Shamanska Rakija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Novi album svima omiljenoga umjetnika i seks simbola Shamana Shandora napokon je gotov i dostupan za besplatan download i to ovdje:

http://rapidshare.com/files/177839313/Shamanska_Rakija.rar


Album je nastao kao rezultat suradnje Shamana Shandora i njegova dobroga prijatelja pod pseudonimom Rakija i zato se ne navodi izvođać nego samo naziv Shamanska rakija iz kojega je sve jasno.

Playlist:

1. Rakija - =(o)=
2. Rakija - lllllll'''''''lllllll
3. Rakija - __)l(__
4. Rakija- ((o))
5. Rakija- Kipljenje
6. Rakija- ¸¸_¸¸_¸¸
7. Shaman Shandor - Brutalna buka
8. Shaman Shandor - Futurama
9. Shaman Shandor - Grizodušje 2
10. Shaman Shandor - Hip hop
12. Shaman Shandor - Kišan dan
13. Shaman Shandor - Radilica
16. Shaman Shandor - Transoidna buka
17. Shaman Shandor - Zvjezdarnica pored mora


Malena slika covera, velika se nalazi unutar .rar fajla u kojem je album

ShamanskaRakijavutra.jpg


Zahvaljujem se korisniku Vutra.org foruma s nickom Mali Medo što je dao sliku koja je poslužila kao osnova za cover albuma.

Ukoliko niste svakako preporučam i poslušati prva dva albuma Shamana Shandora koje možete besplatno downloadati ovdje:

****** gadni
http://rapidshare.com/files/177851315/Shaman_Shandor_-_Pederi_gadni.rar


Ivan kosi travu
http://rapidshare.com/files/177863747/Shaman_Shandor_-_Ivan_kosi_travu.rar


Te preporučam pogledati i dva spota Shaman Shandora koji su dostupni na youtubu:


Biljke
[YOUTUBE]6yLiPZC8Tws[/YOUTUBE]


Satana ima puno stakla

[YOUTUBE]Nxt8qu3DIDE&feature=related[/YOUTUBE]


Ili ih možete downloadati ovdje(bolja kvaliteta):

http://rapidshare.com/files/177854791/Shaman_Shandor_-_Biljke_spot.wmv

http://rapidshare.com/files/177883477/Shaman_Shandor_-_Satana_ima_puno_stakla2avi.avi

Shaman Shandor out.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
blazeheheheheh je napisao(la):
po meni je ovo katastrofa...mislim ova dva ''spota''...dečki...zreli ste za psihijatriju

A čuj tako ti je to kada kroz mladost analni seks sa majkom postane svakodnevica a otac ortodoksno kršćanski trezvenjak koji to sve nadgleda.:love001::smileysex:
 
28.12.2008
30
0
0
34
pa da to je drugi put prvi put sam baš pao...jbg išli pušit 200-300 metara od predsjednika države pa nas 2 specijalna drota ufatili i jbg...u stanicu zovi starce(još sam bio maloljetan)..došli starci popizdili...ovo ono...išo na par sudova...dobio sam XY sati dobrotvornog rada i 3 mjeseca pišanja pa sam bio tamo pozitivan na zadnjem i onda još 3 mjeseca ***** im mater xD
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma shaman je pokvareni gad
jer nam nije reko tajnu slushanja ovog svog ostvarenja
a to je da moras pit rakiju
pa tek onda slushat

al on je to zadovoljstvo htio ostavit samo za sebe
otkrio sam te ja shamane gade jedan perverzni :D

e i prijavit cu te nekom drustvu za zastitu bilja (ak postoji) da silujes uokolo
nemoj silovat biljke i one su ljudi
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
ono kipljenje i tamburica je jako haha...:ridinghorse:
evo samo prijedlog ubuduće bi mogo onako u pjesme nekako ukomponirat textove neke recimo neke pjesme i onda izmjenjaš riječi ko što si onu napiso tiha noć:flamed: il tako nešto onda recitiraš i nekako u pjesmu staviš,al bilo bi još bolje kad bi to moglo bit kao neki glas od neke male djevojčice il nekog zbora tako da bude zanimljivije s tim,e sad možda je to malo teško al vrijedi probat
i sam da te pitam u kom programu to radiš,jel u jednom il to nekako kombiniraš?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa na prvom mom albumu ima najviše riječi "****** gadni"

Radim sve u Adobe auditionu i još se okoristim VST-ovima

Meni recimo transoidna buka strahovito dobra i futurama mi je nešto izrazito prepsihodelično, oni zvukovi u grizodušju 2 su mi nešto prebrutalno
Od rakijinih pjesama kipljenje je presmiješna i najjača mi je pjesma koja je u početku imala naziv "ovulacija stakla" ali ju je onpreimenovau u znakovlje i nsiam sad siguran koja je a nesmijem puštat burajz mamuran spava, ona što zvuči ko ljuljačka
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
aH! ovo je pravo osvježenje od učmalih glazbenih pokušaja današnjice. nadasve duhovito, šaljivo, milozvučno i percepcijski izmjenjeno, te bolesno. inspirativno, u tolikoj mjeri da idem otvorit fruti lups i sama pokušat ostvariti slično morbidnoidno ostvarenje.
ja se klanjam ingenioznosti tvog duha, o kreativni šamane.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Shamane dragi, go for it :notnice:
Nije baš da mi je đir, ali definitivno si drukčiji :cool44: i kad čuješ, neš lako zaboravit :flamed:

Stay high!!!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Moram javno da apelujem na sve korisnike ovoga foruma da vas može stid biti koji niste skinuli ovaj album, pa ja neznam šta je to sa svijetom koliko je već na netu a svega 15 downloada dosada pa to je strašno nešta. Moram da se promoviram negdje
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ja bi preporucio da u signature ubacis link, evo ja tek sada primjetio....
45% se skinulo...bla bla...