HID/HPS Shark Shock CBD - 600W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Neznam tocno kak ww izgleda u indooru, al ono kaj sam ja imao u outu nije bas slicno. Grananje i lisce je manje vise kao ww, bud uopce. Ovi su bijeli sa crvenim pistilama. WW je imala puno vise lisca na budovima i druga boja. Po slikama meni jako lice na sk1. Neznam, mosta ww u indooru izgleda drugacije, nisam kompetentan :p
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
...i tak veze mama biljke, okolo ovo ono....pa drzi budove da ne padnu i tak to sve ona pomaze.
i samo cujes "O jebote biljke, sva sam ljepljiva. Di ti je onaj benzin da se operem" :D :D :D
Jestivo ulje (biljno, suncokretovo, itd) s njim može oprati ruke...
I obavezno, prvo zapali, pa kad napraviš smoke report i vidiš rad, onda ćeš znati ide li u ulje ili će biti caritas:makaze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and CilI

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Pozdrav Stipe , odlican dnevnik i biljice su dosle bomba svaka cast :) Cesto sam na forumu jos sam u fazi ucenja , i citam dnevnike vidao sam da ljudi u takav box stavljaju 9,10 komada pod 600 W , a ti imas samo 4 komada i izgledaju brutalno veliko i masivno... Koliko sam skuzio to je radi CBD ulja pa me bas zanima koliko ces ubrati posto takoder planiram ubrzo otvoriti dnevnik takoder radi potrebe ulja u osobne medicinske svrhe ... Pozdrav i zelim ti sto vise uroda i dobrog ulja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: enjoint and mazar

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Dan 93. ukupno
60. dan na 12/12
BERBA


To je to ekipa. Grow je gotov. Jako zadovoljan sa kompletnim growom, SS je prilicno jednostavan strain za uzgoj, trpi sve i svasta, jede ko covijek i raste ko lud. Miris ugodan slatkasti, filter nepotreban.
Danas sam tek vidio da se plijesan uhvatila, par vrhova zahvacenih i odstranjenih....sta je tu je :) Ajd da ne duljim puno. Evo slika.
...e da. Zahvale svima koji su mi pomagali, koji cu citali i komentirali. Hvala !!! Tipkamo se na smoke report-u.

1.jpg 2.jpg
Na donje tri slike se vidi plijesan. Nisam sve slikao gdje je bila jer mi je tesko koristit fotic sa usranim rukama.
3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg

11.jpg
12.jpg
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
dosao i taj dan,brzo bile gotove 60dana.
prekrasne su mucaste a i veliki ti butovi:) i naradio si se šišajući:bocni::
bila mi je cast i uzitak skicnuti u tvoj dnevnik.:popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Fala svima :)
Tnx razman. Je 55 dana po katalogu...55 dana kod mene. (5-6 dana je trebalo da procvjetaju)

Neke nisam puno manikirao posto ce ic u ulje...a neke sam malo bolje ali ni to nisam nesto posebno. Neda mi se iskreno :) Ne smeta mi pokoji listic :)
Drago mi je da ti se svidja :)

Bit ce jos jedan grow prije out-a :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and WeedBro