Shaman Shandor - ****** Gadni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Evo već jako dugo radim na ovom albumu i sad napokon je dovršen moj prvi solo album "****** gadni".
Ako bih ga trebao glazbeno odrediti to je nekakav noise, pomalo ambientalno i tako svašta teško za odrediti.
Na albumu su i dvije pjesme moga benda "Gomora" koji svira guljoš metal, pank i sve druge vrste glazbe na guljoš način.
U gomori smo zasad Ja pod umjetničkim imenom "Gomez Guljoš" i moj prijatelj pod imenom "Bekstor Stokman" obojica sviramo gitare i pjevamo.
I tako šro se tiče naziva albuma neka nitko ne bude uvrijeđen to ja samo iz estetskih i umjetničkih razloga nemam ja ništa protiv homoseksualaca.
Samo da napomenem da za vrijeme stvaranja albuma nisam bio pod utjecajem nikakvih droga ni ičega drugog i da su sve pjesme moje u cijelosti i ja sve sviram i pjevam i obrađujem osim Gomore.
Tako nadam se da će vam se svidjeti
Ako netko hoće veliku sliku da si isprinta za cover od cd-a nek traži
Pederigadni-mali.jpg


Evo playlista

Shaman Shandor - Kak te nije stid samo
Shaman Shandor - Gitara u anusu
Shaman Shandor - ****** su
Shaman Shandor - Di mi je ***** gadni
Shaman Shandor - Blok flauta
Shaman Shandor - Ivan
Shaman Shandor - Mali slušaj obe strane
Shaman Shandor - Biljke
Shaman Shandor - Pjesma
Shaman Shandor - Sirovine, materijal i Isus
Shaman Shandor - 12345678900987654321
Shaman Shandor - Pecanje
Shaman Shandor - Prgava Manda
Shaman Shandor - Mrkva kaže MA!!!
Gomora - Death and destruction II
Gomora - Panks nat ded

I evo ga link za download
Kod:
http://rapidshare.com/files/177851315/Shaman_Shandor_-_Pederi_gadni.rar
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nemojte misliti da imam nešto protiv pedera zbog naziva ovog albuma to je uzrečica koju ja često koristim ****** gadni i jedna pjesma što smo napušeni u šumi smislili nas par
Nisam nikaki homofob ni ništa drugo sam vi svi lijepo si skinite album pa da čujem komentarei tako to
 
04.05.2007
9
0
0
36
hahaha! stari ti si luuud! LoL
nego, da ubaciš neke jebene bitove čak bi bil dobar ambiental....al ovak nije baš slušljivo, to je jedini mali bed... :icon_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Uskoro namjeravam snimat spot za još jednu pjesmu
Najvjerojatnije za "kak te nije stid samo" ali dajte prijedloge nemora biti baš to
Čudim se da je "mrkva kaže ma" tako popularna nisam baš očekivo to, inače je na ovim prostorima "kak te nije stid samo" najpolularnija i "Di mi je ***** gadni" recimo
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Zanimljivo eto nakon jednog razdoblja intenzivnog slušanja albuma pjesma Ivan je ljudima najbolja ali uvijek ju jako upušen treba slušat totalno lomi glavu nešto predobro a i kak te nije stid samo je hit a i zna bit zanimljivo slušat prgavu mandu

E da sam da kažem da intenzivno radim na novom albumu koji sam počeo praviti još prije ovoga ali nisam ga nikad dovršio pa tako sada radim opet na veliko nakon stanke i rada na ovom albumu mislim da imam oko 15-20 minuta materijala i imam već ideja za još 2-3 pjesme pa očekujte za mjesec dva da će biti.
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Evo skinuo preslusao i cini se jako zanimljivim, ja volim svaki oblik psihodelije pa mi pase :D, iako je ovo neka zaebancija i glupiranje hehe, mogao bih uradit neki goa/psy album samo ovo sve zacinish sa par dobrih bass lajnova i to bi se super uklopilo :DDD, koristio si brainwave generator ili se varam ?, ima jedan fin programcic od Native Instrumentsa zove se PRO 57 pa ako ga nisi probao obavezno ga probaj, sa tim programom mozesh proizvesti zvuk kakav zazelish...