SEX on Drugs- RedSh istrazuje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Dragi moji...

Cesto se nadem u situacijama gdje ljudi pricaju o sexu, nista cudno, ali ono sto meni budi paznju su razgovori o sexu na necemu. iskustva su razlicita, svatko kaze drugo. zelim istraziti malo ovu temu i napraviti neki fini zakljucak koji ce svima ici u korist. dal iz zabave ili da mozda ponesto naucimo ili prihvatimo neki dobar savjet.
jer cinjenica je da nam je svima bilo ili fino i nezaboravno ili lose iskusiti sex pod necim. zanima me pod cim je kako bilo i kratak komentar.
znam par ljudi koji su se malo "zeznuli" pa djevojka ostala trudna i tako to..nije bas sve veselo..zato pamet u glavu.

Anketa pocenje 14. 02; zavrsava 14. 03. 2007

Sudjeluj:

1. Napisi o kojoj drogi se radi ( marihuana, mdma, shrooms, lsd...)
2. Iskustvo: Odlicno/ Lose
3. Za kraj: kratak komentar, savjet...

Za kraj, napravit cu neki zakljucak...mislim da ce ovo svima biti poucno, zanimljivo i prije svega zabavno:bis:

Danas je V day, i nadam se da ste svi uhvatili svoje bolje polovice i fino ih jedno 5 sati "gnjavili" i pokazali kako ih volite, i zato i ova mala anketa...da i Vutra bude u stihu V dana i ovog crvenog ludila....

:::::HVALA VAM::::: you are the best!
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Jesam za Novu pod speed-om al neznam nekako mi je bilo cudno sve to soba,ona i sve drugo, iz mog iskustva ljepsi mi je sex kad sam potpuno normalan nego kad sam uzeo speed ,bar po meni, al ukusi su razliciti
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Ja i devojka popusimo dziks i onda je super, trava mnogo znaci u seksualnom zivotu.
Takodje na ekseru nije losa stvar 2-3sata ludog seksa.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
na ekseru 3 sata ,al jebiga kasnije mi je pricala da ju je malo bockalo, dok sam na buniki roko skoro 8 sati i to u komadu, al ni to nije nista jednom kad sam pojeo neku salatu od tripova ubijo malu ....... par dana. Ipak mi je najbolje bilo kad sam u jednoj veceri pojeo daturu s ubrizganim meskalinom i to od popolololololololololol prerezanog kaktusa skako sam po komsinici skoro metar dana. Bez zajebancije.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
1. Na marihuani
2. odlicno. Sva osecanja i cula su mnogo pojacana.
3. Sativa head buzz ali ne preterano za ovo pod 2. A indica stond ako zelite da traje satima.

1.Na alkoholu
2.prijatno. Sve je skoro isto ali malo drugacije
3. Ne radeti to razvaljen ko stoka da se ne bi ispovracali po dragoj :)

Lepo je za promenu... ALI NAJBOLJE JE TO RADETI STREJT.
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
mr.skunk je napisao(la):
na ekseru 3 sata ,al jebiga kasnije mi je pricala da ju je malo bockalo, dok sam na buniki roko skoro 8 sati i to u komadu, al ni to nije nista jednom kad sam pojeo neku salatu od tripova ubijo malu ....... par dana. Ipak mi je najbolje bilo kad sam u jednoj veceri pojeo daturu s ubrizganim meskalinom i to od popolololololololololol prerezanog kaktusa skako sam po komsinici skoro metar dana. Bez zajebancije.

