Sensation White 2011. u Beogradu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
21. maj @ Beogradska Arena

Jedan od najspektakularnijih i najmasovnijih događaja u svetu elektronske muzike sledeće godine održaće se i u Beogradskoj Areni objavljeno je na zvaničnoj stranici Sensation-a. Događaj je zakazan za 21. Maj 2011, a Sensation u Beograd donosi jednu od svojih najvećih produkcija, neverovatni „Ocean of White“ (u nastavku pogledajte kako je ova scenografija izgledala na Sensation White-u u Brazilu).

Sensation White, događaj koji kombinuje vrhunsku produkciju i superpopularne dj-e, prvi put je održan 2000. godine na Amsterdam Arena stadionu kada ga je posetilo 20.000 ljubitelja elektronske muzike, da bi posle pet godina stigao do rekordne brojke od 45.000 posetilaca. Danas je Sensation, koji ima White i Black izdanje, globalni događaj koji se svake godine održava u nekoliko zemalja među kojima su Španija, Čile, Nemačka, Češka, Brazil, Rusija, Portugal, Danska, a od sledeće godine po prvi put i Srbija.

Prodaja karata za beogradski događaj počinje 21. Decembra u 15h na Sensation.com, dok će prodaja na blagajnama arene i ostalim prodajnim mestima u regionu krenuti 11. januara sledeće godine.

Cene karata kreću se od 59,5€ koliko košta standardna ulaznica do 180,5€ za VIP GOLD DELUXE ulaznice koje se mogu kupiti isključivo u paketu za 10 i više ljudi.

izvor:
http://www.happynovisad.com/sensation-white-2011-u-beogradu.6087.html
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
ne znam to za maloletne. 99% nije dozovljen ulaz osobama ispod 18, a kako to funkcioniše u praksi stvarno ne znam.

dosta je skupa karta, čak skuplja nego na nekim Sensation događajima po evropi, ali kapiram da je to zbog te Ocean of White scenografije. ne znam hoću imati para, a i sačekaću da objave koga će dovesti, pa ću odlučiti. u svakom slučaju super što se dešava i kod nas, stvarno je spektakularan događaj verujem čak i za nekoga ko ne voli elektronsku muziku previše.
 
13.03.2011
8
0
0
30
man_sniffing_cocaine.001.jpg
White sensation. :D
 
14.10.2010
34
0
0
32
...sensation je poseban dozivljaj...vrijedi svake kinte...definitivno najbolji party u zivotu...ako se to uopce moze nazvat party, jer to je nesto puno vise...predstava,spektakl...vrh
A kad sve to skupa dozivis u Amsterdamu,gdje je sve to pocelo, na jubilarnom 10-om sensationu...e onda je to nesto posebno-to se pamti... meni je osobno najbolje pustao Chuckie. Taj tip je kralj samo takav...na 5 ujutro je digo cijelu Amsterdam Arenu ne na noge nego ... ahh. A zena....kolko volis :DDD
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
pa jesu li oni normalin....preskupo preskupoooo..neko mora da radi sedam dana da bi kupio samo kartu pa ***** im mamu bas usranu
 
14.10.2010
34
0
0
32
...ma aj ne s***, sta si ocekivao da ce bit 10 eura sa konzumacijom?!?!?! to je nesto drugo...oni laseri vrijede ne brdo love nego.... imena koja pustaju necu ni spominjat...svake godine nove pozornice i efekti ?!?!?! toliko ljudi zaposleno oko svega toga... nije to party u nekom klubu jbte... koliko samo zastitara treba platit, policije... uopce neznas o cemu pricas...
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
jel ide tko na Sensation ?

Evo ja dolazim u petak predvečer/navečer, ako ima itko raspoložen biti turistički vodič da mi pokaže grad, platim piće i klopu! :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Da daleko...al šta ćeš, treba se bacit na organizaciju i doći, od koga god da sam čuo, govore da je senzacija jedinstven događaj. Za ljubitelje elektronike pravi izbor !
Eto što bliže to se više veselim dolasku, ako tko god hoće nek se javi da popijemo kafu popričamo i prošetamo gradom...
Lijep pozdrav!
 
14.10.2010
34
0
0
32
delboy je napisao(la):
Da daleko...al šta ćeš, treba se bacit na organizaciju i doći, od koga god da sam čuo, govore da je senzacija jedinstven događaj. Za ljubitelje elektronike pravi izbor !
Eto što bliže to se više veselim dolasku, ako tko god hoće nek se javi da popijemo kafu popričamo i prošetamo gradom...
Lijep pozdrav!

