SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Idi begaj Cill :D
Taman posla da pored sexa i yebacine moram kontrolisati thc, da ne budem yeban :D
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Bas si me nasao, lansku godinu imao 10 razlicitih hibrida a kada sam isao u berbu, out, bas nekih 100-150 m od placa bile drvosece tako da sam samo na brzaka pokupio a nisam zabelezio koja je koja.:( ionako je to individum jer svako drukcije odreagira.
Testirat nista drugo. Imam no name indiku hibrida, 2 g curano i radi bas ono ludo.:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Imao jednu acapulco u boxu ali nije htjela procvijetati, najbrže krenula i onda....stala. Nije mi bilo suđeno da hebem na njoj. Zato sam prešao na brze vrste.
Najvažnije po meni da su oboje pod "travom", tako se smanjuje "nesporazum" do kojih može doči ako je naduvan samo jedan. Nije ni to loše samo da druga strana razumije. Kad su oboje, onda je sex i zajebancija jako dobra. Smijeh potiče smijeh a ne čuđenje:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pasword and L0oD

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
White diesel haze mislim da je od white label seed/sensi seed. Ukus perfektan, opako ljepljivi cvijetovi a rad me asocirao na power plant od Dutch passion, bistroća i razgovorljivost, u glavi relativno bistar u tijelu lagano strujanje pozitivne energije.
A volim i jake sorte za to, LSD ili Satori od mandale. Draga mi je gotovo prestala pušiti kad sam imao Satori, ja sam je volio a njoj je bila prejaka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ja se nemogu sjetiti kada sam zadnji put,a da nisam bio naduvan...kontam nikada.
Prvu pljuga se dogodila sat vremena prije prvog sexa..tako da je vatreno krstenje bilo u magli.
Nego kad smo vec kod opijata hahah...sex je puno bolji sa 2dcl crnog vina ..nego sa pljugom da da.
Vjerujte starom macku.Puno je dima kroz mene proslo ,ali se ne sjecam da sam na nekoj ganji ispao hebac,ali na crnom vinu jesam jbt
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Umalo nisam postao hronicni alkos, koliko me zena nutkala crnim vinom.
Trebalo joj je vremena da skonta, kako kolicina koju popijem nije proporcionalna s onim sto imam u ponudi. Al 2cl je optimum :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa