SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

madog

Banned
Banovan
18.01.2009
34
1
0
29
e kad smo već kod toga, ima ko da bi počastio, da je tu blizu Zg-a? nek mi se javi :)
a nemam para trenutno, šta sad! ;D ...e, al imam prijevoz !! :sun2:ajd ajd, znam da imate ;))
 

madog

Banned
Banovan
18.01.2009
34
1
0
29
pa di si brate :))) tu smo si isti... ..imaš kaj za mene? :D :))

aha, ti si iz Turkmeniastana :D ..a niš, nađi mi neku tamu ;)
 
09.07.2009
42
5
0
33
Hahaha ja nemogu sa travon pogotovo ova sto se po gradu mota brate previse me umrtvi, nemogu pricati, a kamoli da mi se digne :) a di jos turiti haha ma kakvi onda samo sjedim i razmisljan, ovisi kakva je ekipa ali ugl. zabetonira me :D
 
12.08.2009
7
5
0
43
matori,navarim se sa mojom zenom (5 godina smo zajedno) - pa kom obojci -kom opanci!!!

nikad,ali nikad jachi seks... znamo shta volimo,shta jednom i drugom prija i uzivamo duuugo,duuugo... :)


istini za volju,trebalo nam je malo vremena da se "ushemimo" ,pogotovo njoj,jer i nije ranije bila neka rastamanka... :)))


sad me uvek pita kad dolazi kod mene : "imash li jedan hedic za nas ljubavi?" :rofl:


neko je vec napisao da je sranje kad je samo jedan navaren....to je tachno. pogotovo ako napadash neku seljanku....tu se smorim u startu,i nije mi ni do seksa posle nekog vremena uopshte... :)


i,naravno,ne treba preterivati.... ne samo zbog seksa,uopshte mislim da treba biti umeren sa vutrom. meni lichno i nije neka zabava kad sam "iskrivljen". :sick:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: saksija2

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
buksna prije za vreme a nakon opče
nemoram ni spominjat i to je to!!!!!
a ako si onako napušen zabriješ nešto
u glavici pa đoni bude mekan ko duša
onda si imo peh jebbbi ga ponovi.....!!
 
21.08.2008
46
8
0
43
Ma neznam... Meni je kad sam upušen samo "pusti me da vristim" shema... Nije mi bas do nicega,osim u iznimnim situacijama,al to je jako,jako rijetko...
Ustvari jedino pozitivno iskustvo mi je jedno pušenje dok sam i ja u isto vrijeme "pušio":icon_lol: