Seme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.10.2011
16
0
0
33
Narode nasao sam jednu semenku iz gomile koje mi je drug dao jos u srednjoj skoli, staro je oko dve godine. Da li da pokusam da ga zasejem ili je ono mrtvo. Ne secam se da li je feminizirano ili obicno, znam samo da se radi o extra kvalitetu. Jos sta me je zacudilo pokazem kevi a ona ce na to: "Da ga zasejemo na prolece u basti, mnogo ce neko znati sta je." Za malo sam pao kad sam to cuo, zena je radila celog zivota kao ekonomista, tip postenjacine. HAOSS!!! Naravno da ga necu sejati u basti, imam spreman box sa nekim duguljastim lepoticama. Sta mi savetujete, da ga sadim ili samo gubim vreme?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Savjetujem ti da ne spamaš sa morbidnim pitanjima,u crvenom si ako nisi još shvatio kako funkcioniraju stvari ovdje proćitaj pravila.Ako hoćeš saditi sadi brate mili !
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Otvorio si novi post da pitaš nešto o ćemu postoje postovi na forumu samo ih treba potražiti.
Želio sam ti skrenuti pažnju na tvoj status koji je u crvenom upravo zbog nepromišljenosti kako bi na vrijeme reagirao i izbjegao ban,ništa više
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
kaj brate ti briješ kaj će ti odgovorit ekipa koja stalno sadi :D ja mislim da će ti reć da ga baciš :D :D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ubodeš u zemlju i ćekaš, pa ako nikne super, ako ne, uvijek možeš ponovo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.