SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
iskreno ne sijecam se kakav mi je vise sex s travom... to s bivšom curom stalno al sam ja ona ne smoka neg ja uduvan ne sjecam se kako je vise jer mi sadašnja cura nemoze smislit ganju... al zato ja na svoje biljke nedam :D
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Nemojte mi zameriti,ali mislim da je pusenje marihuane tokom sexa nepostovanje partnera.
Naravno,pre i posle sexa je vec druga prica.Mada ja cutim kada pusim pre sexa,nije potrebno da ona zna.Ne zelim da cujem: Trebas biti navaren da bi bio samnom?
Eto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: plant

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nemojte mi zameriti,ali mislim da je pusenje marihuane tokom sexa nepostovanje partnera.
Pa nitko ne priča da zapali tokom sexa svaki put.
Ako se partneri razumiju,zašto da se nekad ne počaste?Zar ti ne voliš kad te se nekad počasti a ti stojiš praktički prekriženih ruku?
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Svakako.Ako se kontaju onda sve u redu.Mada poznavajuci sebe,verovatno bi pijan zapalio bez njenog znanja :D
ALi naravno,ako se devojka slozi onda NAjj ;)
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
LucidDream je napisao(la):
Nemojte mi zameriti,ali mislim da je pusenje marihuane tokom sexa nepostovanje partnera.
Naravno,pre i posle sexa je vec druga prica.Mada ja cutim kada pusim pre sexa,nije potrebno da ona zna.Ne zelim da cujem: Trebas biti navaren da bi bio samnom?
Eto.

istina... :) ne bi volio da mi pocne onda kvocat jos o tome kak moram stalno bit takav i jos da se na furi i ode... kada bi im mogo sam objasnit kakav je to filing mozda bi nas shvatile :D ehehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djuka2301
13.02.2008
21
1
0
40
Ma *****, trava i karanje ne ide skupa. To mi dođe ko tlaka kad se navarim...da ti se-neda ti se- ma bjež! Više cijenim afrodizijačka svojstva rakije a trava dolazi tek nakon što se obavi što je potrebno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: plant

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
ma meni je super i jebeno kad sam s curom, frendicom ono cijeli dan slobodan i zajedno rolamo i napusavamo i jbg napalim se, neznam vec koliko sam ubijen al se napalim... đoko mi se digne bez razloga i onda mogu uživat laganini predigra ***** palac i sve ostalo :) jednostavno uzivanje i ne micanje iz kreveta i ne odvajat se od cure,frendice, poznanice dok se ne ispucam 3-4 puta :) i onda
najslađe mi šetnja po kvartu s curom naravno... uz frulicu uživat u prirodi :) eto moj najbolji naćin pljuganja :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja bih na prvotno pitanje odgovorio sa DA :D

smirite tenzije momci.. chillaona
ovo rješite na shoutu il pm, spam treba ubiti mnogo

:goldmaryjane:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ne s travom al da s hashom...
to je kao da zamjeniš neku vrhunsku poeziju sa "stvarnosti" :D
a sigurno svi ako niš drugo bar po hrani kuže kolko su osjetila izoštrena...
zapadnemo u trans, postjem ona ona ja, topim i šrim se izvan tijela, umirem i rađam se u poljubcima,
doživlavam ju kao prožimajuće prirodne pojave :D...
određene poze čak imaju određena znanja skrivena u sebi.
npr. 69 je idealna za uništavanje egoizma,sebičnosti.
još par ih skužih al neznam kako bi objasnio poze pa nema smisla :D
nešto od toga mogu i inače all ne tako intenzivno,teže držim pažnju na toku energije zbog hedonizma :D
i nažalost jedino tako uspjem doživit orgazam bez da svršim...što je super jer onda nisu potrebne stanke :D
eto kad erik pojede bananu postane bannana men,
a kad wannabe popuši hašiš postane wannabe tantrik men i dobije bananu gratis :p
ugl trebo bi svatko bar jednom isprobat :)...a da vas previše umrtvi može po mom iskustvu bit ako dimite na joint,
ako dimite čisto(na pajp,bong,nargilu što god)nebi trebalo bit tog problema.
prigodan video :D
[YOUTUBE][/YOUTUBE]

i moja sućut svima onima koji to moraju skrivat od svojih partnerica il partnera...dota:"aj feel ya man"
edit:mad:medo zašto objasnit kad mogu iskusit? :)
mislim da čak i da je ona trijezna može se bit bolji nadimljen pa će i njoj bit bolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
13.11.2009
9
0
0
38
...dobra tema :)...cak mi se desavo po pola godine da karam uvijek naduvan...i odnos uvijek traje duze kad je covijek napusen...cura se ljutila sto stalno pusim al kad bi imali odnos onda bi joj bilo drago ;-)...ali ima tu i problema...nekad je vutra prejaka (mozda albanka ili neka slicna prskana) pa covijek postane nesvjesno (istripovano - nema koncentraciju za neke stvari) brutalan u seks (hardcore varijanta) pa njeznije suparnice ne mogu da izdrze...mislim od bola...mislim da je bitna umjerenost jer nije isto uzeti dim dva i spusti baklju trave...
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
meni je dobar i sex bez trave i trava bez sexa, i sex napusen i sve mi pase... jest da draga vise voli da sam normalan, jer ona ne pusi, pa kad sam ja razbijen, ona se mora znojit i radit, ja vise-manje budem usporen, a i nema se tolko energije... a ovo sa pusenjem tokom sexa mi je nekako bezveze, mislim, zamisli drpate se fino, a ona vadi sendvicinu od po kile podriguse i kaze "ja obozavam jest..."