Severina pjeva u Budvi za 60.000 eura

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Neki se za Silvestrovo samo zabavljaju, a oni koji se i zabavljaju i zaraðuju zovu se estradnjaci. Kao i svake tako i ove postoji lista zarade. Na njenom vrhu je Severina koja æe za svoj novogodišnji nastup dobiti 60.000 eura, za koje æe se dobrano naraditi. Njen nastup u Budvi potrajat æe tri sata - sat i pol na budvanskom trgu, te još sat i pol u klubu Trokadoro. Najplaæeniji iz bivše Juge za Novu je Zdravko Èoliæ koji takoðer nastupa u Crnoj Gori, u Podgorici za 70.000 eura. Od domaæica na domaæem terenu dobro su prošli Parni Valjak koji æe dobiti 20.000 eura za nastup, njihov posljednji, na Trgu u Zagrebu. Oliver Dragojeviæ u hotelu Marjan u Splitu nastupa za 25.000 dolara, a u istom gradu u disku Tribu za 30.000 eura pjeva Jasmin Stavros. Mate Mišo Kovaè je u Trogir uz pomoæ 25.000 eura, a ista je svota odvela Gibonnija u Dubrovnik.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Prošle nove Severina bila kod nas u Op...grad joj platio 500,000kn ilitiga 68,000 eura.
Bio sam prošo, najsmješnije èega se sjeæam bilo je kako nas zaštitar non stop gledo kad æemo iæ zapalit iza kuæice iz koje se inaèe puštaju filmovi, a mi mu se smijali. Te veèeri mi je bilo ispalo za 3 pljuge...za Severinu neka joj je:)

P.s. svake godine u Op je kao najveæe okupljalište za slavlje nove godine: ljetna pozornica...Al sve je otišlo u k... Prije 2 godine sjeæam se kad smo pušili iza te projektorske kuæice i bili upoznali jednog tipa na štakama i s njim zapalili 2 pljuge... Od onda ni tamo se više za novu nije moglo...sreæom pa tamo neæemo ni bit.