SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Tako nesto je i bilo :sick:
Oduzese se noge,izgorese sake,gori u usima,refleksi do bola usporeni,samo sam legao k'o krava i rekao AJDE :ludak
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Bilo je situacija kada sam poslije trave pokusavao nesto napraviti, ali jednostavno mi je um bio daleko dalekooooo, a gdje nisi duhom tijelo ti kao ljustura dodje, nema tu sexa.

Trenutna situacija sa mojom sinsemillom i sexom je fantasticna, ostaje stasit i po pola sata nakon sexa u kojem su cula na veoma visokom nivou (ne koristim kondome pa ne smijem izaci na bis)

Od neke se osjetis kao da si pod anestezijom, spava ti se, dok se sa nekom osjecas euforicno i izostrenih cula.
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
na ovu temu ću samo reć da sam škorpion po horoskopu.....ženska stvar mi je najslabija točka hehe,....
sex sa travom mi veoma godi nekad ne,obično kad sam prepušen,volio sam,kažem volio jer sad imam ženu,se družit sa dvije djevojke od jednom ili sa frendom i djevojkom ili u četvero,no za to bi trebala druga tema....sve u svemu volim sex sa travom ili bez,malo više volim oralne radnje kad sam naduvan jer tad neradim puno a odražujem posao....hehehe,neki članovi bi mogli malo i batje,da se rasterete malo od stresa sa foruma,prepoznat će se oni,bez uvrede....
hahah sjetih se imam ja i jedan video uradak,četvorac,ali mislim da nije prigodan za ovu temu,to je onako za uspomenu,na mladost ludost....
a sex sa ženom postade ritual,kad se kome hoće ovaj drugi mora i tako....
ljudovi bez vitamina p....nemoš reć da si živio život....možda sam malo offtopičarijo al šta ćeš kad volim pičarit :ludak :icon_lol:
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Bas o ovome razmisljam prije par dana. U 2 navrata sam pokusao naduvan,a chuna nece ni da cuje. A posto mi je stalni partner,nisam bas za oralno ali to je drugi problem. Tada sam odlucio da vise necu duvati kada idem sa curom.

Ali kada ce ti slucajnost,ili ako neki vole reci "sudbina". Krenem do grada po flasu vina koju sam planirao popiti sa njom jer sam je pozvao u praznu gajbu. Silazim niz mahalu kada zacujem smijeh iz mraka i nekoga kako me doziva."Ko je" zapitam,ali glas me opet zovnu da dodjem u mrak. Prilazim objektu na cijim stepenicama,u mraku sjede moja 3 poznata jarana i primjecujem da jedan mrvi. E ebaji ga,neodlucnost ili nedovoljno jaka volja za jednom kratkom rijecju "NE" uzele svoj danak,dok sam se snasao,buksna mi vec u ustima,dimi se. Opravdanje nalazim u tome sto su u pitanju omladinci koji me respectaju kao starijeg i iskusnijeg pusaca i koji me prihvataju u svom drustvu. Zahvaljujem se na pozivu uz pohvale sto postuju starije i sto se ne mangupisu po otvorenim dijelovima grada,nego to bas ono rade zbog sebe i svog uzitka.
Nastavljam put navaren ko dupe,ulazim u trgovinu,gledam u police,cekam da dodjem na red za pultom. Kroz glavu mi prolaze svakakve gluposti,ali,ona najvaznija nikako da nadodje - KOJI SAM K***C UPOSTE USAO U TRGOVINU?
Dolazim na red i cisto instinktivno kupujem drinu obicnu,placam,odlazim,vracam se ponovo u mrak kod one trojice a oni motaju jos jedan. Dok sam im ispricao citavu pricu,sjetim se zasto i gdje sam krenuo. Zapalim i taj drugi sa njima i ponovo u trgovinu po jebeno vino.
Naravno i drugi put,bas kaao i prvi,gluposti po glavi ali sada znam zbog cega.sam dosao. Vracam se u gajbu ( mislim da sam put od 10 minuta razvukao na jedno 3 sata) . Poslije pola sata ona dolazi a ja sipam vino koje sam predhodno stavio u zamrzivac da bi se brze ohladilo. Proslo je tek toliko vremena da smo stigli popiti po 2 case Vranca a vec smo bili u predigri.
Primjecujem veci uzitak,osjecajnost,samozadovoljstvo i ljubav. Osjetim dole,super sve. Ali i prije se to desavalo,u toku sexa,jeenostavno izgubim volju i ON se spustiALi ne i ovaj put.
Da li je do vina ili necega drugog,brate,kako smo uzivali tu noc,kakve su poze padale,kakvi poljupci,lizanja,igre i UZIVANCIJA.Pa tacno sam bio ebeni "VRANAC"-nezadovoljivi osjecajni konj,zdrebe citav sat i pol.
Poslije toga samo jedno znam...
Sljedeci put isto sve...vino,buksna i udri.
Ne znam da li mi je bilo vise drago jer se ne moram odricati drage marijane kada sam sa djevojkom koju volim ili to sto sam imao najbolji sex u zivotu.

Mozda sam pretjerao sa duzinom posta i opisom nekih detalja,ali kada vam kazem da sam ovo sve tipkao na mobu,mislim da cete mi oprostiti.
Eto nadam se da ce neko iskoristiti ovo moje iskustvo i oprostite na eventualnim greskama u pravopisu jer kako sam i rekao sa moba tipkam.
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Pa nisam rekao da je nedozvoljeno komentirati,osim ako je suvisan komentar naravno. Cak bi i volio cuti neki dodatan savjet,pogotovo od suprotnog pola. Mozda ima nesto izmedju redova,neki detalj koji je imao jak uticaj na citavu pricu a da sam ga zanemario.
Izmedju ostalog,izgleda da sam brze poceo tipkati na mobu nego na pc-u ;)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
a šta reći, drago mi je da si sritan, to je najbitnije XD tako i na mene vino djeluje.. opusti a podiže.. uz mrkvu naravno, to je neizostavan detalj svake večeri..

na neke dijelove san se kidala od smija.. npr. ovaj " Pa tacno sam bio ebeni "VRANAC"-nezadovoljivi osjecajni konj,zdrebe citav sat i pol." hhaaahahaha. predobro......
 

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
Smotam vujspru, nisam još ni zapalio, a žena:

girl-with-cool-eyebrow-talent.gif


Nuff said.
 

Naduvani_Zeko

Aktivan Član
04.07.2012
65
27
18
40
iza coska
Bez super,sa jos bolje.
Najbolje mi je sto se osjecaji pojacavaju,mirisi isto tako. Samo sto budem dosta usporen(meni smeta ,a njoj drago).Najgore(ili pak najbolje) kad sam skroz odvaljen pocinjem zaboravljat ,to jest sve mi dosta dosta usporeno djeluje.Pa nakon nekog vremena nakon odradjenog posla zapitam se dali sam ebo ili sam trebo . Pa navali opet.
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Sex na vutri je meni jedna od najjačih stvari na ovom svetu... Probudi se neki đavo u meni, ponekad se zapitam da li taj moj dečko misli da sam nenormalna :smoke18: mada kad oboje budemo navareni to bude od jutra do prekosutra svakakvog ludila, i mislim da marihuana pored svih svojih dobrih strana treba da se koristi i za poboljšavanje seksualnog života kod parova koji su se malo smorili na tom polju :)
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
393
1.735
143
79
Sumarak
Da ozivimo malo temu, nije zar da smo sex ostavili po strani. Pa djed u svojim godinama ko vranac pravi, evo sad bih rado, al nema mi zemske :(

Uglavnom prepricat cu jedan dogadjaj.

Ja s djevojkom odem komsiji i njegovoj zeni za novu godinu, prvo kod mene u kuci spremimo se, ispusimo dzox i hajmo lagano oko 20h. Kod komsije se odma grupisali komsija i ja pricamo o potrosnji i kakav je HDI motor, a njih dvije tamo nesto nemam pojma valjda pricaju o pegli za kosu ko ce ga znati.

Uz pricu o motoru popijemo komsija i ja mozda malo vise od jedne flase Zdrepceve krvi, u tom cujemo vatromet u gradu, malo na balkon gledali. U tom pola jedan, komsija se vec ubio sa svim i svacim, spava on. Pozdravimo se s njegovom zenom i hajmo meni.

Nikad sex nisam imao bez orala, to mi je bas neki ritual i ne mogu da zamislim sex bez oralnog. Dodjemo kod mene, motam ja jos jednu, zapalim i malo se mazimo i oral lagano.

Ja gledam dobro meni milina, zatvore se oci ko kafanska vrata, samo malo kad mi dirne onu opasnu tacku bahnem se i pomislim Boze jest dobro. Pola tog orala sam prespavo. Ispade mi dzox iz usta oprzi me ja se trzni vidim i djevojka se unistila, hajmo reko ljubavi spavat haha. :fuck:

Inace volim ispusit neki manji dzox i vodit ljubav, dosta duze to traje, a i ljepsi mi osjecaj, a kad se vako unistim ko za novu godinu to nije sex nego meljanje neko haha. Pozz vutrasi, vodite ljubav, a ne rat. Odo popit jos ovu casicu pa u krpe moram u 6 ustat :upiii::smoke: