Semenke u head-u

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
A ja bi ga dezifiirao i malo provjetrio da se ukloni sav polen iz boxa ... Ako se na otvorenom prostoru biljka oplodi od muske biljke nekoliko stotina metara dalje onda je stvarno lako oplodit pa bi se tribalo malo osigurat da se to ponovo ne dogodi.

Ja bi ga dezificirao alkoholom ili npr W5 / domestos maramicama... to će pobit sve :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelja Sale

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Kad se susi upali ispusni vent da izbacuje vlagu i oscilirajuci vent da lagano mjesa zrak.
Najbolje ti je oprati box sa dezisan, to je proizvod na bazi klora koji ubija sve, od pljesni do ostalih sranja.
Sve prebrises sa njim, svjetla, filtere, pots, apsolutno sve.
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Meni je jedan AK420 ostavio 2 menke, inače imao sam 3 biljke, svaka je dala oko 60-70g suhoga, i samo na jednoj dobio 2 menke. Čuvam ih jer je strain vrhunski, sve super osim jakog mirisa.

I sad kad čitam ovo, nisam baš siguran da idem 100% da upotrijebim te menke, bojim se da ne dobijem kakvog hermića. A želim odmah krenuti sa 4 biljke od starta, bez strahova oko prekida koje. Mislim da ću ih sačuvati za proljetni grow.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity and Badi

Misko21

Aktivan Član
21.06.2020
371
772
93
35
Jel ima neko iskustva sa hermicima imam ih u boxu i nameravam ici do kraja . Imao sam u proslom growu strawberry diesel koja je bila zenka ali skoro da uopšte nije "radila" ili nista .Pusio sam je sa ekipom nikog nije radila,pa se brinem da ne prodje ova gorila koju sada imam u boxu isto.
Neka iskustva?
Koliko sam nasao informacija hermi ima manji prihod i za koji % manjak THC-a sto mi se cini nije neka tragedija?
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Hermic zna okrenuti i na kontru. Da lupa kao “mamen”. Tako da ćeš nam s obzirom na čvrstoću odluke javiti kako je završilo ovaj put :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Misko21

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Kad smo kod menki, uzmem mali hedic iz ormara za susenje, Dinamex auto od Dinafema.I unutra nadem menku. :rofl:

Ali nije ono "zrela", nego neka mekana.Uzeo drugi hed, niti jedna. Al puca fino.