Sensation White via BG Arena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Lijep pozdrav
Evo kako sam bio na prošlom Ocean of White,
kupljene su karte opet i pala je odluka da ću dolaziti do Beograda na ovogodišnji Innerspace 12.05. :)
sw-prag-2012-klein.jpg


Sensation-Innerspace-685x375.jpg


Sensation-White-Innerspace.jpg



Otvaranjem teme ciljam na dojmove onih koji su bili, ili planiraju ići...
možemo se skompati za put ako tko ide autom ili biciklom. :D

Kako sam zadnji put bio u tolikoj mjeri oduševljen čitavim provodom, ljudima i sadržajem grada,
te nakraju krajeva samim Sensationom, odlučio sam da ću ponoviti sve još jednom...
dok imam još mladosti dovoljno da uspijem izdržati cijelo noćno đuskanje, čaganje i otkidanje hehe

btw Slobodno se javite i vi koji neidete,
rado ću se odazvati na pivo ili kavu u BG,
ako nađem dovoljno vremena za uskladiti čitav dan...
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Bila prošle godine i oduševila se :icon_mrgreen: inače obožavam takve žurke, celu noć odlepljivanje i svašta tako...a bilo je nezaboravno. Ove godine sam odlučila da preskočim, ali mi exit nikako ne gine, karta je spremna već davnih dana :devilfingers:
Fenomenalan provod želim svima koji idu, jer je događaj sam po sebi fenomenalan...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja idem ove godine, karte su kupljene, putujem vlakom iz Zagreba. Nego ti koja si bila: kakve su cijene cuge? Da li se moze pusiti? Da li opce ima kaj za kupiti unutra?
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
E cuga se uzimala tokenima, a ako se dobro sećam jedan token je koštao 200 din, tako nešto. Moglo se opušteno pušiti, ali ne znam jel unutra ima da se uzima nešto, jer smo mi nosili svoje pa nismo tražili...samo ako hoćeš da uneseš dobro zaštekaj :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan