Sezona 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.08.2011
23
1
0
39
Malo vise kasnim ali nisam znao za vas, ali evo me sada sa vama.
Imam 7 biljki koje su zasadjene 15.06. u meku i rastresitu zemlju okruzenu koprivom i potocima. Semenke su od proslogodisnje biljke koju sam uzgajao, (prirasla mi srcu).
Sunca imaju od 9 ujutru pa do 5 popodne.
Sto se hranjenja tice dobile su jednu duplu dozu BLUMI-a, sledeceg sastava N-5,8%, P2O5-5%, K2O-3,8%.
Do sada su mi muku zadavali pauci i puzevi a sada su pocele i puzavice, posle 20 dana samovanja totalno su ih opkolile i napravile neku vrstu prirodnog lst-a.
Do sada je sve proslo bez nekih vecih problema, a nadam se da ce tako biti i do kraja.
Evo i nekih slika...











 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ima da bude za motanje i rolanje, odlicno bro, treca fotka ti je excelent, fine biljoze, keep going i rokaj im sada malo neceg za cvetanje, sa vecim procentom P
 
31.08.2011
23
1
0
39
PowerSeed je napisao(la):
ima da bude za motanje i rolanje, odlicno bro, treca fotka ti je excelent, fine biljoze, keep going i rokaj im sada malo neceg za cvetanje, sa vecim procentom P

Za motanje i rolanje mora da bude, :icon_lol:,, a sto se fosfora tice nameravam da uzmem plantelu cvet pa da postanu malo bucmastiji hedovi.
Hvala mrkvice, hvala Power i sledeci put cu da slikam malo vise hedove.
Pozdrav
 
31.08.2011
23
1
0
39
Ljudi hvala na pohvalama i lepim zeljama. Kada se radi sa ljubavlju sve je ostvarivo.
Bio sam danas u viziti kod curica, nista im ne fali pa sam plantelu odlozio za sledeci obilazak. Mada razmisljam da ih ni nedjubrim,(natural is natural)
Jedna biljka slucajno zgazena se i dalje drzi, a jednu biljku mi je napala neka posast i posejala mi jaja u nju, ali sta je tu je. Odstraio sam mu/joj potomstvo.
Najgore mi je bilo kada sam ih napustao, imao sam osecaj da me mirisom prizivaju da se vratim.
Sve sam ih fotodokumentovao, pa evo pogledajte.











 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
brate, predivno, melem za oci ali moram da te pitam, koliko se siri miris po okolini? da li se oseca, tipa, na distanci od 10m i shire?kontam da si nasao odlicno mesto za to, ali ono, uvek mi je frka bila da ih radim outdoor samo zbog tog mirisa, jer znam da vetar zna to da rasiri bas dosta. jos jednom, svaka cast, prelepe su, pratim dnevnik do kraja
 
31.08.2011
23
1
0
39
Hvala Jano, Flipsilone i Sarplanince.
Smrad se siri po okolini, ali meni to nije smrad, nego najbolji miris na svetu. Treba napraviti neki parfem sa mirisom marijuane. Bilo bi 1000 razlicitih mirisnih nota.
Sutra idem u posetu devojkama da odmorim malo glavu i da ih slikam.
 
31.08.2011
23
1
0
39
Bio sam kod curica. Malo ih nahranio plantelom, seo, smotao spravu i uzuvao.
Hedovi se polako goje. Samo ako moze savet koliko jos odprilike do kraja.
















A ovo je neka koska koju sam nasao pri kopanju.
 
11.09.2011
31
0
0
47
jao prelijepe su curice :) - ja mislim da nikada necu imati pravi outdoor grow ali ovo je pravi vrt :)

samo nemoj dalje kopati na mjestu gdje si nasao kost i sve ce biti u redu :)
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
Sve dok god je lijepo vrijeme, kroz dva-tri tjedna i dalje će biti spremne za obrati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.