Semenka Providnosti pod CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
Uuh zao mi, hazeri, nisam nikad, al sto da ne :),​
Isto je i meni bilo prvi put prije koji dan al kad slomiš jedan vrh začas naučiš :fuck::lol:

Dobro izgleda i ovako samo savinuta al mislim da ju croping i supercroping tjeraju da više pumpa vrhove pa ti možda nebi bilo ni loše da ju malo stisneš i zamotaš :spliff:

edit; evo za primjer, još prije 15 dana sam jedan sporedni vrh otkinuo i visio je samo na "koži" s jedne strane i malo sam ga zamotao i nakon 7 dana je sve išlo kao normalno, čak je počeo rasti i agresivnije od drugih, ali nažalost opet se gurao prilikom postavljana mreže pa je ipak završio pod škarama :makaze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marions and hazeri

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Definitivno ti fali žarulja u boxu.. Ubaci joj što prije još rasvjete jer če ti ostat kržljava i neformirana jadna.. Hm.. Koliko sad wata koristis trenutno? :whato:: eyessss: :watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marions

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
Nisam ni ja siguran da može, ali sam poprilično siguran da bi klon trebao prvo na vegetaciju dok ne pusti korjenje pa i još malo duže, znači tjedan sigurno pa i više ovisno kakav je plan s klonom :) Vjerujem da se može i takav klon uhvatiti ali pitanje je kvalitete jer kako za sve tako i za klonove postoji najbolji tajming, to će znati netko iskusniji da ne pametujem pa ću stati :cool23: Ima čak i dnevnik od opa cupa s mother plant i klonovima :thumb:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
pustice on i ovako korjen al nece vegetirat ako mu svjetlo nije kolicinski za vegetaciju a ako ga stavi na vegetaciju zarazvegetirat ce se klonici i sa skroz formiranim cvjetom doduse cvjet kad krene u vegetaciju treba kirurski odklonit jer ce doci do truljenja i pljesni jer ce zakav vrh sazrit i onda pocet propadat....
 

marions

Aktivan Član
24.05.2012
60
371
53
60
Dragi poznanici, dobronamerno ste me savetovali, hvala, a evo šta sam (morao) napraviti.
P1020502mala2.jpg
listovi preko noći postaju žuti, rožnati.. ma nekako bolesni
P1020493mala2.jpg
nastavlja konoplja sa pozadinskim snagama:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri