Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.08.2015
22
14
3
29
Hvala puno Seed sredjeno je sve moram otic sutra u postu predat kovertu sa parama i to je to onda mi ostaje cekanje dok ne stigne al vec me brije paranoja dal ce sve ispast kako treba izabrao sam i opciju da promijene pakiranje radi sigurnosti ;)
 
05.11.2015
2
0
1
46
Pozdrav, može li mi neko ko je imao posla sa njihovim supportom reći koliko se čeka na odgovor.
Ja sam izvršio kupovinu pre par dana preko kartice i status porudžbine i dalje piše "processing". Novac na računu piše samo da je rezervisan za onoliku sumu koju sam platio. Pa sam im poslao molbu još priključe preko onog ticket sistema.
Postoji li brži način da se čujem sa njima?
 
05.11.2015
2
0
1
46
Mene samo brine da im ne nestanu semenke koje sam naručio. :D Jer već jednu vrstu koju sam poručio nemaju više.
Mada oni ako sam ja izvršio narudžbinu i tada je sve bilo na stanju, valjda su mi rezervisali šta treba...? :/
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.902
358
Socotra Island
eelslap.com
Nemam pojma stvarno da li su ti rezervisali ili ne ,al' kapiram da možda nisu ni sajt ažurirali zbog neradnih dana tako da je trenutno stanje zaliha upitno :)
Sačekaj ponedeljak pa nam javi ovde šta se dešava .
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Goguy procitaj 2 strane unazad videces moje iskustvo sa processingom i supportom.
Inace ako ovako "citas" forum trebace ti puno semenki.
 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Pozdrav ljudi! Porucujem menke u stealth pakovanju, vise vrsta! Hoce li one biti razdvojene, po vrstama ili sve zajedno, pomesano? Ako ih vade iz orig pakovanja, hoce li biti obelezene ili kako vec?
 
24.01.2016
2
1
3
53
Neka,dobijem,odmah,kaznu,živim,u,Sarajevu,BiH,kako,da,dam,svoje,podatke,i,putem,pošte,naručim,sjeme,pa,platim,putem,banke,ili,karticom,koliko,znam,ovo,su,tz,nelegalne,aktivnosti,nezelim,da,odmah,deset,ljudi,zna,da,gajim,maricu,kući,zar,nema,mogucnost,da,se,sjeme,nabavi,manje,transparentno,ps,izvinjavam,se,zbog,zareza,ali,nisam,mogao,drugačije,da,otkucam
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
zasadi nesto iz paketa ako ti frka da porucis. hehe, naravno da su "nelegalne aktivnosti", samo ja kad sam porucivao nije znalo 10 ljudi da gajim maricu, ne znaju ni sada. kakve veze imaju "ljudi" sa tim sto ti stigne pismo i nesto u pismu. ako drzis jezik za zubima ne zna niko ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela
24.01.2016
2
1
3
53
Ali ta koverta stiže na moju adresu i moje ime,jbg, u startu postoje tragovi, ponovo ću sve pročitati, valjda slabo kontam, smrt fasizmu sloboda zenama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
koverta stize na adresu koju ti njima ostavis, a moze i na tvoju. al carsija nema veze sa sadrzajem koverte. ako na carini nadju zaplenice i ostajes bez menki i para. ako prodje niko ne zna sta si dobio ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

Bulletin

Aktivan Član
21.05.2013
118
383
63
Wonderland
Samo bi se nadovezao malo na temu, i usput: svjestan sam da je Seedsman sponzor, i ovo nije nikakva reklama nego sam nekoliko puta već naletio na ljude koji se ili jednostavno boje online naručivanja preko seed banaka, ili nemaju otvoren Paypal račun i sl.
Naletio sam na izvrstan growshop i headshop u susjednoj nam Sloveniji koji posreduje na isti način kao i velike seed banke, ali u malo više "stealth modu". Novac se može slati poštom, uplatiti u banci (račun je na osobno ime, ne na ime nikakve firme), i evo u dva navrata 4 dana nakon uplaćivanja novca sjemenke su mi već bile doma, poslane, super zamaskirane (toliko da sam evo prekjučer bacao sve iz kutije po stanu jer sam mislio da je stigla bez paketa) i kontakt sa shopom je izvrstan.
JEDINI slučaj kada stvari nisu bile ok (ali to je do Greenhouse Seeds-a, ne do shopa iz SLO) bile su kada mi je došao White Rhino fem. koji je bio toliko star da NITI JEDNA sjemenka nije proklijala. To u 10 godina nisam doživio, ali eto, niti je*eno jedna. Žalio sam se shopu, tip je kontaktirao GHS, ali nisam dobio novi paket. U shop su stigle mojom narudžbom, znači friško.
Zato su sada stigle Nirvana Aurora Indica koje evo klijaju ko bebe dok ovo pišem. Nisam siguran smijem li staviti link, stavit ću ga a mod uz moje isprike neka ga makne ako ne smije biti tamo. Nadam se da će vam biti od pomoći, za ljude koji zbog sto stvari mogu imati strah da im "netko" ne pokuca na vrata :)
 
Poslednja izmena od urednika:
18.09.2015
8
3
3
Koji je najbolji nacin narucivanja posiljke ? Zamaskirana posiljka tipa majica ili nesto drugo nebitno...ili samo u koverti ? Tipa salje se novac ? Zato sto na carini proveravaju posiljke preko 50g.
 
01.06.2015
44
14
8
Nikada nisam narucivao ,zanima me koja je razlika kada narucim direktno iz nekog shopa kao npr RQS i izmedju narucivanja njihovih sjemena sa seedsman.Koliko sam shvatio sa seedsman-a ti se pruza mogucnost da narucih sa vise razlicitih shopova, a da ti putarina ispadne jeftinija(da se ne racunaju putarine iz svih shopova)?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.