Semenke i klijanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
da ga operes u hidrogenu 3%, u vodi ih drzi 12 ili 24h sve preko ti je rizik da se ubudja
Kako bi te sad Barbarosa napao, covjece menku stavis u usta, navlazis je minut dva pljuvackom i pljunes je u zemlju, zemlju malo nakvasis i optimalna temp i biljka ce da nikne, kakav hidrogen kakave zajebancije :D i
Sta ce da se ubudja u vodi :D Nema sanse, bar se meni nikad nije desilo, ni sa kakavim sjemenom, od paprike, paradajza, lubenice, limuna, kanabisa i jos ihaj sjemenki :D
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Sta ce da se ubudja u vodi :D Nema sanse, bar se meni nikad nije desilo, ni sa kakavim sjemenom, od paprike, paradajza, lubenice, limuna, kanabisa i jos ihaj sjemenki :D
Naravno kad su semenke sveze ili cuvane kako treba to sve stoji, a kad se razvlacila u hedu ko zna gde i ko zna kolko dugo onda je prica druga, pa evo ti gore covek prica da mu je crna klica, sta mislis od cega je to? Pa od budji. Ja pricam iz licnog iskustva imao sam preko 100 menki ulicnog semena skupljano preko 5 godina i eksperimentisao sam sa njima, klijavost je jako mala, a budj mi se razvila uvek kad sam klijao u tanjiru stare menke jer je trebalo preko 5 dana da bi semenke pukle i izbacile klicu. I to sto se tebi nikad nije desilo ne znaci da nema sanse, i ne kazem da ako ih samo stavis u zemlju nece proklijati ali su sanse mnogo manje.
Zato je moj zakljucak da je najbolje kupiti brendirano fem seme i izbeci sve te zajebancije.

 
Poslednja izmena:

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Dvije menke šesti dan u zemlji, još nisu provirile. Da im dam još vremena, ili je to piši propalo?
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
24 h namakane u vodi, zatim 48h u mokroj maramici dok nisu pukle, zatim posađene u Florabellu i stavljene pod 50w CFL-a na prosječnoj temperaturi od 26 C. Dobile prvu dozu Slavola prekjučer. Jedna proklijala i lijepo napreduje, dvije ni da nos promole.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Donio drug iz Izraela, znam samo ono što mi je on rekao, a to je da je indica u pitanju i da izbija bubrege koliko je jaka.