Sensi Skunk - TopFed DWC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Par dana unazad su bile nenormalne vrucine. Cini mi se da je preksinoc zahladnelo, od tada su temperature savrsene. Bukvalno da ne mogu da pozelim savrsenije, jos se pogodio lep odnos izmedju noci i dana kada svetla greju. :) Tako da sto se tice vrucine jos se oporavljaju i svaka im cast sta sve prezivese.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Lijepo to izgleda za prvi put i za sve sto su prosle ;) temperatura ti je glavni problem zato vecina ljudi izbjegava ljetni period u indoru al u svakom slucaju :respect: za uspijeli pokusaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: High Above

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
High abovr;
Stranka te prati..he,he..
Daj nemoj hebavat,naravno da pratimo,samo ti davaj update i ne brigaj jer to lijepo izgleda.
Sretno!:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: High Above

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Hvala svima. @bandit hocemo li napokon videti nesto o tvom growu?

Nazalost zahladjenje nije trajalo i nekim vrhovima je definitivno pretoplo i na njima je primetno manje trihoma(mozda ne nesto puno, ali primeti se).
Mislim da pomenuh u proslom postu da je svaka biljka dobila svoj ram jer je nemoguce zameniti vodu kolike su a da se ne osteti biljka(cak ni uz pomoc jos jedne osobe). Samo je ostalo da pricvrstim poklopce za ramove i kada se menja voda samo izvucem kofu ispod.
DSC05554.jpg

Cini mi se da nadjoh jednu semenku, sto znaci da se negde krije koja bananica.

DSC05552.jpg

I evo fotke jednog heda bez HPS-a i jednog koji je bacio malecni foxtail(mada njega nisam ufotkao iz ugla da se vidi kako se izduzio...)

DSC05542.jpg

DSC05559.jpg
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Cini mi se da ce harvest pasti za 20ak dana. :) Danas zamenjena voda, najverovatnije jos dve nedelje sa hranom i zatim nedelju dana flush.
Nista bitno se ne menja osim sto su se jako lepo napunili vrhovi i cini mi se da ce ovo biti najtvrdji hedovi koje sam ikada video. :gled:
Posto nema nekih promena evo koji closeUp i onaj foxtail, mada opet nije bas najbolje fokusiran...

DSC05569.jpg DSC05572.jpg DSC05573.jpg
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Evo nakon sto popusih jos jednu malo vecu mogu reci da je rad super, ali sam se ja iskreno nadao ukusu. Eh sad' zasto ukusu, prosli put je mesavina par strain-ova imala neverotan ukus koji je podsecao na mentu mada nije imao neki rad. Sada potpuna suprotnost, high odlican, a ukus se nesto ni razazna kada se pomesa sa cigaretom.
Do sada nadjoh dve menke i slucajno capnuh delic od ponekog heda tokom trima. :)

DSC05603-2.jpg