Iiii bratee... Moram vam nesto priznati, sex na vutri je dobar a jos bolji ako nije sa svojom zenom.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Ja i cura popušili 2 frule jedne predobre trave...sex je bio jednostavno predobar!Onako lagaano,ništa brzo..čista ljubav a opet predobro :)

odlična stvar
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
srecan dan zaljubljenih sa malim zakasnjenjem :sun2:
 

Prilozi

  • valentinovooolj3.jpg
    valentinovooolj3.jpg
    59,8 KB · Pregleda: 98

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Alkohol i droge
Alkohol ispoljava depresivni efekat na mozak. Taj efekat, naravno, ne treba mešati sa jutarnim depresivnim raspoloženjem posle pijanstva, uzrokovanim samim pijanstvom. Male doze alkohola pojačavaju seksualne želje i smanjuju strah od predloga partneru ili partnerki za upražavanjem "besmisienih pokreta", ali koče seksualnu moć. Alkoličari vremenom gube potenciju, što je dobro opravdanje da piju i dalje. Sličan efekat kao alkohol ima i marihuana i LSD. Tvrđenje ovih zavisnika, da im ove vrste droga pojačavaju seksualno uživanje, proizilazi iz njihovog izmenjenog stanja opažanja i doživijavanja zadovoljstva. Kokain i amfetamin pojačavaju seksualne žeije, ali seksualne želje nisu isto što i seksualna moć na koju ove droge nemaju baš nikakav uticaj. Kokain, s druge strane, ličnost čini apsolutno nezainteresovanom za seks. Treba imati u vidu da mit o afrodizijskim svojstvima o drogama, za razliku od ostalih mitova koji ne nanose štetu pa, u neku ruku, mogu biti psihološki korisni, može zaista naneti štetu potencijalnim i stvarnim zavisnicima. Kada je reč o seksualnosti kod ženskih zavisnika, afrodizijaci mogu uzrokovati suvoću i zapaljenje vagine, a kod zavisnika oba pola anksioznost i fizičko iscrpljenje koje, samo po sebi, utiče na slabljenje i seksualnih želja i seksualne moći. Da li, dakle, treba koristiti afrodizijake? Svaki savet u ovom smislu je beskoristan jer je želja za seksualnim zadovoljstvom i moći jača od svakog saveta. Lični izbor je ovde odlučujući. Ipak člankopisac ne može da se odupre da čitaocima preporuči dve stvari. Prva je da u cilju pojačanja seksualne želje i moći izbegnu da piju samlevene bodlje ježa. I druga je da u seksu, pre nego što pojedu pet kila banana, u dodiru sa partnerom ili partnerkom prvo isprobaju zdravlje i oštrinu svojih čula: dodira, mirisa, ukusa, vida i sluha.

Prof.dr Jezdimir Zdravković
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Sativa i seks... odlicna kominacija za ponekad, ali inace preferiram seks "ciste" glave...
P.S. usrali ste temu kemijskim drogama... :) NHF
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Probo ga na speedu,koki,travi i alkoholu....ma bezz sve u svemu:eek:hno:

Najbolje se malo opit,malo ne puno i onda nakon zapalit trubu pa još jednom,,,meni naj:sun2:
i onda na kavu na Rivu uuuffff:icon_lol: :icon_lol:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Vidim da me neki shvacaju ozbiljno. Zato napominjem samo se salim i to u odnosu na sve , tako da mi netko ne zamjeri bezveze.
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Niko ti ne zamera,nego sledeci put kad salis,ubaci i neki smajli da se to lepo vidi,neki koji namiguje i sl...ovako,pomislice ljudi da si manijak :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
neurotransmiter je napisao(la):
Niko ti ne zamera,nego sledeci put kad salis,ubaci i neki smajli da se to lepo vidi,neki koji namiguje i sl...ovako,pomislice ljudi da si manijak :)

Ustvari me bas i zanimalo da li netko moze provaliti zajebanciju ako se prica kao ozbiljno.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
JaSamZa je napisao(la):
sex na drogama je kao nitro u benzincu. sve je to super ili dobro, ali satare motor!

nebuloza... :vb_whip:

ma opet zlatno pravilo... sve sto je u nekoj normalnoj mjeri nije stetno (ne satare nista) :icon_lol:
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
I would really like to try it on CANDYFLIP :))

1. marihuana/alkohol
2. prlicno dobro, setting je bitan zar ne..
3. setting! a meni se opcenito dogadjaju svakakve nebulozne situacije na drogama tako da..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Somii
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.