Ma to ce ti bit poseban događaj...to se pamti, sensation je ahhh...da mi je ponovit proslo ljeto... sensation je nesto posebno, to je nesto izmedju partyja i predstave...neces pozalit sta si iso.... Ja sam isto planirao ic al jbg, faks je uje*o stvar... nadam se da ce ti stvarno bit super...
P.S. Beograd je isto fenomenalan grad...ne propusti splavove (Povetarac-preporuka) !!!
PoZz
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sinoc su se djelile karte. Par ljudi koje znam su besplatno otisli. Cijena karata je pala na oko 20 eura a cuo sam da se moglo naci i za 15 eura. Pricalo se da se nije odazvalo toliko ljudi medjutim drug kaze da je unutra bilo puno. Tako da pretpostavljam da je odaziv beogradjana bio veoma los te su u jednom trenutku uspanicili i poceli djelit i prodavat karte po 3-4 puta manjoj cijeni.
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Eto vidis da sam znao pa da odem ispred, jao koj sam glupson, a ja bio prosao pored bilet servisa i pise sve rasprodato.
A tacno verovatno i preprodavci, su se uspanicili da im ne ostanu karte i onda rasprodali sve po niskoj ceni.
Eto da znam u buduce.
Mada za nas standard su preterali 70e po karti, ljudi rade po 10 dana za to, predpostavljam da je karta bila 35e da bi sve karte otisle za par dana.
Ali eto.
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Nisam bio i žao mi je što sam propustio priliku al bit će opet pa se sve nadam opet negdje blizu :)
a znam da mi je žao jer mi je bila seka tamo i jednostavno rečeno ispunila su joj se sva očekivanja pa i više.Upravo zbog toga što joj nije bilo lako to izfinancirat i vrijedi svaku paru.
Moram ju pusti do sutra da sredi dojmove(i mozak..hehehe) pa ću čut i detalje......
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Eto ja mogu reći da je bilo stvarno fantastično... iznad mojih očekivanja definitivno!
Organizacija na visokom stupnju, lightshow i ozvučenje zbilja kvalitetno složeno, uz to sve koreografija i vatromet, bacači plamena i 17.500 ljudi u belom, euforija te uzme, glazba ponese... u tolikoj mjeri sam zadovoljan da mi nije uopće žao potrošenih para...

Mr. White prvi po redu, solidno zagrijao atmosferu, ali samo to, bez previše velikih dojmova me nije ostavio.
Nemam puno riječi o njemu.
Fedde Le Grand se u zadnji tren razbolio, pa su umjesto njega ubacili Erik E koji i nije baš neka dostojna zamjena bio, osrednje dobar.
najviše mi se dojmio Chuckie, bio je drugi po redu i apsolutno je rasturio set, toliko je digao atmosferu da se ekipa doslovno raskidala od plesanja, bilo je očigledno i vrlo očito da je nabolje odvrtio set.

Sebastian Ingrosso je bio vrlo dobar, ima sirovi žestok stil koji većina partyanera voli,
imao je svoje 2 greške koje je uspio tako brzo sakriti da je bilo jako teško za skužiti, ali
mnogo ljudi uopće nesluša u potpunosti ono što čuje, pa niti uspije registrirati što je bilo neusklađeno.
Sander van Dorn je imao odličnu svirku, nevjerovatni prijelazi, ima jako zanimljiv stil miješanja, na samom kraju gdje svi padaju s nogu, rulja i dalje nije odustajala plesati , a dojmilo mi se to što kad je došlo do samog kraja gdje je party već bio završen, ljudi su i dalje nezasitni ostali i tražili još, izašao je još jednom van i odsvirao Renegade, na koju su se svi pokidali ko da nisu prije toga 8h u komadu plesali...

SW je zbilja poseban event, nemože se to dočarati dovoljno dobro, niti prikazati prepričavanjem ili gledanjem klipova. Ako bude SW opet u BG, svakako bi se opet pojavio, jer me toliko ostavio zadovoljnim.
 
14.10.2010
34
0
0
32
E bas mi je drago da si bio i da ti je bilo tako dobro...hvala na dojmovima, ja sam bio u depresiji cijeli dan hahaha.
Ja sam bio lani na SW u amsterdamu (30 000 ljudi) i isto je bio chuckie samo sta je on pustao nakon Swedish house mafie i ostale ekipe, ugl tek negdje oko 4 ujutro je doso i tip je kralj najveci...sta rec vise....bas mi je zao sta nisam mogo bit i ja tamo...