SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
zbog sexa na travi sam postao navucen na svakodnevnu pljugu :D kad sam prestao da vutrom proredio se sex :D ,sada vutra samo za sex i 1 posle sexa... sad se ide na kvalitet a ne kvantitet :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e pa kad smo vec kod sexa, novi proizvod :p

Lubrikant sa marihuanom: Ova žena ga je isprobala
Na američkom tržištu pojavio se u prodaji lubrikant sa marihuanom. Proizvođači tvrde da on pomaže i kod jakih menstrualnih bolova i bolnih snošaja.

Otkako je u Kaliforniji legalizovana marihuana ona je postala i sastojak lubrikanta.

Za ovaj konkretan proizvod tvrde da pojačava seksualni užitak kod žena.

Ovaj je proizvod na tržište plasirala je kompanija "Foria", sa ciljem da dokažu pozitivno dejstvo marihuane i na ovom polju.

"Kad opisujem svoje iskustvo sa ovim lubrikantom, kažem da je to kao da imaš orgazam iz dubine duše. Taj osećaj je dublji i prožima mi je čitavo telo", opisala je Britani Kofner, jedna od zadovoljnih korisnica lubrikanta "Foria".

 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ma traje isto, samo kad si naduvan oduzi ti se vrijeme. Kao ono kad ides liftom strejt i napusen. Napusen u liftu ides bar 3 puta duze. Sve kontas koliko spratova ima zgrada.
:razvaljen::
Na vutri je osjecaj bolji u seksu. A trajanje ovisi o jacini želje.
 
28.03.2018
14
24
3
28
Iskreno nekad preferiram prije a nekada poslije.Nekada moj dečko može satima napušen da “obavlja posao” a nekada mu se i spusta.Tako i ja isto.Nekada mi se ne da ni dirati a nekada sam bas za toga.Sve zavisi od raspoloženja ali inače sex i marihuana totalno da.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e sasavi ovi naucnici :D jos kad stavimo indusrijalku medju prste, pa za par dana napravimo skank, gde nam je kraj :lol:

Istraživanje koje je sproveo Univerzitet u Groningenu utvrdilo je da nošenje čarapa u krevetu poboljšava seksualni život. U studiji je učestvovalo 13 parova, a oni koji su nosili čarape tokom seksa imali su više orgazama.

i kad citam ovo i slicna uzestrucna istrazivanja, kako da me neko ne ubedi da su svi naduvani i "prakticno" dokazuju ne znam sta :)
 
28.03.2018
14
24
3
28
Zdravo svima
Naime imam jedan problem.Duvam svaki dan i najvise obozavam sex i marihuanu.Ali u zadnje vrijeme kad god se napusim pne mogu sa svojim deckom izdrzati vise od 15-20 minuta odmah sam gotova a nekada smo imali sex satima.Da li se ikome to desilo,i da li mislite da bih trebala prestati konzumirati marihuanu
Unaprijed hvala
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
a neki kazu volim sex i rado ga se secam :D
da bas ne prepricavam razgovor koji sam imao pre sat vremena sa jednim 80+ komsijom, smejao sam se do suza, ne moze covek na miru ni bastu ispred kuce da sredi GR

ps

mimara i njeni "problemi " :ljubav: