grow dnevniku
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Pa u banci ne znaju oni sta ti placas..navedi svrhu uplate t shirt ili neku igricu..
A kada placas karticom doznaka u listingu je kao da si narucio nesto iz Kine..videces vec da ne ofiram ovde.
Srecno sa dnevnikom.
 
13.03.2012
42
73
18
Beograd
Pozz svima
Interesuje me koliki je stealth kad ti posalju menke jel se vidi nesto jel u epruveti nekoj ? Pitam jel zivim jos sa nekim ukucanima pa mi frka kad mi stigne da ne nadju ne provale.. planiram nesto za sledeci out.. Hvala
Uzdravlje
 
04.04.2008
16
1
3
35
prvi put sam narucio preko ove seed banke... uzeo sam i taj stealth shipping preko royal maila. nadam se da neca biti problema... malo sam zabrinut jer sam naletio na informaciju da: "Pošiljke za države izvan Europske unije i iz država izvan Europske unije i dalje podliježu carinskom nadzoru."
s dostavom menki iz drugih (vecinom nizozemskih) seed banki nije bilo problema. nadam se da ova posiljka iz britanije nece biti pregledana, mada "podliježe carinskom nadzoru"..

zasad rep+ seedsman, veliki izbor, jednostavno i pregledno, i naravno brdo freebies je uvjek super
 
17.06.2015
142
137
43
Poz. Trebam pomoć od vas iskusnijih. Da li je netko iz bosne naručivao preko seedsman?
Ja sam naručio i kako za B i H nema opcija plačanja karticom, imam visa electron koja je povezana sa paypal, izabrao sam bank transver, međutim iz banke mi traže račun ili predračun tako nešto.Inače sve sam uredne podatke dobio od seedsman na email.iban itd.
Kako i šta dalje? Hvala i poz.
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Imas opciju placanja Vizom, pogledaj bolje.
Sad sam proverio na moj akaunt i promenio adresu i daje BIH bez ikakvog problema.

Ustvari samo i Vizom mozes platiti..druge kartice ne prolaze.
Moj savet ti je da ne platis bezobarznih 9 eura da bi izvadili pasulje iz originalnih pakovanja i dodatnih 12 za stealh t.e za osiguranje da bi u slucaju gubitka oni poslali paket ponovo.
Ispada da za paketic od 30 eu placamo 12 za international signed te jos 9 eu za tezak posao vadjenja iz originalnog paketica i jos 11 ili 12 za stealht t.e osiguranje te mu dodje slanje vise nego vrednost pasulja.

Ja sam dva put dobijao pakete od Seedsmana i prvi put odabrao obe dve opcije i stigao stealth u vidu igracke a pasulji su bili samo tako stavljeni unutra..ako bi otvorili na carinu onda bi bilo belaja sto nije bilo u redu sa njihove strane.

Drugi put poslali su sasvim obicno zuto pliko i pasulj bez registered i tracked pa je isto stiglo bez problema cak brze nego tracked.
Pre neki dan sam ponovo narucio od Sannies i platio paket od 1.5 kg nesto manje od 10 eura dok samo za pasulj je 4.5 ili 5 eura..
Nervira me to sto kod Nirvane je shiping za paketic 5 komada samo 2 eura..gledam trenutno opciju a ovi pljackaju.
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Evo ti SS pogledaj sta pise za bank transfer..
Trebas napisati to i broj posiljke koji ti je stigao na mail i odneses u banku i to je to.
Unnamed image (2).jpg
 
17.06.2015
142
137
43
znam to sve , išao maloprije u banku gdje imam acc. i službenik mi traži kao nekakav račun ili predračun ,jer je uplata za pravno lice. i da htjeo sam se registrovati na site ali nemogu.

Nema potrebe citirati kada odgovaras na post iznad ;) oc
 
Poslednja izmena od urednika:

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Onda nemam pojma..nemas invoice u inboxu?Proveri mail.
Ili plati karticom ili pare u pliko ili druga banka.
Ma daj ne zezaj samo ti ne mozes platiti karticom i se ne mozes registrirati..
Potrudi se malo vise.

Vidi da nije i Visa bila preopterecena takodje
 
Poslednja izmena:
17.06.2015
142
137
43
g26Uv89.jpg
sad sam se reg. valjda je server bio opterećen. idem nanovo . This is BS, nemam pojma šta se dešava. reg. dao prave podatke i opet isto sranje
kad pod Billing Address izaberem Hrvatsku onda im opcija sa visom a kada izabeerm b i h nema.WTF? Mogu li izabrati drugu zemlju pod Billing Address ? I onako plačam sa karticom. Plz . zna li itko?
1VOCp4o.jpg

tHBQsiP.jpg
 

Prilozi

  • fuck3.JPG
    fuck3.JPG
    48,2 KB · Pregleda: 11
Poslednja izmena od urednika:

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Jos maltertiras sebe?Svaka cast.

Stvarno nemas pojma.
Gde vidis da trazi da odaberes zemlju kada placas sa karticom?

Nema takve opcije, ko zna sta ti radis.

Edit:
Ne moras da se registrujes jer mozes platiti i kao guest i adresa za delivery mora biti ista kao adresa imatelja kartice inace neces moci platiti.
Mozda zato nesto ti ne ide.

Unnamed image (4).png
 
Poslednja izmena:
17.06.2015
142
137
43
Kad popunim Delivery Address i BILLING ADDRESS ne izbacuje opciju sa karticom bez obzira da li sam guest ili ne + potvrdim obe „my billing adress is the same as my delivery adress“ i opciju ispod . BTW. da li si iz B i H? i gdje si ti vidio da sam ja rekao da traži zemlju za visa? popunim opciju
1. Checkout Method kao guest
2.Address
3.Delivery method
i kad idem na
4. payment method
NEMA OPCIJE ZA VISA
 
Poslednja izmena od urednika:

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Ne, ja ti pokusavam pomoci i meni je trebalo nepuna dva minuta da narucim i platim karticom, a svi vidimo koliko si ti pametan kada si izgubio ceo dan :D
 
Poslednja izmena od urednika:
17.06.2015
142
137
43
nisam brale ni " bahat i bezobrazan" ako malo bolje pročitaš svoje tkz.odgovore možeš pronaći reečenice kao npr " Ma daj ne zezaj samo ti ne mozes platiti karticom i se ne mozes registrirati..
Potrudi se malo vise. ili Jos maltertiras sebe?Svaka cast.

Stvarno nemas pojma..
Toliko o tome ko je ovdje " bahat i bezobrazan" .
Btw, 15 godina sam u online advertising & affiliate marketing tako da jebeno dobro znam kako naručiti via online. . sve je ok no sikiriki.
Ponavljam ja iz ove ciganske države koja se zove B i H stvarno nemam opciju da platim sa Visa zato sam i postavio ovdje pitanje da li je itko iz B. naručivao.
Ali zato sam sve uradio za 2 sata sa BTC. Otvorio BTC acc , prijateljica mi iz fran. poslala 70 € u BTC ,ja njoj 75 $ via paypal i to je to sve u 2 sata. i sad gledam email i vidim
Dear Bakir Dodik

Your payment for order # from Seedsman has been confirmed and your order will be shipped soon.

If you have any questions about your order please contact us through our contact page.

Your Invoice # for Order #
Ako netko treba pom iz B. u vezi BTC send PM

+ možete proći dosta jeftinije ja sam naručio za xxx BTC koji je u tome trenutku bio xy$ i dok sam uplatio BTC je koštao 7 $ više to znači da sam platio 7 $ manje od dogovorene sume + ima 7.5% Bitcoin Discount
 
14.08.2015
22
14
3
29
E ovaj turtorijal citam vec 20 puta i ne mogu da skontam gdje se nalazi broj narudzbe izvinte sto sam dosadan ali samo mi to nije jasno ostalo sve mi je jasno odem izaberem sjeme sve ono popunim i hocu da platim kesom posaljem im kes u koverti dobro skriveno i trebam stavit broj narudzbe al ne znam gdje je taj broj :joint: i sta ako im novac ne stigne u roku od 14 dana od kada posaljem onda se narudzba ponistava to me jos brine :rolleyes:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
dobices broj kada narucis, ne mozes ga imati ranije :) salji pare preporuceno i moraju im stici u roku od 5~7 radnih dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.