SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ovako ... tema je postojala ali je zaključana , a mene zanima kaka su vasa iskustva kada je u pitanju kombinacija meni jako drage dvije stvari ...pa pocnimo!?
Problem je kod kombiniranja dva užitka što nekad stvarno zna pojačat fizičku i psihičku percepciju ... ali opet nekada zna doutuč do granice da ste nesposobni za bilo kake sheme (krvava indika)...
Tema je tu da oni koji su probali indike i sative , domaje i rudealise ...kažu nešto o kombinaciji gore navedenog.
Pa eto čisto rekreativno da se malo piše i o najvažnijoj sporednoj svari na SVETU...

(mozete i o nogometu) :D


Ova tema nije za mlađe od 18!!!:vb_whip:

ps. malo umjetnosti umjesto perverzija... (slike gore)
:bananabang:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
evo iskreno,meni se diže na sve vrste,al stvarno
od vajkada vjekova i vremena
bit je u čunki,zapažanje i kolegijalnost
a sorta ko sorta,ISTI KAZZO:sick:

evega ti ga na,čhunakgonji:bis:
 
  • Love
Reactions: plant

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
SUPER stvar ...


MASAŽNO ULJE RELAX. 100ml Mazimo se sa masažnim uljem RELAX sa privlacnim eroticnim carom, iz jojoba ulja, sa vonjem Ylang Ylanga, cvjetov jasmina i hibiskusa, drva, bilja i korjena. Kao masažno ulje i istodobno aromaterapija. Bez sinteticnih i kemicnkih sastojka (konzervansov, boje i mirisa); nije testirano na životinjah. SASTOJCI: Cannabis Sativa* (ulje iz sjemena jestvine konoplje), Buxus Chinesis* (jojoba ulje), Tocopherol (prirodni E vitamin), Aroma* (mješavina etericnih ulja): limone**, Linalol**, Geraniol**, Farnesol**, Eugenol** (* = iz kontrolisane ekološke prerade **
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
...jjjok ja popušim pljugu uz
koji gutljaj pive( da se mirisi pomešaju ;)pa
:tovarenje_banana:ponovi dečko dok je toplo i dok tuxon nije
poččeo razmišljat (a pogotovo dal sam pušio
ovo il ono)...stvarno tom nisam nikad razmišljo, :icon_question::icon_question::icon_question:
...hmm:icon_idea: zato neki dan nisam mogo da ga turim:rofl:

mojne hess brate ove teške teme:icon_question::icon_lol:
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
haha. . :)

dobra tema. . .
al iskreno . . lose mi je :S
nedami se .. a inace mi se stvarno uvijek da :)

stvar je u tome da ili mi se stvarno neda. . ili hocu pa mogu 4 sata . . i to mi ide na k . . vise je dosta i meni i njoj . . a ja opet nisam dobio ono sto sam zasluzio . .

meni nevalja
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
meni valja sto dana....
da mogu sam to radit sam bi to radio u zivotu...
naravno s curom svojom...
ono kad se fino uduvas s curom i ond bas se skontate ma to je ko... ko .... ma neznam ko sisa!
:)
i da uvjek mi se da stagod da pusio jel mislim da je zelja za sexom jača od bilo koje potrebe (u tom trenu naravno) al ga serem :)
hihihhi
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Bez trave,hm,nemože biti loše,s travom,jako dobro,nekad čak i predobro,a nekad i nije,hehe,smeten ko k...c!
 

madog

Banned
Banovan
18.01.2009
34
1
0
29
sativa ili indica? kakve veze, samo da je se ima!
e, al nema užitka kad je samo jedan napušen, nema braćo :)))
bar kad je u pitanju stalni partner... a inaće ne škodi :)))) ..ali vjeran treba bit!
ma sve je relativno...bar bi trebalo biti...a katkad si i popiti :costumed-smiley-027


Tko je za mnogoženstvo??? :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djuka2301