SEX ... s travom i bez ....

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
310
1.301
143
De da metem svoju nebulozu od danas ??? " Verovali ili ne ?" - nema ...
OSTALI POROCI - DA - Imam želju da istračarim - al ne ide - a muči meeeee ... U cara Trojana kozije uši!!

Seks nije sa travom nego sa švalerkom .... xaaxxaxaxa.. ,,, elem imam jednog komšiju za kog odavno ide trač da ima švalerku ... Radili ljudi u istoj firmi - istoj zgradurini - i smuvali se indmintajm -

Trač ko trač ... nizali se meseci , i tog mog komšiju ostavi žena i odvede dete s njom - pukla bruka ...a znatiželjni komšiluk ne zna ko je kriv za razvod ... ONA ILI ON ? Svi tipuju na nju ... da je ona "uvaćena" ... ali kažem trač ko trač ..

JA NISAM učestvovala u tračarenju oko toga, prosto sam slučajno to čula od moje prijateljice koja je prijateljica i sa tom švalerkom od moga komšije ..jelte ... a znam joj i muža , toj njoj švalerki od moga komšije naočitog .. ..

Švalerkin muž je fotograf ... radi po svadbama i veseljima i pije po službenoj dužnosti .... prosto gradska legenda u toj veštini .... ima ga čak i na jutubetu kako pada , ustaje , tetura se i ponovo pada i tako šesnaest puta na nekom slavlju .... klip je za valjanje od smeha ..

Danas ja izađem u svoju baštu...malo da kopnem nešto oko lavande ... i zabaknem se skoro ceo dan ..bila ladovina ... sve vreme me iritira najseljačkija muzika IKAD iz dvorišta tog komšije iz priče s početka . I tako vreme ide ... kad mi privuče pažnju neko dranje iz tog dvorišta , kao da se neko svađa, neki muški ... ali to mi nije susedno dvorište, nego sledeće pa nit vidim dobro , nit čujem dobro , a i krijem se da me ne primete da obraćam pažnju ... Jedan od glasova mi zazvuči poznato .... i ja pomislim : - luda si , to je nemoguće ... FOTOGRAF! Ipak ... je moguće ...

Moj komšija švaler , "izvodi" neke radove oko kuće , iskopavaju neku zemlju i kamenje - a pomaže mu glavom i bradom ŠVALERKIN MUŽ !!!
Moja prva misao kad sam se uverila da je on - on - da je došo da se bije ili svađa zbog žene .. ali ne , on miroljubivo gura kolica puna kamenja i penje ih na traktor , a to dranje koje sam čula bile su neke grube šale ..tih mladih mužjaka ... od kojih jedan blage veze nema da ima rogovlje na glavi ...

Posle mi sve u glavi ona muzikica iz Twin Pixa - turururururu .... ili zone sumraka .... psihopate su svuda oko nas i imaju najnormalnije oblike ...
Nešto se mislim - kakvo je pa to seksualno opredeljenje to kad tako :rofl: svog drugara ... +

:zvezda:::zvezda:::zvezda::

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.162
8.969
258
Harare
shitexpress.com
Minja3 hihihihi pored takvog komšiluka uopšte nije potrebno gledati telenovele...
Nije to nikakvo seksualno opredeljenje, to je podmuklost i bezobraština dok se ne sazna, pa dok ovaj drugi ne isprazni rafal metaka u njega, po Bosni, brat u brata puca zbog 100 eura duga, kamol da neko oprosti zbog vlastite žene..
Baci nam još kakav apdejt Minja3 hahaha ovo bolje od one serije Esmeralde.. fuck

• Sviđa mi se
Reactions: Igetthebag

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
310
1.301
143
hahahaha, nema apdejta --- sem da sam propustila da napišem da nisam znala da se njih dvojica poznaju ... zato sam se najviše frapirala :)

• Sviđa mi se
Reactions: CilI and 420Florist

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Poznanik Foruma
30.03.2011
964
4.007
163
@Minja3
Svako mjesto je imalo po jednu "radio-Milevu" koja je sve znala, naravno, sasvim slucajno nacuvsi, cuvsi i vidjevsi, tehnikom skrivajanja u zbunju da je ne bi, nedajboze, ko spazio i obustavio protok informacija. :D

Zamisljam scenu, kako cucis u zbunju osluskujes i provirkujes, a pred ocima mi se ukazuje lik Ilije Cvorovica :D

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
310
1.301
143
@Minja3
Svako mjesto je imalo po jednu "radio-Milevu" koja je sve znala, naravno, sasvim slucajno nacuvsi, cuvsi i vidjevsi, tehnikom skrivajanja u zbunju da je ne bi, nedajboze, ko spazio i obustavio protok informacija. :D

Zamisljam scenu, kako cucis u zbunju osluskujes i provirkujes, a pred ocima mi se ukazuje lik Ilije Cvorovica :D
ahahaha teško da bi se sakrila iza grmova lavande , ja sam jedna golema gospođa ...

paaaa , ne znam sad - jel treba da se stidim što tračarim - al bilo je jače od mene :)
i trač je berza informaicja - samo neformalna - isto ko vesti samo za male ljude ...

inače ja strogo izbegavam da tračarim u stvarnom životu - jer sam izuzetno talentovana da kažem nešto tipa - zemljo otvori se - da se izletim ( iz tog razloga ni ne lažem - što je sigurno sigurno - ko će da pamti gde si šta reko ) ili da pomešam izvore informacija .... da pozovem goste koji se inače međusobno ne podnose ... tj ne umem brzo da mislim , a ni da držim mnogo inputa u glavi ... što je za pravo tračarenje izuzetno važno - i to je veština koja se neguje godinama . ipak ...ipak volim i ja ponekad da istračarim kad su ljudi blesavi i kad je nešto smešno , a nije ni važno ko su akteri ..

evo smejali smo se malo - ko na pravoj trač party - :spliff: