Seme havajske bejbi ruže - legalni status u Srbiji?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.06.2010
0
0
0
37
Pre jedno 2 godine drugar iz Nemačke došao je i ponudio mi je neke semenke za koje je tvrdio da rade kao LSD tj. da sadrži supstancu LSA koja je po sastavu siroviji oblik LSD-a. Posle nekoliko skeptičnih pitanja odlučila sam da ipak uzmem, dobar prijatelj je bio u pitanju i ne bi mi slagao a i zaintrigirala me cela priča pošto mi je dodatno rekao i da su legalne u većini zemalja širom sveta. Uzela sam nekih 5 komada,sažvakala i progurala, nakon sat i po vremena počeo je rad veoma sličan LSDu,ne toliko jak i čist i sa doduše par neželjenih dejstava poput težine u želudcu i kidanja stvarnosti pred očima,ali to je bilo to, izuzetno intenzivan psihodelični trip.

Setila sam se svega toga skoro kada sam videla da se semenke prodaju svuda po netu za dosta jeftinu cenu, po izgledu slika identične su sa onima koje sam probala onda i prodavci na sajtovima isto tvrde da imaju LSD-like trip,e sad - da li neko zna da li su one u Srbiji leglane? Nisma našla ništa o tome na netu a stim da su semenke kao takve u svom prirodnom obliku tj. nisu suva sirovina za dobijanje opojnih supstanci, mislim da su i ovde legalne....ali možda neko ovde zna??
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
legalne su, isto ko i slak. dakle > the majka za više podataka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.