HID/HPS Shark Shock CBD - 600W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
chim je CBDusha u pitanju...naravno da pratim.
-posebno che me zanimati cvjetanje i intenzitet mirisa u tom periodu..jer.to je bio razlog zbog kojeg sam preskochila ovu dinafem CBDushu.
btw.stipe..imamo slichan sistem i rezhim.
(mogao si i ovog criticala ubaciti..odlichan im je + i za ulje je skroz ok.1 critical na 4 CBD 6:6 nebi previshe zachinilo ulje..tj. i dalje bi imao ulje za (svako)dnevnu upotrebu )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.261
35.798
2.698
Weed California USA
zlavjestica je napisao(la):
chim je CBDusha u pitanju...naravno da pratim.
-posebno che me zanimati cvjetanje i intenzitet mirisa u tom periodu..jer.to je bio razlog zbog kojeg sam preskochila ovu dinafem CBDushu.
btw.stipe..imamo slichan sistem i rezhim.
(mogao si i ovog criticala ubaciti..odlichan im je + i za ulje je skroz ok.1 critical na 4 CBD 6:6 nebi previshe zachinilo ulje..tj. i dalje bi imao ulje za (svako)dnevnu upotrebu )
Nisam uspio nac u katalogu da ima bas tolko jak miris. Obicno napisu da je obavezan filter ili da kod nekih strainova niti filter ne pomaze :D Vidjet cemo....ne smeta mi miris osim ako necu moc spavat od smrada a onda cemo rekonstruirat sve :p
...nisam htio c+ stavljat....radije bih onda stavio jos jedan SS...al ovako cu im dat sve wate da rastu kak treba i nece bit tolke guzve. Nisam bas siguran kolko ce to bit za dnevnu upotrebu, ipak je to indica i tih 6% thc-a nije bas "bezazleno" :D
btw: imas dobro oko da si ga zamjetila hehheh

zaboravio sam napomenut da nece biti nikakvog treninga ni na jednoj :)

@Jack: dobrosao nazad i hvala na zeljama :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Stipe je napisao(la):
zaboravio sam napomenut da nece biti nikakvog treninga ni na jednoj :)
Imaš ogroman box i 4 biljke u njemu. Ajd poslušaj me i napravi samo jednu sitnicu :) Savij ih samo jednom i kad vidiš da su donje grane krenule rasti jače, možeš ih odvezati. To nije nikakav poseban trening, a meni se osobno pokazalo kao super metoda za popunjavanje i iskorištavanje prostora ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.261
35.798
2.698
Weed California USA
Mogao bi to probat napravit. Ja sam zamislio pustit ih da krenu u vis bez treninga da svaki dio biljke dobije svo svijetlo pa radije duzu vege pustit. Al ako same nece krenut u sirinu mogao bi ih potaknut malo. Vidjet cu kako ce se razvijat na pocetku pa djelovati onda. Mozda ovo sto ti kazes i nije losa ideja, jedom samo savit da se donje probude i sve pustit onda da krene u buket. Bumo vidli sve u hodu sto i kako :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Strijela

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.673
35.007
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Stipe je napisao(la):
@RAW : ma turbinu bi mogo i zamotat u nesto...nije opce bucna...al di si ti sa izlazom ? kak si to rijesio? CT i filter su u ovom slucaju nepotrebni lopovi :D :D :D nisam u stolariji uzeo :p
Ja sam to rijesio tako da sam se pomirio s tim da ne moze sve biti kako ja zelim i odusto od svega :D
Vise se ne zamaram s tim .
Ovo za filter si u pravu kod nekih strainova,disel kad sam radio imo sam osjecaj kao da ni nemam filter,pa to je katostrofa od straina,nikad vise sto ima ime diesel nejde kod mene u box :D
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
@ stipe - zbog skunka sam odustala..koji je 50% shark shocka-ako je rijech o Mr.Nice sharkShocku jer taj zna povuchi bash na skunkasto..a neda mi se sada uvaljivati filter i slichne komplikacije..
+ ovaj grow odradjujem u podstanarstvu -tj.tudjem boxu-lokaciji..pa sam se gledalaprilagoditi i svakako birati sorte sa manje prepoznatljivim mirisima..

pa ako se kod tebe pokazhe podnoshljivim shto se intenziteta mirisa tiche..mozhda i ide u next grow ( treba do 5.mj nakupiti bar 2-3 vrste CBD ulja + jedno mixano od 2/3 CBD sorte i 1/3 neke blazhe sorte ..meni se finom pokazala kombinacija CBD SH i fruitylicious=idealno za relax nakon stresa/ posla )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.261
35.798
2.698
Weed California USA
Javit cu ti cim saznam. Pise da je miris jako ugodan i vocni...al opet... ww × skunk, oba imaju jak miris tak da nisam bas siguran kolko ce to bit "ugodno" a ne vjerujem da su sa cbd sortama reducirali miris :D
...jedino da pitas OC-a, kolko ja znam on je sadio ss pa mozda zna :p
saznat cemo sve uskoro :)

____
fala svima jos jedom. biljke su u zemlji pod cfl-om dok ne izadju ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.261
35.798
2.698
Weed California USA
Mali update. Cisto zbog sebe posto ne pamtim datume :)

Biljke danas provirile iz zemlje. Zalivene sa pola doze Hesi Root Complex. (pise da moze od starta, pa valjda moze onda)
Uz savijet i darezljivost jednog clana foruma, odluka je pala. HESI ce biti papica za biljke. Za vege fazu Root complex, Super vit, Power zyme i TNT.
Imam jos i GHS powder feeding (mostly indica) pa mozda testiram na jednoj biljci umjesto hesija...al otom potom :)
Stavio sam neki dekorativni mist maker da se dimi u boxu jer je vlaga jako niska :D Za sada funkcionira...jedino sto moram naljevat vodu svakih par sati :D

Temp: 27-28°C ON i 21-22°C OFF (pitam se zasto ljudi stavljaju CT ?)
Vlaga: 50% sa mistmaker-om , bez njega pada ispod 40%

Evo par slikica (isprike na zutom svijetlo, i ja mrzim takve slike :) )

Gore sam stavio jedan limun koji ce bit tretiran hesijem :D da vidimo kako ce se ponashat. I jedan kaktus na klijanju (koji ne zeli proklijat vec tjedan dana)
ruxSceL.jpg
G7m5aHF.jpg


Mist maker
8RtGMnF.jpg


SkCn40J.jpg


UQh42zA.jpg