semenke koje daju plod posle 52 dana?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sosaaaa

Banned
Banovan
10.12.2016
0
0
1
38
cao svima,ja vidim da ovde ima dosta ljudi koji se izuzetno razumeju u kanabis injegov uzgoj.sta mene konkretno zanima to je semenke koje donose plod posle 52 dana i da li tako nesto uopste postoji?
hvala ljudi:respect::thumb:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ajmo malo filozofirati :D
Cannabis nema plod. Ima cvijet kojemu treba odredjeno vrijeme da dodje do kraja. U prosjeku od pocetka do kraja treba 70 dana. Ima nekih koje mogu i u 50 dana zavrsit, a i ima onih koje idu i debelo preko 100.
Znaci to je samo cvjetanje. Da bi biljka dosla do cvjetanja, mora proci i neku fazu vegetiranja koja traje...kolko traje.
Ako si mislio da ces naci sortu koju ces brat nakon 50 dana od sadjenja....vrlo tesko.
Ima nekih super brzih automatika koje bi mogao obrati na bas 52. dan hahhahaha..... al ces imat kolicinu za 2 pljuge i bit ce nezrela, odn skinuta prije nego je zavrsila.... sto je slicno kao da jedes zeleni paradajz :D
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Evo, ovi tvrde 42dana:
https://www.originalseedsstore.com/sweet-seeds-black-jack-auto~7297
Ohrabrujem te da probaš, i da vodiš dnevnik, jer me baš interesuje šta bi sa ovim ispalo :D

Uglavnom, Stipe ti je gore gotovo sve objasnio.
Ono što bih ja dodala jeste da kada je neka karakteristika semena izražena u danima ili nedeljama uglavnom se odnosi na flowering time. Odnosno na vreme koje je biljci potrebno da sazri od kad uđe u cvetanje. I to ima smisla da bude 52 dana (za određene vrste).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and Stipe

sosaaaa

Banned
Banovan
10.12.2016
0
0
1
38
Ajmo malo filozofirati :D
Cannabis nema plod. Ima cvijet kojemu treba odredjeno vrijeme da dodje do kraja. U prosjeku od pocetka do kraja treba 70 dana. Ima nekih koje mogu i u 50 dana zavrsit, a i ima onih koje idu i debelo preko 100.
Znaci to je samo cvjetanje. Da bi biljka dosla do cvjetanja, mora proci i neku fazu vegetiranja koja traje...kolko traje.
Ako si mislio da ces naci sortu koju ces brat nakon 50 dana od sadjenja....vrlo tesko.
Ima nekih super brzih automatika koje bi mogao obrati na bas 52. dan hahhahaha..... al ces imat kolicinu za 2 pljuge i bit ce nezrela, odn skinuta prije nego je zavrsila.... sto je slicno kao da jedes zeleni paradajz :D
hahaha ja sam rekao da sam cuo nisam to tvrdio:D hvala ti na upustvu ja sam nov u ovome i znaci mi svaki savet...


ostali ljudi hvala vam punooo:thumb::thumb::thumb:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nema sjemena koje daje gotov plod za 50 dana. Eto sad sam ti olakšao nadam se ;) . Ima za 60-65, male biljkice automata, šačica suhog, al tak ti je to kad je brzo.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Ma dajte ljudi to u smece!
Najlakse je doc i postavit pitanje bez imalo citanja i educiranja.
Sad pita za brzo sjeme pa ce pitat za izradu boxa a sve je vec tisucu puta pisano na ovom forumu.
Ja se nisam ni registrirao kad sam pocimao.A kamoli postao nesto dok nisam neko znanje nakupio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran and L0oD

sosaaaa

Banned
Banovan
10.12.2016
0
0
1
38
Nema sjemena koje daje gotov plod za 50 dana. Eto sad sam ti olakšao nadam se ;) . Ima za 60-65, male biljkice automata, šačica suhog, al tak ti je to kad je brzo.
da tako sam i pretpostavljao,hvala ti na informaciji.:):)
A što baš 52 dana? Šta ima toliko specijalno u 52 dana, što ne 53, 54 ili 61?
takvu sam informaciju dobio pa eto kao neke semenke za 52 dana daju cvet sto bi rekao @Stipe I upravu je ja sam jos ne dovoljno informisan ali evo citam ovih dana bas dosta ali sam imao tu ne razjasnjenu temu ta braza semena...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Posadi Blue Mammot auto te ako ne bude problema ... unutar 70 dana imaš dovoljno dobrog dima.
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
A di si bas naso 52 dana :) Nisam neka iskusnjara, al sam do sad zakljucio da se to vrijeme cvjetanja koje daju proizvodaci moze okacit macku o rep u vecini slucajeva... A i nije mi jasno kak tih +/- 10 dana nekom moze bit presudno, ak ti je biljka kak treba cekat ces ju i puno duze ;)
 

sosaaaa

Banned
Banovan
10.12.2016
0
0
1
38

sosaaaa

Banned
Banovan
10.12.2016
0
0
1
38
A di si bas naso 52 dana :) Nisam neka iskusnjara, al sam do sad zakljucio da se to vrijeme cvjetanja koje daju proizvodaci moze okacit macku o rep u vecini slucajeva... A i nije mi jasno kak tih +/- 10 dana nekom moze bit presudno, ak ti je biljka kak treba cekat ces ju i puno duze ;)
tacno upravu si,ne znam ni ja gde su nasli ali takvu informaciju sam dobio i reko aj da pitam,bolje da nisam:D:D:grrr:
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Ma koj google, gore imaš par banera naših sponzora pa klikni ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.