Server, wordpress, instalacija web playera!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Treba mi pomoc!

Tj usluga. Kome su ove 3 grane srodne nek m ise javi na PM!

Pokusavam instalirati darkonyx na server zbog lakseg prikazivanja filmova u wordpres i instalira sma ga nakon 2 dana prolivenog znoja medutim sad se vise ne mogu logirati u wordpress CP. :tuzan(tak oda ne mogu ni isprobati dal mi player radi)

Izbacuje mi sljedeci "error":

Error 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): There were too many redirects.

Odem u .htacdess Editor i onda kaže ovo:

Important: Settings are inherited: commands in a .htaccess file affect both the directory it is in and any subdirectories of that directory. A file in your main directory will affect your whole site. To override inherited settings in a subdirectory, add a .htaccess file to the subdirectory.

Zbunjen i oša,mućen ili u prijevodu nepismen u ovom podrucju!

Aj pomozite da ne citate crnu kroniku narednih tjedana ;)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
obriši cijelu skriptu i lijepo sve ispočetka na novo instaliraj

nebi trebalo biti nikakvih problema ako sve instaliraš kako spada... vidim da se spominju neki htaccess, ja se sjećam da sam ja preko tih stvari kriptirao bazu, ako se ne varam... a ovo za "redirects" mi je sumnjivo, nešto si prešaltao što nisi trebao..
aj probaj ispočetka pa javi dali je prošlo... instalaacija skripte ne traje dugo i nije komplicirano... javi kako je prošlo!

a u cp neznam zašto se nemožeš logirati.. inače cp je jedan jedini za domenu koju si zakupio a u nju se logiraš ovako: www.tvoja-domena.hr/cpanel...... neznam što je tu moglo poći krivo... ako ništa, zovi provajdera da ti resetira server i imaš sve čisto kao kad si ga kupio!

nadam se da je barem malo pomoglo!
 
12.03.2012
35
32
0
39
Tropico je napisao(la):
Important: Settings are inherited: commands in a .htaccess file affect both the directory it is in and any subdirectories of that directory. A file in your main directory will affect your whole site. To override inherited settings in a subdirectory, add a .htaccess file to the subdirectory.

nemam pojama o serverima,ali sad cu bubnut i ostat živ,malo sam google-o,ako je točno ljepo i piše:koliko sam skužio server se služi
htacces-om u koji se pohranjuju naredbe i radnje za određeni direktorij ili poddirektorij ili file.....a ovdje ti piše da imaš upisane naredbe koje utječu na rad i direktorija i poddirektorija s istim naredbama,te zato mislim da dobivaš error 310:to many redirects...trebao bih ponovno uppisat default naredbe za pristup direktorijima a posebno za pod-direktorij gdje se vjerovatno nalazi taj player koji si instaliro to bi trebalo bit to.....aj sad reci jesam osto živ....