SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
De da metem svoju nebulozu od danas ??? " Verovali ili ne ?" - nema ...
OSTALI POROCI - DA - Imam želju da istračarim - al ne ide - a muči meeeee ... U cara Trojana kozije uši!!

Seks nije sa travom nego sa švalerkom .... xaaxxaxaxa.. ,,, elem imam jednog komšiju za kog odavno ide trač da ima švalerku ... Radili ljudi u istoj firmi - istoj zgradurini - i smuvali se indmintajm -

Trač ko trač ... nizali se meseci , i tog mog komšiju ostavi žena i odvede dete s njom - pukla bruka ...a znatiželjni komšiluk ne zna ko je kriv za razvod ... ONA ILI ON ? Svi tipuju na nju ... da je ona "uvaćena" ... ali kažem trač ko trač ..

JA NISAM učestvovala u tračarenju oko toga, prosto sam slučajno to čula od moje prijateljice koja je prijateljica i sa tom švalerkom od moga komšije ..jelte ... a znam joj i muža , toj njoj švalerki od moga komšije naočitog .. ..

Švalerkin muž je fotograf ... radi po svadbama i veseljima i pije po službenoj dužnosti .... prosto gradska legenda u toj veštini .... ima ga čak i na jutubetu kako pada , ustaje , tetura se i ponovo pada i tako šesnaest puta na nekom slavlju .... klip je za valjanje od smeha ..

Danas ja izađem u svoju baštu...malo da kopnem nešto oko lavande ... i zabaknem se skoro ceo dan ..bila ladovina ... sve vreme me iritira najseljačkija muzika IKAD iz dvorišta tog komšije iz priče s početka . I tako vreme ide ... kad mi privuče pažnju neko dranje iz tog dvorišta , kao da se neko svađa, neki muški ... ali to mi nije susedno dvorište, nego sledeće pa nit vidim dobro , nit čujem dobro , a i krijem se da me ne primete da obraćam pažnju ... Jedan od glasova mi zazvuči poznato .... i ja pomislim : - luda si , to je nemoguće ... FOTOGRAF! Ipak ... je moguće ...

Moj komšija švaler , "izvodi" neke radove oko kuće , iskopavaju neku zemlju i kamenje - a pomaže mu glavom i bradom ŠVALERKIN MUŽ !!!
Moja prva misao kad sam se uverila da je on - on - da je došo da se bije ili svađa zbog žene .. ali ne , on miroljubivo gura kolica puna kamenja i penje ih na traktor , a to dranje koje sam čula bile su neke grube šale ..tih mladih mužjaka ... od kojih jedan blage veze nema da ima rogovlje na glavi ...

Posle mi sve u glavi ona muzikica iz Twin Pixa - turururururu .... ili zone sumraka .... psihopate su svuda oko nas i imaju najnormalnije oblike ...
Nešto se mislim - kakvo je pa to seksualno opredeljenje to kad tako :rofl: svog drugara ... +


:zvezda:::zvezda:::zvezda::
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Minja3 hihihihi pored takvog komšiluka uopšte nije potrebno gledati telenovele...
Nije to nikakvo seksualno opredeljenje, to je podmuklost i bezobraština dok se ne sazna, pa dok ovaj drugi ne isprazni rafal metaka u njega, po Bosni, brat u brata puca zbog 100 eura duga, kamol da neko oprosti zbog vlastite žene..
Baci nam još kakav apdejt Minja3 hahaha ovo bolje od one serije Esmeralde.. fuck
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
@Minja3
Svako mjesto je imalo po jednu "radio-Milevu" koja je sve znala, naravno, sasvim slucajno nacuvsi, cuvsi i vidjevsi, tehnikom skrivajanja u zbunju da je ne bi, nedajboze, ko spazio i obustavio protok informacija. :D

Zamisljam scenu, kako cucis u zbunju osluskujes i provirkujes, a pred ocima mi se ukazuje lik Ilije Cvorovica :D
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
@Minja3
Svako mjesto je imalo po jednu "radio-Milevu" koja je sve znala, naravno, sasvim slucajno nacuvsi, cuvsi i vidjevsi, tehnikom skrivajanja u zbunju da je ne bi, nedajboze, ko spazio i obustavio protok informacija. :D

Zamisljam scenu, kako cucis u zbunju osluskujes i provirkujes, a pred ocima mi se ukazuje lik Ilije Cvorovica :D

ahahaha teško da bi se sakrila iza grmova lavande , ja sam jedna golema gospođa ...

paaaa , ne znam sad - jel treba da se stidim što tračarim - al bilo je jače od mene :)
i trač je berza informaicja - samo neformalna - isto ko vesti samo za male ljude ...

inače ja strogo izbegavam da tračarim u stvarnom životu - jer sam izuzetno talentovana da kažem nešto tipa - zemljo otvori se - da se izletim ( iz tog razloga ni ne lažem - što je sigurno sigurno - ko će da pamti gde si šta reko ) ili da pomešam izvore informacija .... da pozovem goste koji se inače međusobno ne podnose ... tj ne umem brzo da mislim , a ni da držim mnogo inputa u glavi ... što je za pravo tračarenje izuzetno važno - i to je veština koja se neguje godinama . ipak ...ipak volim i ja ponekad da istračarim kad su ljudi blesavi i kad je nešto smešno , a nije ni važno ko su akteri ..

evo smejali smo se malo - ko na pravoj trač party - :spliff: